2011-2012 Spring Season Baseball


Neelyville (17-5)
Class 1 District 4 
TBD
 
Class 1 District 4 Quarterfinal 1, Van Buren TBD
4 Winona (8-13)
Class 1 District 4 
7
5 Eminence (2-17)
Class 1 District 4 
4
Class 1 District 4 Quarterfinal 2, Van Buren Final
2 Van Buren (10-8)
Class 1 District 4 
7 Couch (1-9)
 
Class 1 District 4 Quarterfinal 3, Van Buren 12:00 PM
3 Naylor (8-7)
Class 1 District 4 
13
6 Koshkonong (2-9)
Class 1 District 4 
3
Class 1 District 4 Quarterfinal 4, Van Buren Final
1 Weaubleau (17-4)
Class 1 District 8 
8 Walnut Grove (1-14)
 
Class 1 District 8 Quarterfinal 1, Halfway 11:00 AM
4 Dadeville (11-12)
Class 1 District 8 
7
5 Humansville (5-11)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Quarterfinal 2, Halfway Final
2 Lakeland (8-8)
Class 1 District 8 
12
7 Halfway (2-20)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Quarterfinal 3, Halfway Final
3 Fair Play (12-10)
Class 1 District 8 
4
6 Niangua (5-13)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Quarterfinal 4, Halfway Final
4 Green Ridge (9-8)
Class 1 District 9 
3
5 Hermitage (6-16)
Class 1 District 9 
1
Class 1 District 9 Quarterfinal 2, Wheatland Final
3 Leeton (8-11)
Class 1 District 9 
10
6 Lincoln (5-13)
Class 1 District 9 
0
Class 1 District 9 Quarterfinal 4, Wheatland Final
1 Northeast (Cairo) (11-1)
Class 1 District 12 
10
8 Wellsville-Middletown (1-13)
Class 1 District 12 
4
Class 1 District 12 Quarterfinal 1, Sturgeon Final
4 Silex (6-11)
Class 1 District 12 
5
5 Madison (9-9)
Class 1 District 12 
8
Class 1 District 12 Quarterfinal 2, Sturgeon Final
2 Community (8-6)
Class 1 District 12 
17
7 Higbee (5-8)
Class 1 District 12 
0
Class 1 District 12 Quarterfinal 3, Sturgeon Final
3 Sturgeon (9-6)
Class 1 District 12 
4
6 Paris with Faith Walk (6-11)
Class 1 District 12 
0
Class 1 District 12 Quarterfinal 4, Sturgeon Final
1 Twin Rivers (14-11)
Class 2 District 1 
10
8 Hayti (1-14)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Quarterfinal 1, Malden Final
4 South Pemiscot (10-14)
Class 2 District 1 
3
5 Campbell (13-10)
Class 2 District 1 
2
Class 2 District 1 Quarterfinal 2, Malden Final (9)
2 Malden (14-13)
Class 2 District 1 
6
7 Caruthersville (4-13)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Quarterfinal 3, Malden Final
3 Portageville (10-12)
Class 2 District 1 
11
6 Senath-Hornersville (5-15)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Quarterfinal 4, Malden Final
4 East Carter (11-11)
Class 2 District 2 
0
5 East Prairie (11-8)
Class 2 District 2 
4
Class 2 District 2 Quarterfinal 2, Piedmont Final
2 Bloomfield (16-5)
Class 2 District 2 
10
7 Puxico (1-18)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Quarterfinal 3, Piedmont Final
3 Greenville (19-7)
Class 2 District 2 
17
6 Charleston (4-20)
Class 2 District 2 
1
Class 2 District 2 Quarterfinal 4, Piedmont Final
1 Chaffee (22-3)
Class 2 District 3 
20
8 Meadow Heights (1-20)
Class 2 District 3 
1
Class 2 District 3 Quarterfinal 1, Chaffee Final
4 Jefferson (Festus) (9-9)
Class 2 District 3 
10
5 Saxony Lutheran (15-9)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Quarterfinal 2, Chaffee Final
