2017-2018 Spring Season Baseball


Oak Ridge (8-16)
Class 1 District 3 
7
Eminence (16-3)
Class 1 District 4 
8
Class 1 State Tournament, Eminence Final
La Plata (16-1)
Class 1 District 13 
16
Braymer with Breckenridge (8-5)
Class 1 District 14 
8
Class 1 State Tournament, Braymer Final
St. Joseph Christian (10-11)
Class 1 District 16 
5
Green City (13-2)
Class 1 District 15 
6
Class 1 State Tournament, Variable Final (8)
Dora (19-7)
Class 1 District 5 
7
Greenfield (12-12)
Class 1 District 6 
8
Class 1 State Tournament, Greenfield Final
Walnut Grove (21-1)
Class 1 District 7 
13
Sheldon (6-9)
Class 1 District 8 
3
Class 1 State Tournament, El Dorado Springs Final
St. Elizabeth (14-5)
Class 1 District 9 
6
Northwest (Hughesville) (17-5)
Class 1 District 10 
5
Class 1 State Tournament, Marshall Final
Silex (14-3)
Class 1 District 12 
4
Jamestown (14-5)
Class 1 District 11 
2
Class 1 State Tournament, Troy Final
Ellington (17-7)
Class 2 District 2 
12
Bernie (17-6)
Class 2 District 1 
6
Class 2 State Tournament, Ellington Final
Skyline (24-6)
Class 2 District 14 
6
Marion C. Early (9-15)
Class 2 District 13 
3
Class 2 State Tournament, Urbana Final
Lincoln (24-5)
Class 2 District 15 
3
Concordia (16-8)
Class 2 District 16 
2
Class 2 State Tournament, Concordia Final
Sturgeon (6-12)
Class 2 District 6 
4
Canton (12-8)
Class 2 District 5 
5
Class 2 State Tournament, Columbia Final
Russellville (18-13)
Class 2 District 7 
6
Iberia (17-3)
Class 2 District 8 
3
Class 2 State Tournament, Iberia Final (9)
Mansfield (18-6)
Class 2 District 10 
9
Hartville (16-11)
Class 2 District 9 
5
Class 2 State Tournament, Mansfield Final
New Covenant Academy with The Summit Preparatory (22-5)
Class 2 District 11 
8
Purdy (20-7)
Class 2 District 12 
5
Class 2 State Tournament, Purdy Final
Scott City (18-12)
Class 3 District 1 
7
Malden (23-5)
Class 3 District 2 
8
Class 3 State Tournament, Malden Final
Holden (22-4)
Class 3 District 14 
3
Knob Noster (15-12)
Class 3 District 13 
0
Class 3 State Tournament, Odessa Final
Plattsburg (17-7)
Class 3 District 16 
2
Carrollton (21-4)
Class 3 District 15 
8
Class 3 State Tournament, Plattsburg Final
Hallsville (19-4)
Class 3 District 7 
15
Clark County (10-12)
Class 3 District 8 
12
Class 3 State Tournament, Kahoka Final
Mountain Grove (19-7)
Class 3 District 10 
2
South Callaway (22-8)
Class 3 District 9 
13
Class 3 State Tournament, Mountain Grove Final
Strafford (24-4)
Class 3 District 11 
10
Stockton (19-8)
Class 3 District 12 
5
Class 3 State Tournament, Stockton Final



Processing. Please wait.