2020-2021 Spring Season Baseball



Viewing Springfield Catholic High School
Poplar Bluff (2-2)
Class 6 District 1 
1
Springfield Catholic (2-0)
Class 4 District 10 
11
Springfield Final
Lee's Summit (1-1)
Class 6 District 7 
9
Springfield Catholic (2-0)
Class 4 District 10 
10
Springfield Final
Holcomb (1-0)
Class 2 District 1 
6
Advance (1-1)
Class 1 District 2 
0
Advance Final
Crystal City (1-1)
Class 2 District 4 
0
Arcadia Valley (1-1)
Class 3 District 3 
10
Ironton Final
South Iron (1-1)
Class 1 District 3 
9
Arcadia Valley (1-1)
Class 3 District 3 
2
Ironton Final
Pleasant Hope (1-0)
Class 3 District 12 
4
Ash Grove (0-1)
Class 2 District 8 
3
Pleasant Hope Baseball Invitational,  Pleasant Hope Final
St. Pius X (Festus) (2-0)
Class 3 District 4 
32
Bishop DuBourg (0-2)
Class 3 District 4 
0
Jefferson R7 Opening Weekend Tournament,  Festus Final
Jefferson (Festus) (1-1)
Class 3 District 4 
6
Bishop DuBourg (0-2)
Class 3 District 4 
0
Opening Weekend Tournament ,  Festus Final
St. Elizabeth (0-3)
Class 1 District 8 
1
Blair Oaks (1-1)
Class 4 District 8 
2
Blair Oaks Bonus Games,  Final (8)
Park Hill South (1-1)
Class 6 District 8 
6
Blue Springs South (2-0)
Class 6 District 5 
14
Blue Springs Final
Fort Osage (0-2)
Class 6 District 7 
0
Blue Springs South (2-0)
Class 6 District 5 
10
Blue Springs Final
Stockton (1-1)
Class 3 District 12 
1
Bolivar (2-0)
Class 5 District 5 
11
Bolivar Tournament,  Bolivar Final
St. Elizabeth (0-3)
Class 1 District 8 
0
Camdenton (3-0)
Class 5 District 5 
2
Camdenton and St. Elizabeth at Blair Oaks Bonus Day,  wardsville Final
Blair Oaks (1-1)
Class 4 District 8 
5
Camdenton (3-0)
Class 5 District 5 
13
Camdenton and St. Elizabeth at Blair Oaks Bonus Day,  wardsville Final
Neosho (0-2)
Class 5 District 6 
1
Carl Junction (2-0)
Class 5 District 6 
13
Lebanon Final
Lone Jack (0-2)
Class 2 District 14 
1
Carrollton (1-1)
Class 3 District 16 
3
Carrollton, (Lone Jack, Father Tolton),  Carrollton Final
Father Tolton Regional Catholic (2-0)
Class 3 District 8 
9
Carrollton (1-1)
Class 3 District 16 
1
Carrollton, (Lone Jack, Father Tulton,  Carrollton Final
Kennett (2-1)
Class 4 District 1 
10
Carthage (0-2)
Class 6 District 6 
2
Springfield Final
Meadow Heights (0-2)
Class 2 District 3 
1
Chaffee (2-0)
Class 2 District 3 
7
Red Devil Round Robin,  Chaffee Final
Ellington (1-1)
Class 2 District 2 
3
Chaffee (2-0)
Class 2 District 3 
6
Red Devil Round Robin,  Chaffee Final
Parkway West (2-0)
Class 5 District 2 
7
Chaminade College Prep (0-2)
Class 5 District 3 
3
Creve Coeur Final
Parkway West (2-0)
Class 5 District 2 
2
Chaminade College Prep (0-2)
Class 5 District 3 
0
Creve Coeur Final
Battle (1-1-1)
Class 6 District 4 
1
Christian Brothers College (3-0)
Class 6 District 2 
11
Troy Baseball Classic,  Zumwalt West Final
Monett (2-0)
Class 4 District 11 
3
Clever (1-1)
Class 3 District 11 
2
Clever Final
Bolivar (2-0)
Class 5 District 5 
9
Clinton (0-2)
Class 4 District 13 
3
Bolivar Tournament ,  Bolivar Final
Stockton (1-1)
Class 3 District 12 
12
Clinton (0-2)
Class 4 District 13 
0
Bolivar Tournament,  Bolivar Final
Seneca (1-1)
Class 4 District 12 
3
Columbus (Columbus, KS)
 