2 Valle Catholic (18-4)
Class 2 District 3 
12
7 St. Vincent (8-14)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Quarterfinal 3, Chaffee Final
3 Kelly (11-12)
Class 2 District 3 
8
6 Woodland (13-10)
Class 2 District 3 
4
Class 2 District 3 Quarterfinal 4, Chaffee Final
4 South Callaway (15-5)
Class 2 District 6 
10
5 New Bloomfield (7-7)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Quarterfinal 2, Harrisburg Final
2 Linn (14-4)
Class 2 District 6 
11
7 Fayette (6-11)
Class 2 District 6 
1
Class 2 District 6 Quarterfinal 3, Harrisburg Final
3 Russellville (18-5)
Class 2 District 6 
3
6 Harrisburg (6-11)
Class 2 District 6 
4
Class 2 District 6 Quarterfinal 4, Harrisburg Final
1 Elsberry (16-4)
Class 2 District 7 
8
8 Van-Far (3-13)
Class 2 District 7 
0
Class 2 District 7 Quarterfinal 1, Monroe City Final
4 Monroe City (7-11)
Class 2 District 7 
2
5 Mark Twain (5-18)
Class 2 District 7 
0
Class 2 District 7 Quarterfinal 2, Monroe City Final
2 Palmyra (13-9)
Class 2 District 7 
3
7 Highland (2-16)
Class 2 District 7 
2
Class 2 District 7 Quarterfinal 3, Monroe City Final
3 Louisiana (11-9)
Class 2 District 7 
5
6 Clopton (4-12)
Class 2 District 7 
4
Class 2 District 7 Quarterfinal 4, Monroe City Final
1 Schuyler County (14-2)
Class 2 District 8 
9
8 Putnam County (5-13)
Class 2 District 8 
2
Class 2 District 8 Quarterfinal 1, Shelbina Final
4 Milan (7-8)
Class 2 District 8 
12
5 Westran (9-8)
Class 2 District 8 
14
Class 2 District 8 Quarterfinal 2, Shelbina Final
2 Scotland County (15-1)
Class 2 District 8 
10
7 Salisbury (2-9)
Class 2 District 8 
0
Class 2 District 8 Quarterfinal 3, Shelbina Final
3 South Shelby (14-3)
Class 2 District 8 
6
6 Knox County (3-11)
Class 2 District 8 
2
Class 2 District 8 Quarterfinal 4, Shelbina Final
1 Conway (19-7)
Class 2 District 9 
8
8 Belle (8-14)
Class 2 District 9 
6
Class 2 District 9 Quarterfinal 1, Plato Final
4 Iberia (13-10)
Class 2 District 9 
6
5 Vienna (10-6)
Class 2 District 9 
5
Class 2 District 9 Quarterfinal 2, Plato Final
2 Dixon (21-5)
Class 2 District 9 
10
7 Laquey (5-11)
Class 2 District 9 
2
Class 2 District 9 Quarterfinal 3, Plato Final
3 Plato (13-9)
Class 2 District 9 
7
6 Richland (9-12)
Class 2 District 9 
4
Class 2 District 9 Quarterfinal 4, Plato Final
1 Clever (22-3)
Class 2 District 11 
15
8 Crane (10-15)
Class 2 District 11 
5
Class 2 District 11 Quarterfinal 1, Clever Final
4 Fordland (10-12)
Class 2 District 11 
7
5 Blue Eye (8-10)
Class 2 District 11 
9
Class 2 District 11 Quarterfinal 2, Clever Final
2 Sparta (15-5)
Class 2 District 11 
3
7 Spokane (9-8)
Class 2 District 11 
7
Class 2 District 11 Quarterfinal 3, Clever Final
3 Marionville (15-7)
Class 2 District 11 
9
6 Seymour (8-10)
Class 2 District 11 
1
Class 2 District 11 Quarterfinal 4, Clever Final
1 Purdy (20-4)
Class 2 District 12 
5
8 College Heights Christian (5-14)
Class 2 District 12 
1
Class 2 District 12 Quarterfinal 1, Ash Grove Final
4 Diamond (11-9)
Class 2 District 12 
4
5 Southwest (Washburn) (13-7)
Class 2 District 12 
5
Class 2 District 12 Quarterfinal 2, Ash Grove Final
2 Pierce City (10-10)
