2011-2012 Girls Basketball


3 Hume (20-3)
Class 1 District 7 
82
6 Miami (0-23)
Class 1 District 7 
28
Class 1 District 7 Quarterfinal 4, Drexel Final
2 Hale with Bosworth (19-7)
Class 1 District 10 
1
7 Bosworth (0-18)
Class 1 District 10 
0
Class 1 District 10 Quarterfinal 3, Glasgow Forfeit
3 Northwestern (Mendon) (17-9)
Class 1 District 10 
53
6 Keytesville (5-20)
Class 1 District 10 
36
Class 1 District 10 Quarterfinal 4, Glasgow Final
1 Marion County (26-0)
Class 1 District 11 
57
4 North Shelby (11-16)
Class 1 District 11 
22
Class 1 District 11 Semifinal 1, LaPlata Final
2 Bevier (19-6)
Class 1 District 11 
40
3 La Plata (17-8)
Class 1 District 11 
30
Class 1 District 11 Semifinal 2, LaPlata Final
1 Meadville (21-5)
Class 1 District 12 
67
8 Bucklin (1-22)
Class 1 District 12 
11
Class 1 District 12 Quarterfinal 1, Meadville Final
2 Macon County with Bucklin (16-9)
Class 1 District 12 
48
7 Grundy County with Newtown-Harris (1-23)
Class 1 District 12 
30
Class 1 District 12 Quarterfinal 3, Meadville Final
1 South Pemiscot (14-10)
Class 2 District 1 
82
4 Hayti (8-11)
Class 2 District 1 
69
Class 2 District 1 Semifinal 1, Hayti Final
2 Senath-Hornersville (11-14)
Class 2 District 1 
37
3 Portageville (12-12)
Class 2 District 1 
49
Class 2 District 1 Semifinal 2, Hayti Final
1 Neelyville (19-7)
Class 2 District 2 
61
4 Van Buren (14-12)
Class 2 District 2 
54
Class 2 District 2 Semifinal 1, Van Buren Final
2 Thayer (14-11)
Class 2 District 2 
40
3 Couch (16-8)
Class 2 District 2 
52
Class 2 District 2 Semifinal 2, Van Buren Final
4 Viburnum (13-11)
Class 2 District 4 
46
5 Crossroads College Preparatory (14-8)
Class 2 District 4 
35
Class 2 District 4 Quarterfinal 2, Bismarck Final
2 St. Vincent (17-7)
Class 2 District 4 
50
7 Valley (1-19)
Class 2 District 4 
15
Class 2 District 4 Quarterfinal 3, Bismarck Final
3 Bismarck (12-14)
Class 2 District 4 
56
6 Valle Catholic (10-15)
Class 2 District 4 
39
Class 2 District 4 Quarterfinal 4, Bismarck Final
2 Scotland County (15-9)
Class 2 District 6 
35
7 Northeast (Cairo) (13-12)
Class 2 District 6 
19
Class 2 District 6 Quarterfinal 3, Queen City Final
3 Milan (17-8)
Class 2 District 6 
54
6 Knox County (10-14)
Class 2 District 6 
48
Class 2 District 6 Quarterfinal 4, Queen City Final
1 Sparta (25-2)
Class 2 District 11 
47
4 Crane (13-14)
Class 2 District 11 
45
Class 2 District 11 Semifinal 1, Sparta Final
2 Marionville (18-10)
Class 2 District 11 
58
3 Galena (13-11)
Class 2 District 11 
40
Class 2 District 11 Semifinal 2, Sparta Final
1 Purdy (22-5)
Class 2 District 12 
84
8 McAuley Catholic (1-20)
Class 2 District 12 
27
Class 2 District 12 Quarterfinal 1, Carthage Final
4 Jasper (10-13)
Class 2 District 12 
37
5 Miller (6-19)
Class 2 District 12 
35
Class 2 District 12 Quarterfinal 2, Carthage Final
2 Liberal (22-4)
Class 2 District 12 
43
7 Wheaton (3-21)
Class 2 District 12 
22
Class 2 District 12 Quarterfinal 3, Carthage Final
3 Greenfield (17-8)
Class 2 District 12 
54
6 College Heights Christian (10-19)
Class 2 District 12 
31
Class 2 District 12 Quarterfinal 4, Carthage Final
4 Sweet Springs with Malta Bend (11-14)
Class 2 District 14 
46
5 Crest Ridge (13-13)
Class 2 District 14 
56
Class 2 District 14 Quarterfinal 2, Alma Final
2 Wellington-Napoleon (21-5)
Class 2 District 14 
84
7 Wentworth Military Academy (0-13)
Class 2 District 14 
9
Class 2 District 14 Quarterfinal 3, Alma Final
3 Concordia (18-8)
Class 2 District 14 
51
6 Santa Fe (9-15)
Class 2 District 14 
37
Class 2 District 14 Quarterfinal 4, Alma Final
4 DeKalb (15-11)
Class 2 District 16 
38
5 Gallatin (11-15)
Class 2 District 16 
37
Class 2 District 16 Quarterfinal 2, Albany Final
2 Polo (17-8)
Class 2 District 16 
64
7 Albany (2-22)
Class 2 District 16 
27
Class 2 District 16 Quarterfinal 3, Albany Final
3 Tarkio with Fairfax (17-7)
Class 2 District 16 
56
6 Rock Port (2-21)
Class 2 District 16 
43
Class 2 District 16 Quarterfinal 4, Albany Final
1 Kennett (22-5)
Class 3 District 1 
36
5 Doniphan (13-12)
Class 3 District 1 
37
Class 3 District 1 Semifinal 1, Bloomfield Final
2 Central (New Madrid County) (18-8)
Class 3 District 1 
79
3 Twin Rivers (15-15)
Class 3 District 1 
50
Class 3 District 1 Semifinal 2, Bloomfield Final
1 Crystal City (21-5)
Class 3 District 4 
63
9 Hancock (3-27)
Class 3 District 4 
21
Class 3 District 4 Quarterfinal 1, Crystal City Final
4 John F. Kennedy (10-14)
Class 3 District 4 
46
5 Valley Park (12-13)
Class 3 District 4 
31
Class 3 District 4 Quarterfinal 2, Crystal City Final
2 St. Pius X (Festus) (15-11)
Class 3 District 4 
55
7 Bayless (7-15)
Class 3 District 4 
18
Class 3 District 4 Quarterfinal 3, Crystal City Final
3 Herculaneum (9-17)
Class 3 District 4 
42
6 Grandview (Hillsboro) HS (5-9)
Class 3 District 4 
35
Class 3 District 4 Quarterfinal 4, Crystal City Final
1 St. Pius X (Kansas City) (19-8)
Class 3 District 14 
75
8 Renaissance Academy (0-9-1)
Class 3 District 14 
19
Class 3 District 14 Quarterfinal 1, Kansas City Final
4 Hogan Prep Academy Charter (15-10)
Class 3 District 14 
63
5 Cristo Rey (13-7)
Class 3 District 14 
44
Class 3 District 14 Quarterfinal 2, Kansas City Final
2 O'Hara (12-13)
Class 3 District 14 
46
7 Barstow (3-18)
Class 3 District 14 
32
Class 3 District 14 Quarterfinal 3, Kansas City Final
3 Pembroke Hill (15-10)
Class 3 District 14 
45
6 University Academy Charter (4-17)
Class 3 District 14 
35
Class 3 District 14 Quarterfinal 4, Kansas City Final



Processing. Please wait.