8
Wyandotte Final
Rector (Rector, AR)
 
1
Cooter (1-0)
Class 1 District 1 
7
Cooter Final
South Iron (1-1)
Class 1 District 3 
5
Crystal City (1-1)
Class 2 District 4 
7
Ironton Final
St. Joseph Christian (1-1)
Class 1 District 16 
20
DeKalb (0-2)
Class 1 District 16 
5
Weston Final
West Platte (2-0)
Class 2 District 15 
12
DeKalb (0-2)
Class 1 District 16 
3
Blue Jay Bash,  Weston Final
Ste. Genevieve (1-2)
Class 4 District 2 
6
DeSoto (2-1)
Class 5 District 1 
8
Valle Catholic Tournament,  Ste. Genevieve Final
Central (Park Hills) (1-2)
Class 4 District 2 
3
DeSoto (2-1)
Class 5 District 1 
6
Valle Catholic Opening Day Tournament,  Ste. Genevieve Final
Clearwater (2-0)
Class 3 District 2 
5
Dexter (0-2)
Class 4 District 1 
1
Malden Final
Naylor (1-1)
Class 1 District 1 
12
Doniphan (2-0)
Class 4 District 1 
19
Doniphan Final
Senath-Hornersville (0-2)
Class 2 District 1 
2
Doniphan (2-0)
Class 4 District 1 
12
Doniphan Final
Greenville (1-0)
Class 2 District 3 
8
Dora (0-2)
Class 1 District 4 
3
Van buren Final
Van Buren (1-0)
Class 2 District 2 
11
Dora (0-2)
Class 1 District 4 
0
Van Buren Godfather's Pizza Wood Bat Weekend,  Van Buren Final
Oran (1-1)
Class 1 District 2 
10
East Carter (0-2)
Class 2 District 2 
3
Portageville Final
Eugene (3-0)
Class 2 District 9 
17
Eldon (0-3)
Class 4 District 8 
2
Eldon Final
Linn (1-1)
Class 3 District 9 
18
Eldon (0-3)
Class 4 District 8 
4
Eldon Final
Linn (1-1)
Class 3 District 9 
0
Eugene (3-0)
Class 2 District 9 
1
Eldon Final
Windsor (Imperial) (0-1)
Class 5 District 2 
1
Eureka (1-0)
Class 6 District 3 
2
SCW Tournament,  St. Charles Final
Lighthouse Sr. High
 
18
Fair Play (0-2)
Class 1 District 7 
8
Barnhouse Field Final
Valle Catholic (2-1)
Class 4 District 2 
16
Farmington (1-2)
Class 5 District 1 
4
Opening Day Tournament,  Jackson Final
Fredericktown (0-3)
Class 4 District 1 
1
Farmington (1-2)
Class 5 District 1 
17
Opening Day Tournament,  Jackson Final
Capital City High (0-1)
Class 6 District 5 
1
Fatima (1-0)
Class 4 District 8 
10
Boonville Final
Kickapoo (1-3)
Class 6 District 6 
5
Fayetteville (Fayetteville, AR)
 
2
Fayetteville, AR Final
Seymour (1-0)
Class 2 District 6 
5
Fordland (0-1)
Class 2 District 6 
2
Pleasant Hope Baseball Invitational,  Pleasant Hope Final
Rockwood Summit (3-0)
Class 5 District 2 
4
Francis Howell (2-1)
Class 6 District 3 
3
Troy Tournament,  St Charles Final
Liberty (Wentzville) (0-2-1)
Class 6 District 4 
3
Francis Howell (2-1)
Class 6 District 3 
10
Troy Tournament,  Troy Final
Holt (1-1-1)
Class 6 District 4 
11
Francis Howell North (0-3)
Class 6 District 3 
1
Troy Flooring Center Baseball Classic,  Troy Final
Christian Brothers College (3-0)
Class 6 District 2 
4
Francis Howell North (0-3)
Class 6 District 3 
0
Troy Flooring Center Baseball Classic,  Troy Final
Jackson (3-0)
Class 6 District 1 
10
Fredericktown (0-3)
Class 4 District 1 
0
Ste Gen/Valle Catholic Tournament,  Ste. Gen Final
St. Dominic (2-0)
Class 4 District 5 
16
Ft. Zumwalt East (1-1)
Class 5 District 4 
5
St. Peters Final
Warrenton (0-1)
Class 5 District 4 
11
Ft. Zumwalt East (1-1)
Class 5 District 4 
12
St. Peters Final
Winfield (0-3)
Class 4 District 5 
3
Ft. Zumwalt North (1-2)
Class 6 District 4 
10
Troy Buchanan,  Troy Final
Troy Buchanan (3-0)
Class 6 District 4 
10
Ft. Zumwalt North (1-2)
Class 6 District 4 
0
Troy Baseball Classic,  Troy Final
Timberland (2-1)
Class 6 District 4 
1
Ft. Zumwalt West (3-0)
Class 6 District 4 
3
Troy Tournament,  O'fallon Final
Gateway Legacy Sr. H.
 