Class 2 District 12 
4
7 Sarcoxie (9-9)
Class 2 District 12 
3
Class 2 District 12 Quarterfinal 3, Ash Grove Final
3 Miller (14-6)
Class 2 District 12 
6
6 Ash Grove (12-13)
Class 2 District 12 
4
Class 2 District 12 Quarterfinal 4, Ash Grove Final
1 Marion C. Early (20-4)
Class 2 District 13 
12
8 Butler (3-11)
Class 2 District 13 
1
Class 2 District 13 Quarterfinal 1, Morrisville Final
4 Archie (14-6)
Class 2 District 13 
2
5 Pleasant Hope (10-13)
Class 2 District 13 
8
Class 2 District 13 Quarterfinal 2, Morrisville Final
2 Skyline (16-9)
Class 2 District 13 
8
7 Osceola (4-13)
Class 2 District 13 
0
Class 2 District 13 Quarterfinal 3, Morrisville Final
3 Stockton (12-10)
Class 2 District 13 
14
6 Adrian (8-8)
Class 2 District 13 
2
Class 2 District 13 Quarterfinal 4, Morrisville Final
1 Tipton (17-4)
Class 2 District 14 
12
8 Stover (0-18)
Class 2 District 14 
2
Class 2 District 14 Quarterfinal 1, Windsor Final
4 St. Paul Lutheran (Concordia) (12-8)
Class 2 District 14 
18
5 Cole Camp (10-12)
Class 2 District 14 
8
Class 2 District 14 Quarterfinal 2, Windsor Final
2 Windsor (11-5)
Class 2 District 14 
6
7 Smithton (6-8)
Class 2 District 14 
2
Class 2 District 14 Quarterfinal 3, Windsor Final
3 Sherwood (16-6)
Class 2 District 14 
8
6 Crest Ridge (9-10)
Class 2 District 14 
2
Class 2 District 14 Quarterfinal 4, Windsor Final
4 Carrollton (5-10)
Class 2 District 15 
11
5 Lexington with Norborne (5-10)
Class 2 District 15 
12
Class 2 District 15 Quarterfinal 2, Higginsville Final
2 Lafayette County (14-7)
Class 2 District 15 
12
7 University Academy Charter with Ewing Marion Kauffman HS (10-6)
Class 2 District 15 
0
Class 2 District 15 Quarterfinal 3, Higginsville Final
3 Barstow (12-7)
Class 2 District 15 
5
6 St. Mary's (Independence) (6-11)
Class 2 District 15 
4
Class 2 District 15 Quarterfinal 4, Higginsville Final
4 Lathrop (11-10)
Class 2 District 16 
5
5 East Buchanan (8-12)
Class 2 District 16 
0
Class 2 District 16 Quarterfinal 2, St. Joseph Final
2 West Platte (17-5)
Class 2 District 16 
6
7 North Platte (3-18)
Class 2 District 16 
5
Class 2 District 16 Quarterfinal 3, St. Joseph Final
3 Mid-Buchanan (10-8)
Class 2 District 16 
2
6 Plattsburg (7-16)
Class 2 District 16 
1
Class 2 District 16 Quarterfinal 4, St. Joseph Final
1 Notre Dame (Cape Girardeau) (20-4)
Class 3 District 1 
17
8 Doniphan (11-8)
Class 3 District 1 
0
Class 3 District 1 Quarterfinal 1, Cape Girardeau Final
4 Dexter (17-7)
Class 3 District 1 
5
5 Perryville (17-8)
Class 3 District 1 
3
Class 3 District 1 Quarterfinal 2, Cape Girardeau Final
2 Kennett (21-3)
Class 3 District 1 
10
7 Central (New Madrid County) (12-12)
Class 3 District 1 
3
Class 3 District 1 Quarterfinal 3, Cape Girardeau Final
3 Ste. Genevieve (13-9)
Class 3 District 1 
5
6 Scott City (12-9)
Class 3 District 1 
1
Class 3 District 1 Quarterfinal 4, Cape Girardeau Final
4 Herculaneum (7-11)
Class 3 District 2 
0
5 St. Clair (9-14)
Class 3 District 2 
2
Class 3 District 2 Quarterfinal 2, Potosi Final
2 Central (Park Hills) (11-14)
Class 3 District 2 
9
7 Fredericktown (5-17)
Class 3 District 2 
2
Class 3 District 2 Quarterfinal 3, Potosi Final
