2017-2018 Boys Basketball


1 Trinity Catholic (21-3)
Class 3 District 6 
2 Transportation and Law (19-7)
Class 3 District 6 
  Class 3 District 6 Tournament 8:00 PM
4 Dexter (17-8)
Class 4 District 1 
5 Ste. Genevieve (9-15)
Class 4 District 1 
  Class 4 District 1 Tournament 5:00 PM
3 Notre Dame (Cape Girardeau) (15-9)
Class 4 District 1 
6 Perryville (9-14)
Class 4 District 1 
  Class 4 District 1 Tournament 2:00 PM
4 Festus (13-11)
Class 4 District 2 
5 DeSoto (14-12)
Class 4 District 2 
  Class 4 District 2 Tournament 12:01 PM
3 North County (19-5)
Class 4 District 2 
6 Potosi (10-13)
Class 4 District 2 
  Class 4 District 2 Tournament 3:00 PM
4 Lutheran South (11-14)
Class 4 District 3 
5 Windsor (Imperial) (11-12)
Class 4 District 3 
  Class 4 District 3 Tournament 12:30 PM
3 Gateway (12-10)
Class 4 District 3 
6 Affton (4-19)
Class 4 District 3 
  Class 4 District 3 Tournament 2:00 PM
4 Normandy Collaborative (10-15)
Class 4 District 4 
5 Clayton (6-18)
Class 4 District 4 
  Class 4 District 4 Tournament 1:00 PM
3 Miller Career Academy (11-12)
Class 4 District 4 
6 University City (6-18-1)
Class 4 District 4 
  Class 4 District 4 Tournament 4:00 PM
4 MICDS (13-11)
Class 4 District 5 
5 Priory (13-10)
Class 4 District 5 
  Class 4 District 5 Tournament 2:30 PM
3 Westminster Christian Academy (14-11)
Class 4 District 5 
6 Parkway North (9-14)
Class 4 District 5 
  Class 4 District 5 Tournament 4:00 PM
4 Sullivan (13-12)
Class 4 District 6 
5 Parkway West (7-18)
Class 4 District 6 
  Class 4 District 6 Tournament 4:00 PM
3 Union (11-14)
Class 4 District 6 
6 St. Clair (5-19)
Class 4 District 6 
  Class 4 District 6 Tournament 5:30 PM
4 Salem (7-18)
Class 4 District 11 
5 Owensville (8-17)
Class 4 District 11 
  Class 4 District 11 Tournament 3:00 PM
3 Osage (12-13)
Class 4 District 11 
6 Eldon (0-24)
Class 4 District 11 
  Class 4 District 11 Tournament 5:00 PM
4 Marshall (9-12)
Class 4 District 13 
5 Moberly (6-16)
Class 4 District 13 
  Class 4 District 13 Tournament 2:30 PM
3 Grain Valley (21-3)
Class 4 District 13 
6 Odessa (7-17)
Class 4 District 13 
  Class 4 District 13 Tournament 5:30 PM
4 Kirksville (8-16)
Class 4 District 16 
5 Savannah (4-15)
Class 4 District 16 
  Class 4 District 16 Tournament 1:00 PM
3 Cameron (11-13)
Class 4 District 16 
6 Benton (7-16)
Class 4 District 16 
  Class 4 District 16 Tournament 2:30 PM
4 Fox (7-17)
Class 5 District 1 
5 Northwest (Cedar Hill) (1-23)
Class 5 District 1 
  Class 5 District 1 Tournament 1:30 PM
4 Pattonville (7-12)
Class 5 District 2 
5 Francis Howell North (4-18)
Class 5 District 2 
  Class 5 District 2 Tournament 11:45 AM
4 Hazelwood East (16-7)
Class 5 District 3 
5 Ritenour (12-12)
Class 5 District 3 
  Class 5 District 3 Tournament 1:00 PM
4 Lafayette (Wildwood) (12-13)
Class 5 District 4 
5 Washington (10-14)
Class 5 District 4 
  Class 5 District 4 Tournament 1:00 PM
4 DeSmet (6-18)
Class 5 District 5 
5 Rockwood Summit (9-14)
Class 5 District 5 
  Class 5 District 5 Tournament 1:00 PM
4 Camdenton (3-20)
Class 5 District 10 
5 Central (Springfield) (0-20)
Class 5 District 10 
  Class 5 District 10 Tournament 2:30 PM
4 Parkview (14-10)
Class 5 District 11 
5 Branson (8-16)
Class 5 District 11 
  Class 5 District 11 Tournament 2:45 PM
4 Carthage (11-11)
Class 5 District 12 
5 Neosho (6-17)
Class 5 District 12 
  Class 5 District 12 Tournament 3:30 PM
4 Central (St. Joseph) (8-15)
Class 5 District 16 
5 Winnetonka (8-15)
Class 5 District 16 
  Class 5 District 16 Tournament 5:30 PM


Loading