0
Ft. Zumwalt West (3-0)
Class 6 District 4 
10
Troy Tournament,  O'fallon Final
Palmyra (1-1)
Class 3 District 7 
5
Fulton (0-2)
Class 4 District 7 
2
Ashland Final
Kennett (2-1)
Class 4 District 1 
3
Glendale (2-0)
Class 5 District 6 
10
Springfield Final
Carthage (0-2)
Class 6 District 6 
3
Glendale (2-0)
Class 5 District 6 
6
Springfield Final
Conway (1-0)
Class 3 District 12 
4
Hartville (0-1)
Class 3 District 10 
3
Hartville Final (10)
West County (1-1)
Class 3 District 3 
1
Herculaneum (1-1)
Class 4 District 2 
2
Festus Final
Priory (1-1)
Class 4 District 4 
9
Herculaneum (1-1)
Class 4 District 2 
0
Festus Final
North Kansas City (0-2)
Class 6 District 8 
0
Hickman (1-1)
Class 6 District 4 
10
Columbia Final
Willard (2-1)
Class 5 District 5 
1
Hickman (1-1)
Class 6 District 4 
0
Columbia Final (8)
Branson (1-0)
Class 5 District 6 
10
Hillcrest (0-2)
Class 5 District 5 
0
Branson Lael Leadoff,  Branson Final
Parkview (0-2)
Class 5 District 6 
1
Hollister (1-1)
Class 4 District 11 
8
Joplin Final
Battle (1-1-1)
Class 6 District 4 
10
Holt (1-1-1)
Class 6 District 4 
10
Wentzville Final
Francis Howell North (0-3)
Class 6 District 3 
1
Holt (1-1-1)
Class 6 District 4 
11
Wentzville Final
Smithton (0-2)
Class 2 District 13 
4
Iberia (2-0)
Class 2 District 9 
19
Iberia Final
Valle Catholic (2-1)
Class 4 District 2 
7
Jackson (3-0)
Class 6 District 1 
8
Ste. Genevieve/Valle Tournament,  Ste. Genevieve Final
Bishop DuBourg (0-2)
Class 3 District 4 
0
Jefferson (Festus) (1-1)
Class 3 District 4 
6
Jefferson R-7 Tournament,  Festus Final
DeSmet (1-1)
Class 6 District 2 
2
Jonesboro (Jonesboro, AK)
 