3 Potosi (11-12)
Class 3 District 2 
6
6 Arcadia Valley (5-13)
Class 3 District 2 
3
Class 3 District 2 Quarterfinal 4, Potosi Final
1 Lutheran North (15-11)
Class 3 District 4 
26
8 Transportation and Law (1-10)
Class 3 District 4 
1
Class 3 District 4 Quarterfinal 1, St. Louis Final
4 Soldan International Studies (7-4)
Class 3 District 4 
13
5 Cardinal Ritter (4-17)
Class 3 District 4 
17
Class 3 District 4 Quarterfinal 2, St. Louis Final
3 Metro (10-6)
Class 3 District 4 
23
6 Beaumont (3-5)
Class 3 District 4 
0
Class 3 District 4 Quarterfinal 4, St. Louis Final
1 Westminster Christian Academy (23-3)
Class 3 District 5 
11
8 Principia (5-17)
Class 3 District 5 
1
Class 3 District 5 Quarterfinal 1, St. Louis Final
4 MICDS (10-13)
Class 3 District 5 
9
5 Priory (7-16)
Class 3 District 5 
1
Class 3 District 5 Quarterfinal 2, St. Louis Final
2 Clayton (19-5)
Class 3 District 5 
5
7 Whitfield (5-14)
Class 3 District 5 
3
Class 3 District 5 Quarterfinal 3, St. Louis Final
3 John Burroughs (13-9)
Class 3 District 5 
7
6 John F. Kennedy (9-12)
Class 3 District 5 
2
Class 3 District 5 Quarterfinal 4, St. Louis Final
1 Christian (14-8)
Class 3 District 6 
17
8 McCluer South-Berkeley (3-12)
Class 3 District 6 
0
Class 3 District 6 Quarterfinal 1, Ofallon Final
4 Trinity Catholic (14-9)
Class 3 District 6 
8
5 Winfield (11-10)
Class 3 District 6 
6
Class 3 District 6 Quarterfinal 2, St. Louis Final
2 Duchesne (12-14)
Class 3 District 6 
3
7 Wright City (11-12)
Class 3 District 6 
1
Class 3 District 6 Quarterfinal 3, St. Charles Final
3 Orchard Farm (18-9)
Class 3 District 6 
1
6 Lutheran St. Charles (10-15)
Class 3 District 6 
0
Class 3 District 6 Quarterfinal 4, St. Charles Final
1 St. Francis Borgia (19-7)
Class 3 District 8 
10
8 Owensville (3-15)
Class 3 District 8 
0
Class 3 District 8 Quarterfinal 1, Fulton Final
4 Fatima (16-7)
Class 3 District 8 
7
5 Fulton (12-12)
Class 3 District 8 
1
Class 3 District 8 Quarterfinal 2, Fulton Final
2 Blair Oaks (19-4)
Class 3 District 8 
7
7 Hermann (8-13)
Class 3 District 8 
1
Class 3 District 8 Quarterfinal 3, Fulton Final
3 North Callaway (19-4)
Class 3 District 8 
8
6 Montgomery County (14-7)
Class 3 District 8 
2
Class 3 District 8 Quarterfinal 4, Fulton Final
4 Eldon (10-11)
Class 3 District 9 
11
5 Versailles (4-11)
Class 3 District 9 
1
Class 3 District 9 Quarterfinal 2, Osage Beach Final
2 Boonville (10-15)
Class 3 District 9 
7
7 Osage (4-15)
Class 3 District 9 
2
Class 3 District 9 Quarterfinal 3, Osage Beach Final
4 Cuba (14-9)
Class 3 District 10 
9
5 St. James (7-17)
Class 3 District 10 
8
Class 3 District 10 Quarterfinal 2, Houston Final
2 Mountain Grove (18-8)
Class 3 District 10 
9
7 Liberty (Mountain View) (2-14)
Class 3 District 10 
2
Class 3 District 10 Quarterfinal 3, Houston Final
3 Salem (12-9)
Class 3 District 10 
7
6 Houston (6-15)
Class 3 District 10 
1
Class 3 District 10 Quarterfinal 4, Houston Final
1 Logan-Rogersville (20-7)
Class 3 District 11 
8
8 Fair Grove (7-16)
Class 3 District 11 
2
Class 3 District 11 Quarterfinal 1, Hollister Final
4 Buffalo (13-8)
Class 3 District 11 
5
5 Bolivar (9-16)
