2014-2015 Girls Basketball

1 Walnut Grove (25-1)
Class 1 District 5 
79
8 Sheldon (2-21)
Class 1 District 5 
25
Class 1 District 5 Tournament, Willard Final
4 Golden City with Lockwood (11-14)
Class 1 District 5 
45
5 Dadeville (8-16)
Class 1 District 5 
50
Class 1 District 5 Tournament, Willard Final
2 Fair Play (21-5)
Class 1 District 5 
55
7 Thomas Jefferson Independent (5-22)
Class 1 District 5 
20
Class 1 District 5 Tournament, Willard Final
3 Verona (10-17)
Class 1 District 5 
47
6 Everton (3-18)
Class 1 District 5 
31
Class 1 District 5 Tournament, Willard Final
4 Atlanta (12-12)
Class 1 District 11 
32
5 Madison (5-19)
Class 1 District 11 
31
Class 1 District 11 Tournament, Moberly Final
2 La Plata (14-12)
Class 1 District 11 
52
7 Wellsville-Middletown (2-24)
Class 1 District 11 
48
Class 1 District 11 Tournament, Moberly Final
3 North Shelby (11-14)
Class 1 District 11 
42
6 Brashear (7-20)
Class 1 District 11 
31
Class 1 District 11 Tournament, Moberly Final
1 Cardinal Ritter (19-4)
Class 3 District 5 
83
8 College Preparatory (2-12)
Class 3 District 5 
4
Class 3 District 5 Tournament, St. Louis Final
4 Carnahan (10-9)
Class 3 District 5 
58
5 Lift for Life Academy Charter (16-10)
Class 3 District 5 
63
Class 3 District 5 Tournament, St. Louis Final
2 Metro (17-11)
Class 3 District 5 
72
7 Transportation and Law (4-7)
Class 3 District 5 
40
Class 3 District 5 Tournament, St. Louis Final
3 Lutheran North (14-11)
Class 3 District 5 
49
6 Trinity Catholic (6-19)
Class 3 District 5 
18
Class 3 District 5 Tournament, St. Louis Final
1 Duchesne (20-8)
Class 3 District 6 
61
8 Wright City (1-24)
Class 3 District 6 
13
Class 3 District 6 Tournament, St. Charles Final
4 Winfield (14-12)
Class 3 District 6 
48
5 Christian (12-13)
Class 3 District 6 
62
Class 3 District 6 Tournament, St. Charles Final
2 Lutheran St. Charles (18-8)
Class 3 District 6 
55
7 Elsberry (10-14)
Class 3 District 6 
21
Class 3 District 6 Tournament, St. Charles Final
3 North Technical (15-10)
Class 3 District 6 
52
6 Orchard Farm (6-17)
Class 3 District 6 
41
Class 3 District 6 Tournament, St. Charles Final
8 Central Academy (9-12)
Class 3 District 14 
64
9 Southwest Early College (3-19)
Class 3 District 14 
33
Class 3 District 14 Tournament, Kansas City Final
Branson (13-10)
Class 5 District 11 
56
Carthage (5-18)
Class 4 District 12 
32
Carthage Final
Hallsville (15-10)
Class 3 District 8 
55
Eldon (21-5)
Class 4 District 10 
83
Eldon Final
Stockton (20-6)
Class 3 District 12 
54
Fair Grove (16-10)
Class 3 District 11 
58
Fair Grove Final
Miller (15-10)
Class 2 District 12 
62
Greenfield (11-12)
Class 2 District 13 
48
Greenfield Final
Gainesville (22-2)
Class 2 District 10 
53
Norwood (17-8)
Class 2 District 10 
41
Norwood Final
Riverview Gardens (1-16)
Class 4 District 6 
49
Ritenour (7-16)
Class 5 District 7 
56
St. Louis Final
Knox County (18-8)
Class 2 District 6 
33
Scotland County (25-1)
Class 2 District 6 
48
Memphis Final
Marshfield (12-12)
Class 4 District 10 
46
Springfield Catholic (17-9)
Class 3 District 11 
55
Springfield Final
Incarnate Word Academy (22-2)
Class 4 District 6 
57
St. Joseph's Academy (13-11)
Class 5 District 7 
27
St. Louis Final
Blair Oaks (11-13)
Class 3 District 9 
54
Versailles (7-17)
Class 3 District 13 
45
Versailles Final



Processing. Please wait.