2020-2021 Spring Season Baseball


1 Norwood (12-8)
Class 1 District 4 
16
2 Dora (9-17)
Class 1 District 4 
1
Class 1 District 4 Championship, Springfield Final
1 St. Elizabeth (18-5)
Class 1 District 8 
11
3 Calvary Lutheran (9-13)
Class 1 District 8 
1
Class 1 District 8 Championship, St. Elizabeth Final
3 Pilot Grove (18-6)
Class 1 District 9 
12
4 Prairie Home with Bunceton (10-9)
Class 1 District 9 
5
Class 1 District 9 Championship, California Final
1 Higbee (7-8)
Class 1 District 11 
8
3 Glasgow (7-8)
Class 1 District 11 
10
Class 1 District 11 Championship, Ashland Final (8)
2 Knox County (15-6)
Class 1 District 13 
8
4 Canton (13-6)
Class 1 District 13 
14
Class 1 District 13 Championship, Mokane Final
1 Green City (10-3)
Class 1 District 14 
16
2 Princeton (11-7)
Class 1 District 14 
1
Class 1 District 14 Championship, California Final
2 Pattonsburg (12-2)
Class 1 District 15 
14
4 Albany (11-11)
Class 1 District 15 
4
Class 1 District 15 Championship, Lathrop Final
1 Richland (9-8)
Class 2 District 5 
4
4 Laquey (9-15)
Class 2 District 5 
1
Class 2 District 5 Semifinal 1, Crocker Final
2 Cabool (9-13)
Class 2 District 5 
3
3 Plato (10-15)
Class 2 District 5 
9
Class 2 District 5 Semifinal 2, Crocker Final
1 Louisiana (7-15)
Class 2 District 10 
2
3 Silex (8-8)
Class 2 District 10 
12
Class 2 District 10 Championship, Silex Final
1 Salisbury (17-3)
Class 2 District 12 
3
3 Harrisburg (10-12)
Class 2 District 12 
5
Class 2 District 12 Championship, Columbia Final
1 Windsor (21-2)
Class 2 District 13 
6
2 St. Paul Lutheran (Concordia) (15-6)
Class 2 District 13 
1
Class 2 District 13 Championship, Lincoln Final
1 Saxony Lutheran (19-3)
Class 3 District 2 
2
2 Kelly (20-6)
Class 3 District 2 
4
Class 3 District 2 Championship, Jackson Final
3 Cuba (9-13)
Class 3 District 3 
12
4 Steelville (9-10)
Class 3 District 3 
2
Class 3 District 3 Championship, Park Hills Final
1 Maplewood-Richmond Hts. (10-11)
Class 3 District 5 
10
4 STEAM Academy (2-4)
Class 3 District 5 
0
Class 3 District 5 Semifinal 1, St. Louis Final
2 Brentwood (4-6)
Class 3 District 5 
1
3 Trinity Catholic (4-15)
Class 3 District 5 
5
Class 3 District 5 Semifinal 2, St. Louis Final
2 Elsberry (15-6)
Class 3 District 6 
4
5 Montgomery County (10-12)
Class 3 District 6 
1
Class 3 District 6 Championship, Elsberry Final
4 Mark Twain (3-15)
Class 3 District 7 
4
5 Highland (1-20)
Class 3 District 7 
5
Class 3 District 7 Quarterfinal 2, Palmyra Final
1 St. Dominic (16-12)
Class 4 District 5 
10
5 Bowling Green (10-10)
Class 4 District 5 
0
Class 4 District 5 Semifinal 1, Winfield Final
2 St. Charles West (16-5)
Class 4 District 5 
9
3 Winfield (9-15)
Class 4 District 5 
0
Class 4 District 5 Semifinal 2, Winfield Final
1 Fatima (17-8)
Class 4 District 8 
4
2 Blair Oaks (25-5)
Class 4 District 8 
6
Class 4 District 8 Championship, California Final (8)
2 St. Clair (15-7)
Class 4 District 9 
3
4 Salem (11-15)
Class 4 District 9 
2
Class 4 District 9 Championship, Sullivan Final
1 Aurora (17-8)
Class 4 District 11 
1
2 Hollister (23-5)
Class 4 District 11 
2
Class 4 District 11 Championship, Aurora Final
1 Lafayette (St. Joseph) (17-7)
Class 4 District 16 
7
2 Savannah (16-10)
Class 4 District 16 
0
Class 4 District 16 Championship, Lathrop Final
1 DeSoto (20-7)
Class 5 District 1 
0
5 Festus (14-14)
Class 5 District 1 
3
Class 5 District 1 Semifinal 1, Farmington Final
2 Farmington (19-10)
Class 5 District 1 
1
6 Notre Dame (Cape Girardeau) (12-13)
Class 5 District 1 
4
Class 5 District 1 Semifinal 2, Farmington Final
1 Parkway West (23-4)
Class 5 District 2 
1
2 Rockwood Summit (16-14)
Class 5 District 2 
11
Class 5 District 2 Championship, St. Louis Final
1 Ft. Zumwalt South (21-9)
Class 5 District 4 
9
5 Lutheran St. Charles (9-14)
Class 5 District 4 
4
Class 5 District 4 Semifinal 1, Saint Peters Final
2 Ft. Zumwalt East (22-6)
Class 5 District 4 
11
6 Warrenton (8-18)
Class 5 District 4 
7
Class 5 District 4 Semifinal 2, Saint Peters Final
1 Lindbergh (25-8)
Class 6 District 1 
8
3 Jackson (22-9)
Class 6 District 1 
2
Class 6 District 1 Championship, Saint Louis Final
1 Christian Brothers College (20-10)
Class 6 District 2 
16
8 Ritenour (2-13)
Class 6 District 2 
0
Class 6 District 2 Quarterfinal 1, Town And Country Final
4 SLUH (9-14)
Class 6 District 2 
8
5 Kirkwood (11-15)
Class 6 District 2 
7
Class 6 District 2 Quarterfinal 2, St. Louis Final
2 DeSmet (12-16)
Class 6 District 2 
17
7 Hazelwood Central (6-11)
Class 6 District 2 
0
Class 6 District 2 Quarterfinal 3, Creve Couer Final
3 Pattonville (10-13)
Class 6 District 2 
1
6 Hazelwood West (6-20)
Class 6 District 2 
3
Class 6 District 2 Quarterfinal 4, Maryland Heights Final
1 Francis Howell (28-8)
Class 6 District 3 
16
5 Francis Howell Central (14-18)
Class 6 District 3 
13
Class 6 District 3 Semifinal 1, St. Charles Final
2 Lafayette (Wildwood) (22-8)
Class 6 District 3 
3
3 Marquette (15-13)
Class 6 District 3 
14
Class 6 District 3 Semifinal 2, St. Charles Final
1 Jefferson City (21-13)
Class 6 District 5 
6
3 Blue Springs South (15-17)
Class 6 District 5 
5
Class 6 District 5 Championship, Sedalia Final
2 Republic (21-9)
Class 6 District 6 
13
5 Joplin (20-11)
Class 6 District 6 
3
Class 6 District 6 Championship, Springfield Final
1 Liberty North (28-6)
Class 6 District 8 
2
3 Liberty (29-9)
Class 6 District 8 
5
Class 6 District 8 Championship, Parkville, Final



Processing. Please wait.