2012-2013 Boys Basketball

1 Farmington (16-12)
Class 4 District 2 
65
2 Central (Park Hills) (21-6)
Class 4 District 2 
70
Class 4 District 2 Tournament, Park Hills Final 1 OT
1 Miller Career Academy (22-7)
Class 4 District 5 
77
3 Jennings (15-9)
Class 4 District 5 
65
Class 4 District 5 Tournament, St.Louis Final
1 Duchesne (22-4)
Class 4 District 7 
73
2 St. Charles (20-7)
Class 4 District 7 
59
Class 4 District 7 Tournament, O'Fallon Final
1 Mexico (22-3)
Class 4 District 8 
66
4 Kirksville (9-13)
Class 4 District 8 
26
Class 4 District 8 Tournament, Mexico Final
2 Helias Catholic (13-12)
Class 4 District 8 
64
3 Moberly (19-6)
Class 4 District 8 
47
Class 4 District 8 Tournament, Mexico Final
1 Nevada (15-7)
Class 4 District 12 
66
4 Carthage (11-16)
Class 4 District 12 
79
Class 4 District 12 Tournament, Carthage Final
2 Webb City (18-9)
Class 4 District 12 
57
3 Carl Junction (18-10)
Class 4 District 12 
61
Class 4 District 12 Tournament, Carthage Final 1 OT
1 Pleasant Hill (18-8)
Class 4 District 13 
64
5 Odessa (12-16)
Class 4 District 13 
44
Class 4 District 13 Tournament, Pleasant Hill Final
2 Oak Grove (18-7)
Class 4 District 13 
47
3 Harrisonville (15-12)
Class 4 District 13 
49
Class 4 District 13 Tournament, Pleasant Hill Final
1 Liberty North (20-5)
Class 4 District 15 
53
4 Lincoln College Prep (14-13)
Class 4 District 15 
44
Class 4 District 15 Tournament, Liberty Final
2 Northeast (Kansas City) HS (15-6)
Class 4 District 15 
61
3 East (Kansas City) (19-8)
Class 4 District 15 
71
Class 4 District 15 Tournament, Liberty Final
1 Jackson (18-10)
Class 5 District 1 
58
2 Oakville (12-13)
Class 5 District 1 
52
Class 5 District 1 Tournament, St. Louis Final
1 Ladue Horton Watkins (19-6)
Class 5 District 2 
55
2 Chaminade College Prep (19-5)
Class 5 District 2 
64
Class 5 District 2 Tournament, St. Louis Final
2 Eureka (18-10)
Class 5 District 3 
56
4 Lafayette (Wildwood) (16-12)
Class 5 District 3 
38
Class 5 District 3 Tournament, Chesterfield Final
1 Christian Brothers College (17-7)
Class 5 District 4 
57
2 DeSmet (22-6)
Class 5 District 4 
64
Class 5 District 4 Tournament, St. Louis Final
1 Vianney (19-8)
Class 5 District 5 
49
3 Kirkwood (13-14)
Class 5 District 5 
42
Class 5 District 5 Tournament, St. Louis Final
1 Troy Buchanan (19-9)
Class 5 District 6 
53
2 Timberland (13-13)
Class 5 District 6 
40
Class 5 District 6 Tournament, St. Charles Final
1 Ft. Zumwalt North (22-5)
Class 5 District 7 
78
2 Ft. Zumwalt South (19-7)
Class 5 District 7 
60
Class 5 District 7 Tournament, St. Charles Final
1 Hickman (23-2)
Class 5 District 9 
69
4 Camdenton (12-16)
Class 5 District 9 
37
Class 5 District 9 Tournament, Columbia Final
2 Rock Bridge (18-8)
Class 5 District 9 
73
3 Jefferson City (9-15)
Class 5 District 9 
59
Class 5 District 9 Tournament, Columbia Final
1 Rockhurst (22-5)
Class 5 District 13 
60
2 Lee's Summit West (21-5)
Class 5 District 13 
42
Class 5 District 13 Tournament, Lee's Summit Final
1 Blue Springs South (24-2)
Class 5 District 14 
73
3 Blue Springs (16-11)
Class 5 District 14 
63
Class 5 District 14 Tournament, Blue Springs Final
1 Liberty (18-8)
Class 5 District 15 
45
2 Fort Osage (21-4)
Class 5 District 15 
47
Class 5 District 15 Tournament, Liberty Final
1 Park Hill South (18-6)
Class 5 District 16 
52
5 Park Hill (4-20)
Class 5 District 16 
41
Class 5 District 16 Tournament, Riverside Final
2 Central (St. Joseph) (11-13)
Class 5 District 16 
61
3 Oak Park (11-15)
Class 5 District 16 
55
Class 5 District 16 Tournament, Riverside Final



Processing. Please wait.