2018-2019 Boys Basketball

1 St. Mary's (St. Louis) (14-12)
Class 4 District 4 
82
4 Miller Career Academy (7-16)
Class 4 District 4 
70
Class 4 District 4 Tournament, St Louis Final
2 Gateway (14-12)
Class 4 District 4 
69
3 Confluence Prep Academy Charter (11-14)
Class 4 District 4 
62
Class 4 District 4 Tournament, St Louis Final
4 Normandy Collaborative (14-14)
Class 4 District 6 
53
5 Clayton (11-15)
Class 4 District 6 
49
Class 4 District 6 Tournament, St. Louis Final
3 University City (15-10)
Class 4 District 6 
46
6 Riverview Gardens (4-11)
Class 4 District 6 
45
Class 4 District 6 Tournament, St. Louis Final
4 Kirksville (14-11)
Class 4 District 8 
71
5 Mexico (7-16)
Class 4 District 8 
56
Class 4 District 8 Tournament, Hannibal Final
3 Moberly (14-10)
Class 4 District 8 
67
6 Warrenton (9-17)
Class 4 District 8 
61
Class 4 District 8 Tournament, Hannibal Final
4 Hillcrest (8-17)
Class 4 District 11 
61
5 Aurora (3-21)
Class 4 District 11 
43
Class 4 District 11 Tournament, Rogersville Final
3 Marshfield (16-11)
Class 4 District 11 
60
6 Reeds Spring (6-19)
Class 4 District 11 
38
Class 4 District 11 Tournament, Rogersville Final
4 Monett (9-17)
Class 4 District 12 
51
5 McDonald County (5-19)
Class 4 District 12 
58
Class 4 District 12 Tournament, Webb City Final
3 Cassville (14-12)
Class 4 District 12 
54
6 Carl Junction (5-20)
Class 4 District 12 
65
Class 4 District 12 Tournament, Webb City Final
4 Van Horn (13-12)
Class 4 District 14 
78
5 Odessa (11-13)
Class 4 District 14 
59
Class 4 District 14 Tournament, Kearney Final
3 Kearney (10-15)
Class 4 District 14 
66
6 Excelsior Springs (0-22)
Class 4 District 14 
30
Class 4 District 14 Tournament, Kearney Final
4 St. Louis University (5-21)
Class 5 District 5 
54
5 Ritenour (3-22)
Class 5 District 5 
37
Class 5 District 5 Tournament, Webster Groves Final
4 Hazelwood West (11-12)
Class 5 District 6 
62
5 Francis Howell North (3-22)
Class 5 District 6 
57
Class 5 District 6 Tournament, St. Charles Final
4 Ft. Zumwalt North (10-16)
Class 5 District 7 
46
5 Ft. Zumwalt West (11-15)
Class 5 District 7 
63
Class 5 District 7 Tournament, St. Peters Final
4 Jefferson City (10-15)
Class 5 District 8 
61
5 Battle (18-7)
Class 5 District 8 
88
Class 5 District 8 Tournament, Troy Final
4 Lee's Summit West (7-17)
Class 5 District 13 
45
5 Ruskin (10-16)
Class 5 District 13 
65
Class 5 District 13 Tournament, Lee's Summit Final
4 Blue Springs (7-19)
Class 5 District 14 
38
5 Grain Valley (16-10)
Class 5 District 14 
55
Class 5 District 14 Tournament, Independence Final
4 North Kansas City (13-13)
Class 5 District 15 
60
5 Liberty (11-15)
Class 5 District 15 
61
Class 5 District 15 Tournament, North Kansas City Final
Montrose (14-12)
Class 1 District 6 
68
Rich Hill (17-10)
Class 1 District 6 
80
Rich Hill Final
Northeast Vernon County (10-13)
Class 1 District 6 
Bronaugh (2-22)
Class 1 District 5 
Bronaugh 7:00 PM



Processing. Please wait.