2014-2015 Boys Soccer


1 Belle (15-2)
Class 1 District 4 
1
3 Crocker (9-13)
Class 1 District 4 
0
Class 1 District 4 Tournament, Dixon Final
1 St. Paul Lutheran (Concordia) (15-7)
Class 1 District 7 
3
2 Summit Christian Academy (8-9-1)
Class 1 District 7 
2
Class 1 District 7 Tournament, Lee's Summit Final
1 Barstow (11-9)
Class 1 District 8 
4
3 Lutheran (Kansas City) (10-8-1)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Tournament, Kansas City Final
1 Perryville (24-1)
Class 2 District 1 
1
2 St. Pius X (Festus) (18-3-2)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Tournament, Festus Final
1 Bayless (14-11-2)
Class 2 District 2 
5
2 Hancock (14-7-1)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Tournament, St. Louis Final
1 Monett (17-7)
Class 2 District 12 
2
3 College Heights Christian (13-10)
Class 2 District 12 
0
Class 2 District 12 Tournament, Monett Final
1 Center (8-11-1)
Class 2 District 13 
1
2 O'Hara (14-7)
Class 2 District 13 
4
Class 2 District 13 Tournament, Pleasant Hill Final
1 Pembroke Hill (10-13-3)
Class 2 District 14 
4
2 Guadalupe Centers Charter (10-7)
Class 2 District 14 
2
Class 2 District 14 Tournament, Kansas City Final
1 Chillicothe (13-4)
Class 2 District 16 
4
2 Maryville (12-10-2)
Class 2 District 16 
1
Class 2 District 16 Tournament, Chillicothe Final
1 Poplar Bluff (11-12-1)
Class 3 District 1 
2
2 Farmington (11-11)
Class 3 District 1 
0
Class 3 District 1 Tournament, Farmington Final
1 Hillsboro (12-12-2)
Class 3 District 2 
0
2 North County (16-6)
Class 3 District 2 
2
Class 3 District 2 Tournament, Hillsboro Final
1 Ladue Horton Watkins (19-4-1)
Class 3 District 5 
1
2 Clayton (10-12)
Class 3 District 5 
0
Class 3 District 5 Tournament, St. Louis Final
3 Parkway West (11-14-1)
Class 3 District 6 
1
4 Westminster Christian Academy (12-10-1)
Class 3 District 6 
2
Class 3 District 6 Tournament, St. Louis Final 2 OT
1 Ft. Zumwalt South (17-6-1)
Class 3 District 7 
2
3 St. Charles (14-7)
Class 3 District 7 
1
Class 3 District 7 Tournament, St. Peters Final
1 St. Dominic (13-9-1)
Class 3 District 8 
5
3 Hannibal (12-14)
Class 3 District 8 
2
Class 3 District 8 Tournament, O'Fallon Final
1 Willard (11-12)
Class 3 District 10 
2
2 Bolivar (13-10)
Class 3 District 10 
1
Class 3 District 10 Tournament, Springfield Final 1 OT
1 Neosho with Neosho Christian (9-11)
Class 3 District 12 
1
2 Carthage (13-14)
Class 3 District 12 
4
Class 3 District 12 Tournament, Carthage Final
1 Smith-Cotton (20-5)
Class 3 District 13 
2
2 Grain Valley (15-8)
Class 3 District 13 
1
Class 3 District 13 Tournament, Grain Valley Final
1 Smithville (15-11)
Class 3 District 16 
1
2 Platte County (16-9)
Class 3 District 16 
2
Class 3 District 16 Tournament, Platte City Final
1 Mehlville (15-7)
Class 4 District 2 
3
3 Oakville (16-9-1)
Class 4 District 2 
1
Class 4 District 2 Tournament, St. Louis Final
1 Christian Brothers College (14-10-3)
Class 4 District 5 
0
3 Marquette (16-7)
Class 4 District 5 
1
Class 4 District 5 Tournament, Chesterfield Final
1 Hazelwood West (16-7)
Class 4 District 6 
3
2 Francis Howell North (11-13)
Class 4 District 6 
1
Class 4 District 6 Tournament, St. Charles Final
1 Waynesville (16-9)
Class 4 District 9 
1
2 Central (Springfield) (18-9)
Class 4 District 9 
0
Class 4 District 9 Tournament, Springfield Final
1 Kickapoo (19-5)
Class 4 District 10 
4
2 Nixa (20-6)
Class 4 District 10 
0
Class 4 District 10 Tournament, Nixa Final
1 Rockhurst (19-6)
Class 4 District 13 
3
2 Raytown (19-5)
Class 4 District 13 
2
Class 4 District 13 Tournament, Kansas City Final
1 Blue Springs South (15-10-1)
Class 4 District 14 
2
3 Blue Springs (7-15)
Class 4 District 14 
1
Class 4 District 14 Tournament, Blue Springs Final
1 Park Hill South (23-2)
Class 4 District 15 
3
2 Liberty (10-11-1)
Class 4 District 15 
0
Class 4 District 15 Tournament, Liberty Final



Processing. Please wait.