2018-2019 Boys Soccer


1 Hillsboro (9-10-2)
Class 3 District 2 
9
4 Festus (5-19-2)
Class 3 District 2 
0
Class 3 District 2 Tournament, Hillsboro Final
2 Windsor (Imperial) (13-11-1)
Class 3 District 2 
5
3 DeSoto (10-9)
Class 3 District 2 
1
Class 3 District 2 Tournament, Hillsboro Final
1 Clayton (22-3-1)
Class 3 District 5 
10
4 Hazelwood East (1-13)
Class 3 District 5 
0
Class 3 District 5 Tournament, Clayton Final
2 MICDS (14-7-1)
Class 3 District 5 
1
3 Ladue Horton Watkins (14-10)
Class 3 District 5 
2
Class 3 District 5 Tournament, Clayton Final
1 Rolla (15-9-1)
Class 3 District 9 
3
4 Pacific (4-14)
Class 3 District 9 
0
Class 3 District 9 Tournament, Rolla Final
2 Union (15-7)
Class 3 District 9 
1
3 Camdenton (8-15)
Class 3 District 9 
0
Class 3 District 9 Tournament, Rolla Final
1 Glendale (17-7)
Class 3 District 10 
10
4 Lebanon (7-17)
Class 3 District 10 
0
Class 3 District 10 Tournament, Springfield Final
2 West Plains (16-8)
Class 3 District 10 
6
3 Marshfield (12-11)
Class 3 District 10 
1
Class 3 District 10 Tournament, Springfield Final
1 Willard (15-7-1)
Class 3 District 11 
8
4 Hillcrest (0-21)
Class 3 District 11 
0
Class 3 District 11 Tournament, Willard Final
2 Parkview (12-14)
Class 3 District 11 
2
3 Bolivar (8-13)
Class 3 District 11 
0
Class 3 District 11 Tournament, Willard Final
1 Harrisonville (19-5-2)
Class 3 District 14 
9
4 Ruskin (3-20)
Class 3 District 14 
0
Class 3 District 14 Tournament, Raytown Final
2 Raytown South (14-7)
Class 3 District 14 
4
3 Grandview (12-10-1)
Class 3 District 14 
3
Class 3 District 14 Tournament, Raytown Final 1 OT
1 Kearney (16-4)
Class 3 District 16 
1
4 Excelsior Springs (11-11-1)
Class 3 District 16 
0
Class 3 District 16 Tournament, Kearney Final
2 Platte County (12-11)
Class 3 District 16 
1
3 Smithville (7-16)
Class 3 District 16 
2
Class 3 District 16 Tournament, Kearney Final 1 OT
1 Holt (18-4-2)
Class 4 District 5 
7
4 Troy Buchanan (10-14)
Class 4 District 5 
0
Class 4 District 5 Tournament, Wentzville Final
2 Timberland (14-12)
Class 4 District 5 
3
3 Battle (8-13)
Class 4 District 5 
1
Class 4 District 5 Tournament, Wentzville Final
1 Chaminade (22-4)
Class 4 District 7 
5
2 Ritenour (9-16)
Class 4 District 7 
0
Class 4 District 7 Tournament, Creve Coeur Final



Processing. Please wait.