2011-2012 Spring Season Baseball


1 Wheatland (13-11)
Class 1 District 9 
11
8 Montrose with Appleton City (2-8)
Class 1 District 9 
5
Class 1 District 9 Quarterfinal 1, Wheatland Final
2 Macks Creek (11-7)
Class 1 District 9 
5
7 Climax Springs (5-12)
Class 1 District 9 
8
Class 1 District 9 Quarterfinal 3, Wheatland Final
4 Stoutland (7-16)
Class 1 District 10 
8
5 Crocker (4-16)
Class 1 District 10 
9
Class 1 District 10 Quarterfinal 2, St. Elizabeth Final
2 New Haven (8-13)
Class 1 District 10 
13
7 Tuscumbia (4-12)
Class 1 District 10 
0
Class 1 District 10 Quarterfinal 3, St. Elizabeth Final
3 Calvary Lutheran (10-7)
Class 1 District 10 
10
6 Newburg HS (4-17)
Class 1 District 10 
1
Class 1 District 10 Quarterfinal 4, St. Elizabeth Final
4 Prairie Home with Bunceton (3-5)
Class 1 District 11 
11
5 Jamestown (1-6)
Class 1 District 11 
1
Class 1 District 11 Quarterfinal 2, New Franklin Final
2 Pilot Grove (19-5)
Class 1 District 11 
8
7 Otterville (0-12)
Class 1 District 11 
4
Class 1 District 11 Quarterfinal 3, New Franklin Final
3 Glasgow (3-6)
Class 1 District 11 
15
6 Slater (1-10)
Class 1 District 11 
3
Class 1 District 11 Quarterfinal 4, New Franklin Final
3 Sacred Heart (12-4)
Class 1 District 15 
4
6 Sweet Springs with Malta Bend (5-6)
Class 1 District 15 
1
Class 1 District 15 Quarterfinal 4, Sedalia Final
1 Crystal City (20-3)
Class 2 District 4 
8
8 Bourbon (8-11)
Class 2 District 4 
1
Class 2 District 4 Quarterfinal 1, Park Hills Final
4 Bismarck (11-11)
Class 2 District 4 
1
5 Kingston (14-11)
Class 2 District 4 
7
Class 2 District 4 Quarterfinal 2, Park Hills Final
2 West County (12-11)
Class 2 District 4 
11
7 Grandview (Hillsboro) HS (6-17)
Class 2 District 4 
1
Class 2 District 4 Quarterfinal 3, Park Hills Final
3 Steelville (13-3)
Class 2 District 4 
4
6 St. Pius X (Festus) (10-13)
Class 2 District 4 
7
Class 2 District 4 Quarterfinal 4, Park Hills Final
4 Bayless (7-14)
Class 3 District 3 
11
5 Carnahan (3-6-5)
Class 3 District 3 
1
Class 3 District 3 Quarterfinal 2, St. Louis Final
3 Affton (7-12)
Class 3 District 3 
13
6 Imagine College Prep Charter (0-3)
Class 3 District 3 
0
Class 3 District 3 Quarterfinal 4, St. Louis Final
3 Chaminade College Prep (11-9)
Class 4 District 5 
10
6 Gateway (12-4)
Class 4 District 5 
0
Class 4 District 5 Quarterfinal 4, Creve Coeur Final
Brashear (0-14)
Class 1 District 13 
6
Canton (14-4)
Class 1 District 13 
21
Canton Final
Pleasant Hill (9-12)
Class 3 District 13 
7
Excelsior Springs (4-16)
Class 3 District 15 
6
Excelsior Springs Final
Woodland (13-9)
Class 2 District 3 
1
Greenville (18-7)
Class 2 District 2 
6
Greenville Final
Licking (10-10)
Class 2 District 10 
7
Iberia (12-10)
Class 2 District 9 
1
Iberia Final
McCluer (10-14)
Class 4 District 6 
4
Lutheran North (14-11)
Class 3 District 4 
14
St. Louis Final
Lockwood (2-11)
Class 1 District 6 
5
Pierce City (9-10)
Class 2 District 12 
15
Pierce City Final
Truman (15-8)
Class 4 District 15 
2
Raytown South (9-8)
Class 4 District 13 
4
Raytown Final
Southern Boone (9-15)
Class 3 District 9 
1
South Callaway (13-5)
Class 2 District 6 
12
Mokane Final
Fair Play (11-10)
Class 1 District 8 
17
Walnut Grove (1-14)
 
0
Walnut Grove Final
Southland (Cardwell, MO)
 
Hayti (1-13)
Class 2 District 1 
Hayti TBD



Processing. Please wait.