Class 3 District 11 
10
Class 3 District 11 Quarterfinal 2, Hollister Final
2 Springfield Catholic (18-2)
Class 3 District 11 
2
7 Hollister (7-16)
Class 3 District 11 
0
Class 3 District 11 Quarterfinal 3, Hollister Final
3 Forsyth (18-6)
Class 3 District 11 
8
6 Strafford (13-13)
Class 3 District 11 
1
Class 3 District 11 Quarterfinal 4, Hollister Final
1 Cassville (15-7)
Class 3 District 12 
7
8 Lamar (10-13)
Class 3 District 12 
2
Class 3 District 12 Quarterfinal 1, Mount Vernon Final
4 Reeds Spring (12-9)
Class 3 District 12 
5
5 Aurora (7-18)
Class 3 District 12 
1
Class 3 District 12 Quarterfinal 2, Mount Vernon Final
2 Seneca (15-8)
Class 3 District 12 
10
7 East Newton (6-15)
Class 3 District 12 
0
Class 3 District 12 Quarterfinal 3, Mount Vernon Final
3 Mt. Vernon (17-10)
Class 3 District 12 
6
6 Monett (6-17)
Class 3 District 12 
2
Class 3 District 12 Quarterfinal 4, Mount Vernon Final
4 Odessa (12-12)
Class 3 District 14 
6
5 Center (5-12)
Class 3 District 14 
3
Class 3 District 14 Quarterfinal 2, Kansas City Final
2 O'Hara (10-11)
Class 3 District 14 
10
7 Central (Kansas City) (8-8)
Class 3 District 14 
1
Class 3 District 14 Quarterfinal 3, Kansas City Final
3 Pembroke Hill (10-13)
Class 3 District 14 
23
6 Southwest Early College (6-11)
Class 3 District 14 
1
Class 3 District 14 Quarterfinal 4, Kansas City Final
1 Richmond (17-2)
Class 3 District 15 
8 Renaissance Academy
 
Class 3 District 15 Quarterfinal 1, Independence 7:30 AM
4 Lincoln College Prep (11-5)
Class 3 District 15 
2
5 Excelsior Springs (5-17)
Class 3 District 15 
17
Class 3 District 15 Quarterfinal 2, Independence Final
2 Van Horn (13-5)
Class 3 District 15 
19
7 East (Kansas City) (5-8)
Class 3 District 15 
5
Class 3 District 15 Quarterfinal 3, Independence Final
3 St. Pius X (Kansas City) (10-12)
Class 3 District 15 
19
6 Northeast (Kansas City) HS (6-10)
Class 3 District 15 
0
Class 3 District 15 Quarterfinal 4, Independence Final
4 Poplar Bluff (16-7)
Class 4 District 1 
10
5 North County (10-10)
Class 4 District 1 
9
Class 4 District 1 Quarterfinal 2, Sikeston Final (8)
2 Sikeston (12-11)
Class 4 District 1 
2
7 DeSoto (14-14)
Class 4 District 1 
3
Class 4 District 1 Quarterfinal 3, Sikeston Final
3 Jackson (10-13)
Class 4 District 1 
1
6 Central (Cape Girardeau) (9-14)
Class 4 District 1 
6
Class 4 District 1 Quarterfinal 4, Sikeston Final
4 Mehlville (10-15)
Class 4 District 2 
13
5 Fox (9-14)
Class 4 District 2 
6
Class 4 District 2 Quarterfinal 2, Imperial Final
2 Windsor (Imperial) (12-15)
Class 4 District 2 
10
7 Hillsboro (7-16)
Class 4 District 2 
8
Class 4 District 2 Quarterfinal 3, Imperial Final
3 Seckman (12-16)
Class 4 District 2 
2
6 Northwest (Cedar Hill) (7-16)
Class 4 District 2 
5
Class 4 District 2 Quarterfinal 4, Imperial Final
1 Vianney (22-6)
Class 4 District 3 
18
8 Roosevelt (3-9)
Class 4 District 3 
0
Class 4 District 3 Quarterfinal 1, Kirkwood Final
4 Webster Groves (14-12)
Class 4 District 3 
3
5 Kirkwood (16-9)
Class 4 District 3 
7
Class 4 District 3 Quarterfinal 2, Webster Groves Final
2 Lindbergh (17-11)
Class 4 District 3 
4
7 St. Mary's (St. Louis) (13-14)
