2016-2017 Boys Soccer

1 Bayless (15-7-1)
Class 2 District 3 
11
4 Carnahan (1-7)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Tournament, St. Louis Final
1 St. Pius X (Kansas City) (9-11-2)
Class 2 District 16 
6
4 Benton (5-14)
Class 2 District 16 
0
Class 2 District 16 Tournament, Maryville Final
2 Maryville (10-7-3)
Class 2 District 16 
1
3 Savannah (7-10-1)
Class 2 District 16 
2
Class 2 District 16 Tournament, Maryville Final
Platte County (14-8)
Class 3 District 16 
1
Belton (18-7)
Class 3 District 14 
5
Belton Final
Nixa (16-4)
Class 4 District 10 
3
Glendale (15-8)
Class 3 District 10 
2
Springfield Final 2 OT
Central (Cape Girardeau) (7-16)
Class 3 District 1 
0
North County (13-4-1)
Class 3 District 1 
4
Bonne Terre Final
Raytown (3-19)
Class 4 District 13 
0
Park Hill South (16-3-2)
Class 4 District 15 
10
Riverside Final
New Covenant Academy with The Summit Preparatory (7-15)
Class 1 District 6 
0
Parkview (9-12)
Class 3 District 10 
1
Springfield Forfeit
Hazelwood West (14-4-1)
Class 4 District 4 
2
Parkway Central (15-6-2)
Class 3 District 5 
3
Chesterfield Final -1 OT
Lindbergh (15-8)
Class 4 District 7 
3
Parkway South (6-15-1)
Class 4 District 8 
0
Manchester Final
Blue Springs South (8-14-1)
Class 4 District 14 
0
Raymore-Peculiar (14-5-1)
Class 4 District 12 
1
Peculiar Final
Jefferson City (16-6-1)
Class 4 District 11 
0
Rockhurst (20-4)
Class 4 District 13 
2
Kansas City Final
Central (St. Joseph) (6-10)
Class 4 District 16 
0
Truman (13-6)
Class 4 District 13 
4
Independence Final
Pacific (8-9-1)
Class 3 District 4 
1
Washington (11-14-1)
Class 3 District 4 
1
Washington Final
Hillcrest (2-21)
Class 3 District 10 
0
West Plains (3-18)
Class 3 District 10 
4
West Plains Final
Union (4-14)
Class 3 District 4 
0
Windsor (Imperial) (9-13-1)
Class 3 District 2 
0
Imperial Final
Warrenton (12-8-1)
Class 3 District 8 
Battle (6-11-1)
Class 3 District 13 
Columbia 6:30 PM
Park Hill (5-14-2)
Class 4 District 16 
Blue Springs (1-18)
Class 4 District 14 
Blue Springs 7:00 PM
Ft. Zumwalt North (12-10)
Class 4 District 5 
Clayton (11-9)
Class 3 District 6 
Clayton TBD
Lift for Life Academy Charter (4-9-1)
Class 2 District 4 
Hazelwood East
 
St. Louis 4:00 PM
Ritenour (4-12)
Class 4 District 2 
Parkway North (5-13-2)
Class 3 District 5 
Creve Coeur 5:30 PM
Battle (6-11-1)
Class 3 District 13 
Warrenton (12-8-1)
Class 3 District 8 
Warrenton 7:30 PM



Processing. Please wait.