2011-2012 Spring Season Baseball


1 Sheldon (7-3)
Class 1 District 7 
1
5 Rich Hill (7-10)
Class 1 District 7 
12
Class 1 District 7 Tournament, Liberal Final
2 Liberal (10-8)
Class 1 District 7 
16
3 Drexel (7-6)
Class 1 District 7 
6
Class 1 District 7 Tournament, Liberal Final
1 South Nodaway with Jefferson (Conception) (11-3)
Class 1 District 16 
9
4 Northeast Nodaway (3-10)
Class 1 District 16 
3
Class 1 District 16 Tournament, Braymer Final
3 Wellington-Napoleon (6-10)
Class 1 District 16 
11
7 Wentworth Military Academy (2-8)
Class 1 District 16 
1
Class 1 District 16 Tournament, Braymer Final
1 SLUH (16-9)
Class 4 District 5 
10
8 Sumner (1-9)
Class 4 District 5 
0
Class 4 District 5 Tournament, St. Louis Final
Thayer (9-9)
Class 2 District 10 
14
Alton (6-12)
Class 2 District 10 
2
Alton Final
Fort Osage (12-14)
Class 4 District 15 
6
Belton (12-11)
Class 4 District 13 
4
Belton Final
Grandview (7-13)
Class 4 District 13 
1
Bourbon (8-10)
Class 2 District 4 
6
Bourbon Final
Palmyra (12-9)
Class 2 District 7 
5
Bowling Green (11-5)
Class 3 District 7 
6
Bowling Green Final
Conway (18-7)
Class 2 District 9 
2
Buffalo (13-7)
Class 3 District 11 
7
Buffalo Final
St. Mary's (St. Louis) (12-14)
Class 4 District 3 
16
Cardinal Ritter (3-17)
Class 3 District 4 
6
St. Louis Final
DeSoto (12-14)
Class 4 District 1 
10
Central (Park Hills) (10-14)
Class 3 District 2 
5
Park Hills Final
Purdy (19-4)
Class 2 District 12 
2
Clever (20-3)
Class 2 District 11 
3
Clever Final
Warrenton (8-13)
Class 4 District 9 
6
Duchesne (11-14)
Class 3 District 6 
15
St. Charles Final
Northeast (Kansas City) HS (6-9)
Class 3 District 15 
2
East (Kansas City) (5-7)
Class 3 District 15 
10
Kansas City Final
Christian Brothers College (15-7)
Class 4 District 7 
5
Ft. Zumwalt South (14-11)
Class 4 District 8 
8
St. Peters Final
Windsor (9-5)
Class 2 District 14 
9
Green Ridge (8-8)
Class 1 District 9 
5
Green Ridge Final
Carthage (15-9)
Class 4 District 12 
8
Hillcrest (4-20)
Class 4 District 11 
4
Springfield Final
Senath-Hornersville (5-13)
Class 2 District 1 
2
Holcomb (20-4)
Class 1 District 1 
10
Holcomb Final
Jefferson City (10-14)
Class 4 District 10 
19
Holt (16-7)
Class 4 District 9 
14
Wentzville Final
Maplewood-Richmond Hts. (4-12)
Class 2 District 5 
5
Jennings (11-10)
Class 4 District 6 
11
St. Louis Final
St. Paul Lutheran (Concordia) (11-8)
Class 2 District 14 
8
Knob Noster (6-13)
Class 3 District 13 
7
Knob Noster Final
John Burroughs (12-8)
Class 3 District 5 
0
Lutheran North (13-11)
Class 3 District 4 
7
St. Louis Final
Trinity Catholic (13-9)
Class 3 District 6 
6
Lutheran St. Charles (10-14)
Class 3 District 6 
9
St. Peters Final
Logan-Rogersville (19-6)
Class 3 District 11 
8
Monett (6-16)
Class 3 District 12 
9
Monett Final
Elsberry (15-4)
Class 2 District 7 
4
Montgomery County (14-6)
Class 3 District 8 
1
Montgomery City Final
Cuba (13-9)
Class 3 District 10 
8
New Haven (7-12)
Class 1 District 10 
1
New Haven Final
Waynesville (15-10)
Class 4 District 10 
7
Owensville (3-14)
Class 3 District 8 
2
Owensville Final
Fredericktown (5-16)
Class 3 District 2 
1
Perryville (17-7)
Class 3 District 1 
11
Perryville Final
Barat Academy (11-9)
Class 2 District 5 
9
Principia (5-16)
Class 3 District 5 
4
St. Louis Final
Bernie (13-10)
Class 1 District 2 
8
Risco (13-7)
Class 1 District 1 
6
Risco Final
Cooter (17-5)
Class 1 District 1 
7
South Pemiscot (9-13)
Class 2 District 1 
1
Steele Final
Osage (4-14)
Class 3 District 9 
3
Southern Boone (8-14)
Class 3 District 9 
4
Ashland Final (8)
Cardinal Ritter (3-17)
Class 3 District 4 
6
St. Mary's (St. Louis) (12-14)
Class 4 District 3 
16
St. Louis Final
Marion C. Early (19-4)
Class 2 District 13 
3
Stockton (11-10)
Class 2 District 13 
1
Stockton Final
Belle (8-13)
Class 2 District 9 
15
Vienna (10-5)
Class 2 District 9 
5
Vienna Final
Harrisonville (4-14)
Class 4 District 13 
9
Warrensburg (11-7)
Class 4 District 14 
7
Warrensburg Final



Processing. Please wait.