14
Sikeston Final
Hollister (1-1)
Class 4 District 11 
3
Joplin (2-0)
Class 6 District 6 
9
Joplin Final
Parkview (0-2)
Class 5 District 6 
1
Joplin (2-0)
Class 6 District 6 
11
Joplin Final
Staley (1-2)
Class 6 District 8 
7
Kearney (0-3)
Class 5 District 8 
5
KC Metro Classic,  Parkville Final
Delta (1-2)
Class 1 District 2 
0
Kelly (2-0)
Class 3 District 2 
12
Oak Ridge Final
North Callaway (1-1)
Class 3 District 8 
5
Kirksville (1-1)
Class 4 District 6 
15
Mokane Final
Pattonville (1-0)
Class 6 District 2 
6
Kirkwood (0-1)
Class 6 District 2 
5
St. Louis Final
Bishop LeBlond (0-1)
Class 2 District 16 
0
Lafayette (St. Joseph) (1-0)
Class 4 District 16 
12
St. Joseph Final
Van Horn (0-2)
Class 5 District 8 
4
Lathrop (2-0)
Class 3 District 15 
9
Lathrop Final
Van Horn (0-2)
Class 5 District 8 
1
Lathrop (2-0)
Class 3 District 15 
7
Lathrop Final
Carl Junction (2-0)
Class 5 District 6 
11
Lebanon (1-1)
Class 6 District 6 
1
Lebanon Final
Neosho (0-2)
Class 5 District 6 
5
Lebanon (1-1)
Class 6 District 6 
7
Neosho/Carl Junction/Lebanon,  Neosho Final
Poplar Bluff (2-2)
Class 6 District 1 
3
Lee's Summit (1-1)
Class 6 District 7 
15
Springfield Final
Smithville (1-2)
Class 5 District 8 
17
Lee's Summit North (1-2)
Class 6 District 7 
7
Kansas City Area-Creekside Baseball Complex,  Kansas City Final
Rockhurst (1-1)
Class 6 District 7 
10
Lee's Summit North (1-2)
Class 6 District 7 
11
Liberty Invitaional,  Liberty Final
Liberty (3-0)
Class 6 District 8 
5
Lee's Summit West (2-1)
Class 6 District 7 
4
Metro Leadoff Tournament,  PARKVILLE Final
Kearney (0-3)
Class 5 District 8 
3
Lee's Summit West (2-1)
Class 6 District 7 
6
Metro Leadoff Tournament,  Parkville Final
Lawson (2-0)
Class 3 District 15 
15
Lexington with Norborne (0-2)
Class 3 District 15 
0
Lexington Final
Lawson (2-0)
Class 3 District 15 
9
Lexington with Norborne (0-2)
Class 3 District 15 
2
Lexington Final
Staley (1-2)
Class 6 District 8 
4
Liberty (3-0)
Class 6 District 8 
5
Metro Leadoff Tournament,  PARKVILLE Final
St. Michael the Archangel (1-1)
Class 3 District 14 
18
Lincoln College Prep (0-2)
Class 5 District 8 
6
Independence Final
Northwest (Cedar Hill) (0-1)
Class 6 District 1 
1
Lindbergh (3-0)
Class 6 District 1 
11
Lindbergh/Mehlville Tournament,  St. Louis Final
Father Tolton Regional Catholic (2-0)
Class 3 District 8 
11
Lone Jack (0-2)
Class 2 District 14 
1
Carrolton Final
Gateway Legacy Sr. H.
 
6
Lutheran South (0-3)
Class 5 District 2 
1
Troy Tournament,  St. Charles Final
Orchard Farm (0-2)
Class 4 District 5 
0
Lutheran St. Charles (2-0)
Class 5 District 4 
13
St. Peters Final
Orchard Farm (0-2)
Class 4 District 5 
0
Lutheran St. Charles (2-0)
Class 5 District 4 
10
St. Peters Final
Clearwater (2-0)
Class 3 District 2 
7
Malden (1-1)
Class 3 District 1 
3
Malden Final
Dexter (0-2)
Class 4 District 1 
5
Malden (1-1)
Class 3 District 1 
9
Malden Final
Strafford (2-0)
Class 3 District 11 
6
Marionville (0-1)
Class 2 District 7 
3
Pleasant Hope Baseball Invitational,  Strafford Final
Excelsior Springs (1-1)
Class 4 District 15 
0
Marshfield (2-0)
Class 5 District 5 
11
Marshfield Final
Mexico HS (1-2)
Class 4 District 6 
1
Marshfield (2-0)
Class 5 District 5 
6
Mexico Triangular ,  Mexico Final
East Buchanan (1-0)
Class 2 District 15 
8
Maysville (0-1)
Class 2 District 16 
0
Maysville Final
Ellington (1-1)
Class 2 District 2 
14
Meadow Heights (0-2)
Class 2 District 3 
4
Red Devil Round Robin,  Chaffee Final
Excelsior Springs (1-1)
Class 4 District 15 
10
Mexico HS (1-2)
Class 4 District 6 
7
Mexico Triangular ,  Mexico Final
Clark County (0-1)
Class 3 District 7 
3
Moberly (1-0)
Class 4 District 6 
7
Moberly Final
Clever (1-1)
Class 3 District 11 
2
Monett (2-0)
Class 4 District 11 
3
Monett Final
Purdy (0-2)
Class 2 District 7 
8
Monett (2-0)
Class 4 District 11 
9
Monett Final
South Pemiscot (2-0)
Class 2 District 1 
2
Mountain Grove (1-1)
Class 4 District 10 
0
Van Buren Final
Neelyville (0-2)
Class 2 District 2 
4
Mountain Grove (1-1)
Class 4 District 10 
7
Van Buren Final
South Pemiscot (2-0)
Class 2 District 1 
8
Neelyville (0-2)
Class 2 District 2 
0
Van Buren Final
Lebanon (1-1)
Class 6 District 6 
7
Neosho (0-2)
Class 5 District 6 
5
Neosho Final
Republic (0-1)
Class 6 District 6 
2
Nixa (1-0)
Class 6 District 6 
8
Nixa Final
Central (Park Hills) (1-2)
Class 4 District 2 
8
North County (0-3)
Class 5 District 1 
7
Valle Catholic Opening Day Tournament,  Ste. Genevieve Final
St. Louis Patriots Sr.
 