Class 4 District 3 
5
Class 4 District 3 Quarterfinal 3, St. Louis Final
3 Rockwood Summit (13-9)
Class 4 District 3 
12
6 Bishop DuBourg (9-18)
Class 4 District 3 
2
Class 4 District 3 Quarterfinal 4, Fenton Final
1 Parkway South (22-6)
Class 4 District 4 
12
8 Union (9-13)
Class 4 District 4 
2
Class 4 District 4 Quarterfinal 1, Manchester Final
4 Pacific (16-2)
Class 4 District 4 
2
5 Marquette (13-14)
Class 4 District 4 
1
Class 4 District 4 Quarterfinal 2, Pacific Final (8)
2 Lafayette (Wildwood) (22-8-1)
Class 4 District 4 
8
7 Parkway West (4-22)
Class 4 District 4 
1
Class 4 District 4 Quarterfinal 3, Wildwood Final
3 Eureka (19-7)
Class 4 District 4 
0
6 Washington (11-12)
Class 4 District 4 
2
Class 4 District 4 Quarterfinal 4, Eureka Final
4 Ritenour (11-11)
Class 4 District 5 
7
5 University City (4-20)
Class 4 District 5 
6
Class 4 District 5 Quarterfinal 2, St. Louis Final (10)
2 Ladue Horton Watkins (18-7)
Class 4 District 5 
21
7 Normandy Collaborative (3-8)
Class 4 District 5 
1
Class 4 District 5 Quarterfinal 3, St. Louis Final
4 McCluer North (9-13)
Class 4 District 6 
8
5 Riverview Gardens (6-12)
Class 4 District 6 
5
Class 4 District 6 Quarterfinal 2, Hazelwood Final
2 Hazelwood Central (16-7)
Class 4 District 6 
11
7 Jennings (11-11)
Class 4 District 6 
1
Class 4 District 6 Quarterfinal 3, Hazelwood Final
3 McCluer (11-14)
Class 4 District 6 
6
6 Hazelwood East (4-16)
Class 4 District 6 
1
Class 4 District 6 Quarterfinal 4, Hazelwood Final
4 Parkway North (17-9-2)
Class 4 District 7 
4
5 Pattonville (14-7)
Class 4 District 7 
3
Class 4 District 7 Quarterfinal 2, St. Louis Final
2 Francis Howell North (19-9)
Class 4 District 7 
8
7 St. Charles (3-20)
Class 4 District 7 
2
Class 4 District 7 Quarterfinal 3, St. Charles Final
3 DeSmet (16-10)
Class 4 District 7 
1
6 Parkway Central (11-12)
Class 4 District 7 
6
Class 4 District 7 Quarterfinal 4, St. Louis Final
1 Francis Howell Central (22-5-1)
Class 4 District 8 
7
8 St. Charles West (7-18)
Class 4 District 8 
11
Class 4 District 8 Quarterfinal 1, St. Peters Final
4 Ft. Zumwalt South (16-11)
Class 4 District 8 
6
5 Ft. Zumwalt East (17-11)
Class 4 District 8 
5
Class 4 District 8 Quarterfinal 2, St. Peters Final
2 Francis Howell (21-8)
Class 4 District 8 
6
7 St. Dominic (12-9)
Class 4 District 8 
2
Class 4 District 8 Quarterfinal 3, St. Charles Final
3 Ft. Zumwalt West (19-10)
Class 4 District 8 
3
6 Ft. Zumwalt North (15-12)
Class 4 District 8 
2
Class 4 District 8 Quarterfinal 4, St. Peters Final
4 Hickman (14-10)
Class 4 District 9 
1
5 Troy Buchanan (10-15)
Class 4 District 9 
2
Class 4 District 9 Quarterfinal 2, Troy Final
2 Holt (17-9)
Class 4 District 9 
5
7 Warrenton (8-14)
Class 4 District 9 
3
Class 4 District 9 Quarterfinal 3, Troy Final
3 Timberland (17-10)
Class 4 District 9 
8
6 Hannibal (10-9)
Class 4 District 9 
0
Class 4 District 9 Quarterfinal 4, Troy Final
1 Helias Catholic (19-3)
Class 4 District 10 
8
8 Lebanon (9-17)
Class 4 District 10 
2
Class 4 District 10 Quarterfinal 1, Waynesville Final
4 Camdenton (14-11)
Class 4 District 10 
4
5 West Plains (14-10)
Class 4 District 10 
