2011-2012 Girls Basketball


1 Delta (11-12)
Class 1 District 2 
65
2 Scott County Central (6-12)
Class 1 District 2 
46
Class 1 District 2 Tournament, Jackson Final
1 Eminence (25-1)
Class 1 District 3 
52
2 Bunker (12-13)
Class 1 District 3 
22
Class 1 District 3 Tournament, Poplar Bluff Final
1 Chadwick (23-5)
Class 1 District 4 
59
2 Verona (15-11)
Class 1 District 4 
46
Class 1 District 4 Tournament, Rogersville Final
1 Walnut Grove (22-5)
Class 1 District 5 
69
5 Lockwood (9-18)
Class 1 District 5 
53
Class 1 District 5 Tournament, Willard Final
2 Dadeville (19-6)
Class 1 District 5 
48
3 Sheldon (16-12)
Class 1 District 5 
24
Class 1 District 5 Tournament, Willard Final
1 Montrose (26-0)
Class 1 District 7 
83
4 Ballard (7-16)
Class 1 District 7 
28
Class 1 District 7 Tournament, Drexel Final
2 Drexel (12-14)
Class 1 District 7 
51
3 Hume (20-4)
Class 1 District 7 
42
Class 1 District 7 Tournament, Drexel Final
2 Hale with Bosworth (19-7)
Class 1 District 10 
69
3 Northwestern (Mendon) (17-10)
Class 1 District 10 
63
Class 1 District 10 Tournament, Glasgow Final
1 Marion County (27-0)
Class 1 District 11 
68
2 Bevier (19-7)
Class 1 District 11 
46
Class 1 District 11 Tournament, LaPlata Final
1 Meadville (22-5)
Class 1 District 12 
56
4 Linn County (11-15)
Class 1 District 12 
18
Class 1 District 12 Tournament, Meadville Final
2 Macon County (17-9)
Class 1 District 12 
41
3 Green City (14-13)
Class 1 District 12 
23
Class 1 District 12 Tournament, Meadville Final
1 Neelyville (20-7)
Class 2 District 2 
51
3 Couch (16-9)
Class 2 District 2 
43
Class 2 District 2 Tournament, Van Buren Final
1 Meadow Heights (22-4)
Class 2 District 3 
73
2 Lesterville (17-8)
Class 2 District 3 
50
Class 2 District 3 Tournament, Greenville Final
1 New Haven (14-12)
Class 2 District 4 
53
4 Viburnum (13-12)
Class 2 District 4 
26
Class 2 District 4 Tournament, Bismarck Final
2 St. Vincent (17-8)
Class 2 District 4 
51
3 Bismarck (13-14)
Class 2 District 4 
61
Class 2 District 4 Tournament, Bismarck Final
1 Putnam County (20-6)
Class 2 District 6 
56
4 Marceline (14-13)
Class 2 District 6 
34
Class 2 District 6 Tournament, Queen City Final
2 Scotland County (15-10)
Class 2 District 6 
31
3 Milan (18-8)
Class 2 District 6 
38
Class 2 District 6 Tournament, Queen City Final
1 Lone Jack (21-5)
Class 2 District 14 
56
5 Crest Ridge (13-14)
Class 2 District 14 
50
Class 2 District 14 Tournament, Alma Final
2 Wellington-Napoleon (22-5)
Class 2 District 14 
56
3 Concordia (18-9)
Class 2 District 14 
48
Class 2 District 14 Tournament, Alma Final
1 Maysville (22-4)
Class 2 District 16 
70
4 DeKalb (15-12)
Class 2 District 16 
26
Class 2 District 16 Tournament, Albany Final
2 Polo (18-8)
Class 2 District 16 
57
3 Tarkio with Fairfax (17-8)
Class 2 District 16 
41
Class 2 District 16 Tournament, Albany Final
1 West County (25-3)
Class 3 District 3 
53
7 Saxony Lutheran (10-16)
Class 3 District 3 
28
Class 3 District 3 Tournament, Park Hills Final
1 Metro (20-10)
Class 3 District 5 
48
2 Cardinal Ritter (12-8)
Class 3 District 5 
49
Class 3 District 5 Tournament, St. Louis Final
1 Mt. Vernon (21-7)
Class 3 District 12 
46
4 Pierce City (20-6)
Class 3 District 12 
45
Class 3 District 12 Tournament, Mount Vernon Final
2 Ash Grove (21-8)
Class 3 District 12 
61
3 Clever (19-9)
Class 3 District 12 
34
Class 3 District 12 Tournament, Mount Vernon Final
1 St. Pius X (Kansas City) (20-8)
Class 3 District 14 
64
4 Hogan Prep Academy Charter (15-11)
Class 3 District 14 
40
Class 3 District 14 Tournament, Kansas City Final
2 O'Hara (13-13)
Class 3 District 14 
38
3 Pembroke Hill (15-11)
Class 3 District 14 
36
Class 3 District 14 Tournament, Kansas City Final



Processing. Please wait.