2021-2022 Spring Season Baseball


1 St. Elizabeth (14-6)
Class 1 District 6 
9
2 Wheatland (17-9)
Class 1 District 6 
1
Class 1 District 6 Championship, Hermitage Final
3 Knox County (13-5)
Class 1 District 13 
11
4 North Shelby (11-3)
Class 1 District 13 
13
Class 1 District 13 Championship, Shelbyville Final
1 Princeton (13-7)
Class 1 District 15 
6
4 North Harrison (7-13)
Class 1 District 15 
5
Class 1 District 15 Semifinal 1, Eagleville Final
2 King City (9-11)
Class 1 District 15 
7
3 Gilman City with North Daviess (6-7)
Class 1 District 15 
6
Class 1 District 15 Semifinal 2, Eagleville Final (8)
1 South Nodaway with Jefferson (Conception) (16-2)
Class 1 District 16 
3
3 St. Joseph Christian (15-6)
Class 1 District 16 
2
Class 1 District 16 Championship, Ravenwood Final (10)
1 Portageville (28-3)
Class 2 District 1 
11
2 South Pemiscot (13-8)
Class 2 District 1 
1
Class 2 District 1 Championship, Portageville Final
3 Greenville (14-9)
Class 2 District 3 
5
4 Meadow Heights (15-10)
Class 2 District 3 
4
Class 2 District 3 Championship, Greenville Final
1 Crystal City (11-7)
Class 2 District 4 
6
3 St. Vincent (11-7)
Class 2 District 4 
4
Class 2 District 4 Championship, Perryville Final
1 Putnam County (17-2)
Class 2 District 6 
2
3 Scotland County (9-12)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Championship, Queen City Final
1 Salisbury (16-4)
Class 2 District 7 
10
3 Harrisburg (15-15)
Class 2 District 7 
3
Class 2 District 7 Championship, Harrisburg Final
1 Stoutland (11-8)
Class 2 District 9 
3
3 Plato (9-14)
Class 2 District 9 
11
Class 2 District 9 Championship, Crocker Final
1 Marionville (21-2)
Class 2 District 11 
3
2 Purdy (23-3)
Class 2 District 11 
1
Class 2 District 11 Championship, Joplin Final
1 Windsor (17-6)
Class 2 District 13 
7
3 Lincoln (9-17)
Class 2 District 13 
3
Class 2 District 13 Championship, Windsor Final
2 Plattsburg (26-8)
Class 2 District 15 
4
4 Mid-Buchanan (11-7)
Class 2 District 15 
1
Class 2 District 15 Championship, Plattsburg Final
1 Maysville (13-7)
Class 2 District 16 
6
2 Tarkio with Fairfax (11-7)
Class 2 District 16 
1
Class 2 District 16 Championship, Maysville Final
3 Scott City (14-12)
Class 3 District 2 
12
4 Chaffee (13-13)
Class 3 District 2 
2
Class 3 District 2 Championship, Scott City Final
1 Elsberry (17-11)
Class 3 District 5 
10
3 Duchesne (10-18)
Class 3 District 5 
2
Class 3 District 5 Championship, Elsberry Final
1 Palmyra (12-10-1)
Class 3 District 6 
6
2 Clark County (9-11)
Class 3 District 6 
2
Class 3 District 6 Championship, Shelbina Final
1 Father Tolton Regional Catholic (14-3)
Class 3 District 7 
5
3 South Callaway (14-15)
Class 3 District 7 
2
Class 3 District 7 Championship, Mokane Final
1 Springfield Catholic (15-10)
Class 3 District 10 
10
2 Clever (13-13)
Class 3 District 10 
0
Class 3 District 10 Championship, Springfield Final
1 Stockton (17-7)
Class 3 District 13 
15
3 Warsaw (14-9)
Class 3 District 13 
1
Class 3 District 13 Championship, Cole Camp Final
1 Kennett (23-4)
Class 4 District 1 
11
2 Notre Dame (Cape Girardeau) (14-12)
Class 4 District 1 
3
Class 4 District 1 Championship, Kennett Final
1 Herculaneum (13-9-1)
Class 4 District 3 
1
2 Affton (8-10)
Class 4 District 3 
7
Class 4 District 3 Championship, St. Louis Final
1 Macon (19-3)
Class 4 District 7 
2
3 Hallsville (12-11)
Class 4 District 7 
4
Class 4 District 7 Championship, Macon Final (8)
1 California (17-7)
Class 4 District 9 
7
2 Eldon (10-18)
Class 4 District 9 
5
Class 4 District 9 Championship, Versailles Final
3 Richmond (14-7)
Class 4 District 13 
3
5 Marshall (10-17)
Class 4 District 13 
5
Class 4 District 13 Championship, Odessa Final
1 Oak Grove (14-6-1)
Class 4 District 14 
10
2 University Academy Charter with Ewing Marion Kauffman HS (14-13-1)
Class 4 District 14 
2
Class 4 District 14 Championship, Oak Grove Final
1 Savannah (28-5)
Class 4 District 16 
9
2 Maryville (12-9)
Class 4 District 16 
3
Class 4 District 16 Championship, St. Joseph Final
1 Camdenton (24-9)
Class 5 District 5 
2
4 Washington (16-16)
Class 5 District 5 
4
Class 5 District 5 Semifinal 1, Jefferson City Final
2 St. Francis Borgia (14-10)
Class 5 District 5 
3
3 Helias Catholic (16-8)
Class 5 District 5 
9
Class 5 District 5 Semifinal 2, Jefferson City Final
2 Webb City (19-15)
Class 5 District 7 
12
4 Carl Junction (13-17)
Class 5 District 7 
1
Class 5 District 7 Championship, Neosho Final
1 Seckman (23-4-1)
Class 6 District 1 
9
5 Northwest (Cedar Hill) (19-12)
Class 6 District 1 
0
Class 6 District 1 Semifinal 1, Saint Louis Final
2 Jackson (21-5)
Class 6 District 1 
2
3 Lindbergh (18-15)
Class 6 District 1 
7
Class 6 District 1 Semifinal 2, Saint Louis Final
1 Eureka (25-7-1)
Class 6 District 2 
3
5 Marquette (18-13)
Class 6 District 2 
5
Class 6 District 2 Semifinal 1, Manchester Final
2 Christian Brothers College (22-10)
Class 6 District 2 
3
6 Parkway South (15-17)
Class 6 District 2 
1
Class 6 District 2 Semifinal 2, Manchester Final
1 Ft. Zumwalt West (30-8)
Class 6 District 4 
4
4 Holt (21-10)
Class 6 District 4 
2
Class 6 District 4 Semifinal 1, Troy Final
2 Francis Howell (30-8)
Class 6 District 4 
8
3 Ft. Zumwalt South (20-9)
Class 6 District 4 
2
Class 6 District 4 Semifinal 2, Troy Final
1 Raymore-Peculiar (20-9)
Class 6 District 7 
4
4 Lee's Summit (18-17)
Class 6 District 7 
0
Class 6 District 7 Semifinal 1, Belton Final
2 Lee's Summit West (15-13)
Class 6 District 7 
2
3 Rockhurst (13-18)
Class 6 District 7 
7
Class 6 District 7 Semifinal 2, Belton Final



Processing. Please wait.