3
Class 4 District 10 Quarterfinal 2, Waynesville Final
2 Rolla (17-9)
Class 4 District 10 
0
7 Marshfield (11-12)
Class 4 District 10 
2
Class 4 District 10 Quarterfinal 3, Waynesville Final
3 Jefferson City (11-14)
Class 4 District 10 
2
6 Waynesville (15-11)
Class 4 District 10 
1
Class 4 District 10 Quarterfinal 4, Waynesville Final (9)
1 Kickapoo (21-7)
Class 4 District 11 
12
8 Central (Springfield) (2-19)
Class 4 District 11 
2
Class 4 District 11 Quarterfinal 1, Nixa Final
4 Ozark (14-8)
Class 4 District 11 
1
5 Nixa (11-15)
Class 4 District 11 
5
Class 4 District 11 Quarterfinal 2, Nixa Final
2 Branson (18-7)
Class 4 District 11 
6
7 Hillcrest (4-21)
Class 4 District 11 
3
Class 4 District 11 Quarterfinal 3, Nixa Final
3 Parkview (16-10)
Class 4 District 11 
1
6 Glendale (12-11)
Class 4 District 11 
5
Class 4 District 11 Quarterfinal 4, Nixa Final
1 Webb City (16-7)
Class 4 District 12 
3
8 McDonald County (7-13)
Class 4 District 12 
1
Class 4 District 12 Quarterfinal 1, Republic Final
4 Republic (14-8)
Class 4 District 12 
0
5 Carl Junction (16-9)
Class 4 District 12 
1
Class 4 District 12 Quarterfinal 2, Republic Final
2 Willard (18-9)
Class 4 District 12 
1
7 Neosho (7-16)
Class 4 District 12 
0
Class 4 District 12 Quarterfinal 3, Republic Final
3 Joplin (13-13)
Class 4 District 12 
2
6 Carthage (16-9)
Class 4 District 12 
4
Class 4 District 12 Quarterfinal 4, Republic Final
1 Lee's Summit West (22-5)
Class 4 District 14 
11
8 Smith-Cotton (7-22)
Class 4 District 14 
1
Class 4 District 14 Quarterfinal 1, Lee's Summit Final
4 Lee's Summit (10-14)
Class 4 District 14 
4
5 Lee's Summit North (12-12)
Class 4 District 14 
9
Class 4 District 14 Quarterfinal 2, Lee's Summit Final
2 Blue Springs South (20-6)
Class 4 District 14 
8
7 Warrensburg (11-8)
Class 4 District 14 
5
Class 4 District 14 Quarterfinal 3, Lee's Summit Final
3 Blue Springs (15-9)
Class 4 District 14 
3
6 Grain Valley (15-8)
Class 4 District 14 
2
Class 4 District 14 Quarterfinal 4, Lee's Summit Final
4 North Kansas City (8-15)
Class 4 District 15 
6
5 Park Hill South (11-16)
Class 4 District 15 
7
Class 4 District 15 Quarterfinal 2, Kansas City Final
2 Truman (16-8)
Class 4 District 15 
5
7 William Chrisman (2-22)
Class 4 District 15 
1
Class 4 District 15 Quarterfinal 3, Kansas City Final
3 Fort Osage (13-14)
Class 4 District 15 
7
6 Raytown (8-14)
Class 4 District 15 
4
Class 4 District 15 Quarterfinal 4, Kansas City Final
1 Liberty (23-3)
Class 4 District 16 
6
8 Platte County (2-20)
Class 4 District 16 
1
Class 4 District 16 Quarterfinal 1, Liberty Final
4 Oak Park (17-8)
Class 4 District 16 
7
5 Kearney (14-11)
Class 4 District 16 
3
Class 4 District 16 Quarterfinal 2, Liberty Final
2 Park Hill (16-9)
Class 4 District 16 
8
7 Central (St. Joseph) (7-11)
Class 4 District 16 
0
Class 4 District 16 Quarterfinal 3, Liberty Final
3 Staley (18-6)
Class 4 District 16 
8
6 Liberty North (13-10)
Class 4 District 16 
7
Class 4 District 16 Quarterfinal 4, Liberty Final
Hazelwood East (4-16)
Class 4 District 6 
4
McCluer North (9-13)
Class 4 District 6 
28
Florissant Final



Processing. Please wait.