2019-2020 Boys Soccer


1 Gateway Science Charter (10-8)
Class 1 District 1 
0
3 Saxony Lutheran (10-9)
Class 1 District 1 
2
Class 1 District 1 Championship, Saint Louis Final
1 Principia (8-11)
Class 1 District 2 
3
4 Valley Park (10-14)
Class 1 District 2 
1
Class 1 District 2 Semifinal 1, St. Louis Final
2 Brentwood (10-12)
Class 1 District 2 
2
3 Crossroads College Preparatory (9-12)
Class 1 District 2 
1
Class 1 District 2 Semifinal 2, St. Louis Final
1 Laquey (14-11)
Class 1 District 5 
4
4 Iberia (10-12)
Class 1 District 5 
0
Class 1 District 5 Semifinal 1, Laquey Final
1 Notre Dame (Cape Girardeau) (15-5-1)
Class 2 District 1 
3
2 Perryville (17-6)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Championship, Perryville Final
1 Bayless (21-6-1)
Class 2 District 2 
1
2 Lutheran South (10-11-1)
Class 2 District 2 
3
Class 2 District 2 Championship, St. Louis Final
1 Metro (13-4)
Class 2 District 3 
2
2 Roosevelt (6-6)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Championship, Saint Louis Final
1 Priory (18-4)
Class 2 District 5 
3
3 Whitfield (15-5)
Class 2 District 5 
0
Class 2 District 5 Championship, St. Louis Final
1 Orchard Farm (22-1)
Class 2 District 6 
2
2 St. Charles West (12-10)
Class 2 District 6 
1
Class 2 District 6 Championship, St. Charles Final
1 Southern Boone (23-2)
Class 2 District 9 
5
3 Boonville (10-7-1)
Class 2 District 9 
0
Class 2 District 9 Championship, Boonville Final
1 Springfield Catholic (17-3)
Class 2 District 10 
1
2 Osage (13-11)
Class 2 District 10 
0
Class 2 District 10 Championship, Osage Beach Final
1 Pleasant Hill (14-7)
Class 2 District 12 
2
2 Clinton (11-12-1)
Class 2 District 12 
0
Class 2 District 12 Championship, Odessa Final
1 St. Michael the Archangel (12-8-2)
Class 2 District 13 
2
2 Oak Grove (14-10-1)
Class 2 District 13 
0
Class 2 District 13 Championship, Oak Grove Final
1 Guadalupe Centers Charter (18-2)
Class 2 District 14 
4
2 Pembroke Hill (12-9-1)
Class 2 District 14 
0
Class 2 District 14 Championship, Kansas City Final
3 St. Pius X (Kansas City) (9-10-1)
Class 2 District 15 
3
4 Frontier STEM (8-11)
Class 2 District 15 
0
Class 2 District 15 Championship, Kansas City Final
1 Central (Cape Girardeau) (15-6-1)
Class 3 District 1 
1
2 North County (15-7)
Class 3 District 1 
2
Class 3 District 1 Championship, Farmington Final
1 Ft. Zumwalt South (25-1)
Class 3 District 6 
2
2 Ft. Zumwalt East (8-13-1)
Class 3 District 6 
0
Class 3 District 6 Championship, St. Peters Final
1 Washington (8-17-3)
Class 3 District 8 
2
2 Rolla (17-7-1)
Class 3 District 8 
3
Class 3 District 8 Championship, Union Final
1 Webb City (16-10)
Class 3 District 12 
0
2 Neosho with Neosho Christian (16-7)
Class 3 District 12 
1
Class 3 District 12 Championship, Carl Junction Final
1 East (Kansas City) (11-11-1)
Class 3 District 14 
1
2 Grain Valley (14-4-3)
Class 3 District 14 
2
Class 3 District 14 Championship, Raytown Final
1 Van Horn (21-3)
Class 3 District 15 
3
3 William Chrisman (9-14)
Class 3 District 15 
0
Class 3 District 15 Championship, Independence Final
1 Platte County (23-1)
Class 3 District 16 
2
3 Smithville (10-12-3)
Class 3 District 16 
0
Class 3 District 16 Championship, Kearney Final
1 Northwest (Cedar Hill) (19-7)
Class 4 District 1 
7
2 Jackson (14-7-2)
Class 4 District 1 
3
Class 4 District 1 Championship, Poplar Bluff Final
1 Mehlville (7-10-3)
Class 4 District 2 
1
2 Lindbergh (14-8-1)
Class 4 District 2 
2
Class 4 District 2 Championship, Saint Louis Final 1 OT
1 Kirkwood (20-4)
Class 4 District 3 
3
3 Parkway South (13-9-1)
Class 4 District 3 
1
Class 4 District 3 Championship, Kirkwood Final
1 Christian Brothers College (14-10-2)
Class 4 District 4 
1
2 Lafayette (Wildwood) (18-7-1)
Class 4 District 4 
0
Class 4 District 4 Championship, Wildwood Final 1 OT
1 Pattonville (16-8)
Class 4 District 6 
1
2 Hazelwood West (9-16)
Class 4 District 6 
0
Class 4 District 6 Championship, Maryland Heights Final
1 Francis Howell (17-5-1)
Class 4 District 8 
0
2 Holt (14-8-1)
Class 4 District 8 
1
Class 4 District 8 Championship, Troy Final
1 Lee's Summit West (17-5)
Class 4 District 12 
2
2 Raymore-Peculiar (9-8-1)
Class 4 District 12 
1
Class 4 District 12 Championship, Lee's Summit Final
1 Rockhurst (16-6)
Class 4 District 14 
2
2 Truman (7-16)
Class 4 District 14 
0
Class 4 District 14 Championship, Independence Final



Processing. Please wait.