2018-2019 Boys Soccer


1 Saxony Lutheran (7-8-1)
Class 1 District 1 
4
2 McKinley Classical Leadership (9-6)
Class 1 District 1 
0
Class 1 District 1 Tournament, Farmington Final
1 Lutheran North (9-15)
Class 1 District 3 
4
2 Crossroads College Preparatory (4-14-1)
Class 1 District 3 
1
Class 1 District 3 Tournament, St. Louis Final
1 Cole Camp (14-3-1)
Class 1 District 4 
4
3 Stover (4-15)
Class 1 District 4 
1
Class 1 District 4 Tournament, Stover Final
1 Laquey (20-4)
Class 1 District 5 
5
4 Richland (7-11)
Class 1 District 5 
1
Class 1 District 5 Tournament, Laquey Final
1 Lone Jack (12-6)
Class 1 District 7 
7
4 Green Ridge (4-17-2)
Class 1 District 7 
3
Class 1 District 7 Tournament, Green Ridge Final
2 St. Paul Lutheran (Concordia) (11-8)
Class 1 District 7 
1
3 Sacred Heart (12-10)
Class 1 District 7 
0
Class 1 District 7 Tournament, Green Ridge Final
1 St. Pius X (Festus) (15-6)
Class 2 District 1 
0
2 Notre Dame (Cape Girardeau) (13-8-3)
Class 2 District 1 
3
Class 2 District 1 Tournament, Perryville Final
1 John Burroughs (14-6-1)
Class 2 District 4 
7
3 University City (17-7)
Class 2 District 4 
0
Class 2 District 4 Tournament, St. Louis Final
1 Springfield Catholic (20-3)
Class 2 District 10 
3
3 Fatima (14-9)
Class 2 District 10 
0
Class 2 District 10 Tournament, Westphalia Final
1 Southern Boone (19-4)
Class 2 District 11 
3
2 Father Tolton Regional Catholic (8-14-2)
Class 2 District 11 
2
Class 2 District 11 Tournament, Ashland Final
1 St. Michael the Archangel (14-10)
Class 2 District 12 
3
2 Pleasant Hill (10-9-1)
Class 2 District 12 
0
Class 2 District 12 Tournament, Odessa Final
1 Guadalupe Centers Charter (15-2-1)
Class 2 District 14 
2
2 Lincoln College Prep (12-10)
Class 2 District 14 
1
Class 2 District 14 Tournament, Kansas City Final
North Kansas City (16-5)
Class 4 District 16 
0
Belton (12-8-1)
Class 4 District 12 
1
Belton Final -1 OT
Lee's Summit West (15-3-1)
Class 4 District 12 
3
Blue Springs (7-14)
Class 4 District 13 
0
Blue Springs Final
Liberty (8-11)
Class 4 District 15 
1
Central (St. Joseph) (7-12)
Class 4 District 16 
0
St. Joseph Final
Van Horn (21-2)
Class 3 District 15 
3
Harrisonville (17-5-2)
Class 3 District 14 
1
Harrisonville Final
Parkway West (13-7-2)
Class 3 District 4 
1
Hazelwood West (14-8-1)
Class 4 District 2 
0
St. Louis Final 2 OT
Glendale (15-7)
Class 3 District 10 
10
Hillcrest (0-20)
Class 3 District 11 
0
Springfield Final
Republic (15-9)
Class 4 District 11 
1
Kickapoo (12-10)
Class 4 District 10 
2
Springfield Final 1 OT
MICDS (14-6-1)
Class 3 District 5 
1
Lafayette (Wildwood) (8-10-2)
Class 4 District 3 
2
Wildwood Final -1 OT
Blue Springs South (11-9)
Class 4 District 13 
4
Lee's Summit North (12-7)
Class 4 District 13 
5
Lee's Summit Final
Lee's Summit (17-1)
Class 4 District 12 
3
Liberty North (11-11)
Class 4 District 15 
1
Liberty Final
Westminster Christian Academy (13-10-1)
Class 3 District 4 
2
Lindbergh (16-8-1)
Class 4 District 6 
3
St. Louis Final
Hazelwood Central (5-15)
Class 4 District 7 
5
McCluer (9-10)
Class 3 District 6 
2
Florissant Final
Central (Cape Girardeau) (9-11)
Class 3 District 1 
1
North County (12-9-2)
Class 3 District 1 
3
Bonne Terre Final
Park Hill (12-9)
Class 4 District 16 
2
Park Hill South (15-6)
Class 4 District 16 
1
Riverside Final -1 OT
Clayton (21-3-1)
Class 3 District 5 
5
Ritenour (8-15)
Class 4 District 7 
1
St. Louis Final
Jefferson City (13-10-1)
Class 4 District 9 
0
Rockhurst (15-6-1)
Class 4 District 14 
1
Kansas City Final
Oakville (10-13)
Class 4 District 4 
3
Seckman (6-18)
Class 4 District 1 
0
Imperial Final
Kirkwood (4-18-2)
Class 4 District 6 
1
St. Mary's (St. Louis) (8-16-1)
Class 3 District 3 
2
St. Louis Final -1 OT
Staley (7-14-1)
Class 4 District 15 
1
Truman (8-13)
Class 4 District 14 
3
Independence Final



Processing. Please wait.