2019-2020 Girls Basketball



No Games for Chamois High School on this date.
Clearwater (4-17)
Class 3 District 2 
41
Arcadia Valley (15-10)
Class 3 District 2 
81
Ironton Final
Marshall (12-9)
Class 4 District 10 
48
Battle (7-14)
Class 5 District 9 
43
Columbia Final
Gateway Science Charter (3-13)
Class 3 District 6 
53
Bayless (5-18)
Class 3 District 5 
57
St. Louis Final
Duchesne (13-11)
Class 3 District 7 
50
Bishop DuBourg (5-14)
Class 3 District 5 
31
St. Louis Final
Cuba (13-13)
Class 3 District 3 
17
Bourbon (6-17)
Class 3 District 3 
52
Bourbon Final
Ridgeway with Cainsville (2-16)
Class 1 District 14 
33
Breckenridge (4-9)
Class 1 District 13 
34
Cainsville Final
Hancock (20-2)
Class 3 District 5 
65
Brentwood (10-8)
Class 2 District 4 
40
Brentwood Final
Hancock (20-2)
Class 3 District 5 
65
Brentwood (10-8)
Class 2 District 4 
40
Brentwood Final
Atlanta (13-7)
Class 1 District 11 
67
Bucklin with Macon County (4-17)
Class 1 District 12 
20
Bucklin Final
St. Dominic (9-13)
Class 4 District 7 
41
Cardinal Ritter (5-9)
Class 3 District 6 
48
St. Louis Final
Smith-Cotton (10-11)
Class 5 District 9 
36
Center (11-12)
Class 4 District 14 
50
Kansas City Final
Sikeston (13-10)
Class 4 District 1 
50
Central (Cape Girardeau) (16-8)
Class 4 District 1 
54
Cape Girardeau Final
Lincoln (4-16)
Class 2 District 7 
39
Cole Camp (12-10)
Class 2 District 7 
56
Cole Camp Final
Carnahan (5-13)
Class 3 District 6 
52
Collegiate School of Med-Bio Science (6-11)
Class 3 District 7 
45
St. Louis Final
Ste. Genevieve (21-1)
Class 4 District 1 
68
DeSoto (7-17)
Class 4 District 2 
22
Desoto Final
Oran (19-5)
Class 2 District 3 
52
Dexter (5-19)
Class 4 District 1 
53
Dexter Final
Central (Kansas City) (12-13)
Class 3 District 16 
46
East (Kansas City) (0-14)
Class 4 District 15 
24
Kansas City Final
Hurley (2-17)
Class 1 District 4 
46
Everton (1-20)
Class 1 District 5 
28
Everton Final
Ft. Zumwalt North (16-5)
Class 5 District 7 
40
Ft. Zumwalt South (12-10)
Class 5 District 7 
39
St. Peters Final
STEAM Academy (7-12)
Class 3 District 7 
37
Hazelwood East (4-16)
Class 4 District 6 
23
St. Louis Final
Washington (2-21)
Class 4 District 4 
25
Hermann (18-6)
Class 3 District 8 
44
Hermann Final
Sweet Springs with Malta Bend (9-12)
Class 2 District 14 
26
Hogan Prep Academy Charter (7-13)
Class 3 District 15 
46
Kansas City Final
Willow Springs (10-14)
Class 3 District 4 
58
Houston (9-15)
Class 3 District 4 
68
Houston Final
Gateway (14-9)
Class 4 District 3 
56
Jackson (12-10)
Class 5 District 1 
40
Jackson Final
Valle Catholic (11-13)
Class 2 District 3 
46
Jefferson (Festus) (13-12)
Class 3 District 3 
49
Festus Final 2 OT
Hazelwood West (10-8)
Class 5 District 5 
56
Jennings (12-10)
Class 4 District 6 
29
St. Louis Final
Bunker (6-16)
Class 1 District 3 
31
Kingston (10-15)
Class 3 District 3 
62
Cadet Final
Linn County (13-7)
Class 1 District 12 
73
La Plata (7-16)
Class 1 District 11 
63
Laplata Final
McKinley Classical Leadership (7-8)
Class 3 District 6 
16
Lift for Life Academy Charter (17-5)
Class 3 District 6 
72
St. Louis Final
Concordia (10-11)
Class 1 District 8 
52
Lone Jack (4-10)
Class 2 District 14 
55
Lone Jack Final
Pattonville (10-12)
Class 5 District 6 
29
McCluer North (5-12)
Class 5 District 5 
31
Florissant Final 1 OT
Linn (13-11)
Class 2 District 8 
49
New Bloomfield (8-15)
Class 2 District 8 
53
New Bloomfield Final
Licking (19-6)
Class 3 District 4 
73
Newburg (16-8)
Class 2 District 9 
29
Newburg Final
Roosevelt (2-16)
Class 4 District 3 
23
North Technical (14-6)
Class 3 District 7 
54
Florissant Final
Oak Grove (7-13)
Class 4 District 14 
41
Odessa (14-8)
Class 4 District 14 
53
Odessa Final
St. Pius X (Festus) (20-4)
Class 3 District 3 
44
Potosi (11-12)
Class 4 District 2 
46
Potosi Final 1 OT
Lee's Summit (3-19)
Class 5 District 13 
38
Raytown (12-10)
Class 5 District 14 
68
Raytown Final
Miller Career Academy (15-6)
Class 3 District 6 
55
Rock Bridge (16-4)
Class 5 District 9 
73
Columbia Final
Windsor (Imperial) (6-9)
Class 4 District 3 
50
Rosati-Kain (9-10)
Class 4 District 6 
52
St. Louis Final
Hale with Bosworth (5-16)
Class 1 District 12 
39
Southwest (Livingston County) (8-14)
Class 1 District 13 
33
Ludlow Final
Winfield (3-19)
Class 3 District 8 
22
St. Charles West (13-9)
Class 4 District 7 
72
St. Charles Final
St. Teresa's Academy (5-14)
Class 5 District 14 
31
St. James (Lenexa, KS)
 
49
Lenexa, KS Final
Lutheran (Kansas City) (11-10)
Class 2 District 14 
43
St. Paul Lutheran (Concordia) (8-13)
Class 3 District 14 
39
Concordia Final 1 OT
Scott City (11-12)
Class 3 District 2 
30
St. Vincent (11-13)
Class 2 District 3 
43
Perryville Final
Cabool (12-10)
Class 2 District 10 
34
Thayer (13-8)
Class 2 District 2 
49
Thayer Final
Ewing Marion Kauffman HS (8-9)
Class 3 District 15 
48
University Academy Charter (5-17)
Class 3 District 15 
57
Kansas City Final
Crossroads College Preparatory (7-7)
Class 2 District 4 
42
Valley Park (10-14)
Class 3 District 5 
54
Valley Park Final
Gateway Legacy Sr. H.
 
49
Vashon (12-9)
Class 4 District 6 
54
St. Louis Final
Steelville (19-5)
Class 3 District 3 
72
Vienna (7-14)
Class 2 District 9 
27
Vienna Final
Nerinx Hall (15-8)
Class 5 District 4 
77
Visitation Academy (7-15)
Class 4 District 4 
56
St. Louis Final
St. James (18-5)
Class 3 District 4 
50
West County (18-6)
Class 3 District 2 
46
Park Hills Final 1 OT
Villa Duchesne (8-12)
Class 4 District 5 
30
Whitfield (21-5)
Class 3 District 5 
60
St. Louis Final
Willow Springs (10-14)
Class 3 District 4 
Houston (9-15)
Class 3 District 4 
Houston 7:30 PM



Processing. Please wait.