3
North County (0-3)
Class 5 District 1 
0
Valle Opening Day Tournament,  Ste. Genevieve Final
Willard (2-1)
Class 5 District 5 
3
North Kansas City (0-2)
Class 6 District 8 
2
Columbia Final
Westran (0-1)
Class 2 District 12 
1
Northeast (Cairo) (1-0)
Class 1 District 12 
16
Cairo Final
Savannah (3-0)
Class 4 District 16 
11
Oak Grove (0-2)
Class 4 District 15 
5
Oak Grove Final
Savannah (3-0)
Class 4 District 16 
12
Oak Grove (0-2)
Class 4 District 15 
11
Oak Grove Final
Grain Valley (2-1)
Class 5 District 7 
5
Oak Park (0-3)
Class 6 District 8 
2
Metro Leadoff Classic,  Parkville Final
Liberty North (2-1)
Class 6 District 8 
17
Oak Park (0-3)
Class 6 District 8 
2
Metro Leadoff,  Parkville Final
Kelly (2-0)
Class 3 District 2 
19
Oak Ridge (0-2)
Class 1 District 2 
0
Oak Ridge Final
Delta (1-2)
Class 1 District 2 
14
Oak Ridge (0-2)
Class 1 District 2 
6
Oak Ridge Final
Lafayette (Wildwood) (1-0)
Class 6 District 3 
10
Oakville (0-1-1)
Class 6 District 1 
0
St. Louis Final
Liberty North (2-1)
Class 6 District 8 
4
Park Hill (2-1)
Class 6 District 8 
8
Metro Leadoff,  Parkville Final
Grain Valley (2-1)
Class 5 District 7 
14
Park Hill (2-1)
Class 6 District 8 
2
Metro Leadoff Tournament,  Parkville Final
Fort Osage (0-2)
Class 6 District 7 
6
Park Hill South (1-1)
Class 6 District 8 
15
Blue Springs Final
Festus (1-1)
Class 5 District 1 
6
Parkway South (0-1)
Class 6 District 3 
5
Manchester Final
Scott City (2-0)
Class 3 District 2 
5
Plato (0-2)
Class 2 District 5 
2
Steelville Final
Belton (0-2)
Class 5 District 7 
0
Pleasant Hill (2-0)
Class 4 District 13 
8
Pleasant Hill Final
Belton (0-2)
Class 5 District 7 
3
Pleasant Hill (2-0)
Class 4 District 13 
4
Pleasant Hill Final
East Carter (0-2)
Class 2 District 2 
4
Portageville (2-0)
Class 3 District 1 
5
Portageville Final
Oran (1-1)
Class 1 District 2 
3
Portageville (2-0)
Class 3 District 1 
7
Portageville Final
Central (Cape Girardeau) (0-2)
Class 5 District 1 
2
Potosi (1-1)
Class 4 District 2 
8
Union Final
Clever (1-1)
Class 3 District 11 
7
Purdy (0-2)
Class 2 District 7 
3
Monett Final
Seneca (1-1)
Class 4 District 12 
10
Riverton (Riverton, KS)
 
2
Wyandotte Final
Wright City (0-2-1)
Class 4 District 7 
1
Rockwood Summit (3-0)
Class 5 District 2 
2
Troy ,  troy Final
Kickapoo (1-3)
Class 6 District 6 
2
Rogers (Rogers, AR)
 
10
Rogers, AR Final
Rock Bridge (2-0)
Class 6 District 5 
8
Rolla (0-2)
Class 5 District 5 
0
Rolla Final
Rock Bridge (2-0)
Class 6 District 5 
8
Rolla (0-2)
Class 5 District 5 
1
Rolla Final
Bloomfield (0-1)
Class 2 District 1 
0
Saxony Lutheran (1-0)
Class 3 District 2 
9
Jackson Final
Winfield (0-3)
Class 4 District 5 
4
Seckman (2-1)
Class 6 District 1 
15
Troy Tournament,  Troy Final
Troy Buchanan (3-0)
Class 6 District 4 
3
Seckman (2-1)
Class 6 District 1 
1
Troy Tournament,  Troy Final
Naylor (1-1)
Class 1 District 1 
12
Senath-Hornersville (0-2)
Class 2 District 1 
11
doniphan Final
Jonesboro (Jonesboro, AR)
 
16
Sikeston (0-2)
Class 5 District 1 
0
Sikeston Final
DeSmet (1-1)
Class 6 District 2 
13
Sikeston (0-2)
Class 5 District 1 
2
Sikeston Final
Rockhurst (1-1)
Class 6 District 7 
5
Smithville (1-2)
Class 5 District 8 
4
Kansas City Area-Creekside Baseball Complex,  Kansas City Final
Kirksville (1-1)
Class 4 District 6 
2
South Callaway (1-1)
Class 3 District 8 
4
Mokane Final
North Callaway (1-1)
Class 3 District 8 
17
South Callaway (1-1)
Class 3 District 8 
6
Mokane Final (9)
Westminster Christian Academy (2-0)
Class 5 District 3 
7
South Fork (Stuart, FL)
 
0
Vero Beach Final
Palmyra (1-1)
Class 3 District 7 
1
Southern Boone (2-0)
Class 4 District 7 
9
Ashland Final
Fulton (0-2)
Class 4 District 7 
3
Southern Boone (2-0)
Class 4 District 7 
13
Ashland Final
Christian (0-1)
Class 3 District 6 
3
St. Dominic (2-0)
Class 4 District 5 
9
St. Charles West Varsity Baseball ,  St.Charles Final
Ft. Zumwalt East (1-1)
Class 5 District 4 
5
St. Dominic (2-0)
Class 4 District 5 
16
St. Charles West Varsity Baseball ,  St.charles Final
Jefferson (Festus) (1-1)
Class 3 District 4 
1
St. Pius X (Festus) (2-0)
Class 3 District 4 
3
Jefferson R7 Opening Weekend Tournament,  Festus Final
St. Louis Patriots Sr.
 
8
Ste. Genevieve (1-2)
Class 4 District 2 
2
Opening Day Tournament ,  Ste Genevieve Final
Scott City (2-0)
Class 3 District 2 
5
Steelville (1-1)
Class 3 District 3 
3
Steelville Final
Plato (0-2)
Class 2 District 5 
8
Steelville (1-1)
Class 3 District 3 
17
Steelville Final
Marionville (0-1)
Class 2 District 7 
3
Strafford (2-0)
Class 3 District 11 
6
Pleasant Hope Baseball Invitational,  Strafford Final
McDonald County (2-1)
Class 5 District 6 
4
TBD
 
3
Harrison Tournament ,  Harrison Final
West Plains (2-1)
Class 5 District 6 
6
TBD
 
10
Harrison Tournament,  Harrison Final
McDonald County (2-1)
Class 5 District 6 
6
TBD
 
4
Harrison Tournament ,  Harrison Final
West Plains (2-1)
Class 5 District 6 
12
TBD
 
0
Harrison Tournament,  Harrison Final
Lutheran South (0-3)
Class 5 District 2 
1
Timberland (2-1)
Class 6 District 4 
13
Troy Tournament,  Troy Final
Ft. Zumwalt North (1-2)
Class 6 District 4 
0
Troy Buchanan (3-0)
Class 6 District 4 
10
Troy Final
St. Michael the Archangel (1-1)
Class 3 District 14 
2
Truman (2-0)
Class 6 District 7 
5
Independence Final
Lincoln College Prep (0-2)
Class 5 District 8 
7
Truman (2-0)
Class 6 District 7 
8
Independence Final (9)
Central (Cape Girardeau) (0-2)
Class 5 District 1 
5
Union (2-0)
Class 5 District 5 
8
Union Final
Potosi (1-1)
Class 4 District 2 
1
Union (2-0)
Class 5 District 5 
11
Union Final
Dora (0-2)
Class 1 District 4 
0
Van Buren (1-0)
Class 2 District 2 
11
Van Buren Wood Bat,  Van Buren Final
Iberia (2-0)
Class 2 District 9 
12
Versailles (1-1)
Class 4 District 13 
2
Versailles Final
Smithton (0-2)
Class 2 District 13 
1
Versailles (1-1)
Class 4 District 13 
16
Versailles Final
Ft. Zumwalt East (1-1)
Class 5 District 4 
12
Warrenton (0-1)
Class 5 District 4 
11
SCW Tournament,  St Charles Final
Lighthouse Sr. High
 
0
Weaubleau (2-0)
Class 1 District 7 
14
Weaubleau Final