2013-2014 Boys Tennis

1 Notre Dame (Cape Girardeau) (11-1)
Class 1 District 1 
5
4 Dexter (5-6)
Class 1 District 1 
0
Class 1 District 1 Tournament, Cape Girardeau Final
1 Windsor (Imperial) (12-3)
Class 1 District 2 
5
3 Festus (9-6)
Class 1 District 2 
3
Class 1 District 2 Tournament, Imperial Final
1 Bishop DuBourg (6-7)
Class 1 District 3 
6
2 Metro (8-6)
Class 1 District 3 
0
Class 1 District 3 Tournament, St. Louis Final
1 Bishop DuBourg (6-7)
Class 1 District 3 
6
4 McKinley Classical Leadership (4-5)
Class 1 District 3 
0
Class 1 District 3 Tournament, St. Louis Final
1 John Burroughs (11-2)
Class 1 District 4 
5
2 Clayton (13-4-1)
Class 1 District 4 
2
Class 1 District 4 Tournament, St. Louis Final
1 John Burroughs (11-2)
Class 1 District 4 
5
5 Vashon (4-5)
Class 1 District 4 
0
Class 1 District 4 Tournament, St. Louis Final
2 Clayton (13-4-1)
Class 1 District 4 
5
3 University City (3-10)
Class 1 District 4 
0
Class 1 District 4 Tournament, St. Louis Final
1 MICDS (12-3-1)
Class 1 District 5 
5
3 Westminster Christian Academy (11-7)
Class 1 District 5 
0
Class 1 District 5 Tournament, St. Louis Final
1 MICDS (12-3-1)
Class 1 District 5 
5
4 Whitfield (8-6)
Class 1 District 5 
0
Class 1 District 5 Tournament, St. Louis Final
2 Priory (9-4)
Class 1 District 5 
3
3 Westminster Christian Academy (11-7)
Class 1 District 5 
5
Class 1 District 5 Tournament, St. Louis Final
1 St. Dominic (11-9)
Class 1 District 6 
5
2 Duchesne (9-6)
Class 1 District 6 
4
Class 1 District 6 Tournament, St. Charles Final
1 Willow Springs (10-3)
Class 1 District 9 
5
3 Richland (5-10)
Class 1 District 9 
1
Class 1 District 9 Tournament, Willow Springs Final
2 Salem (7-5)
Class 1 District 9 
2
3 Richland (5-10)
Class 1 District 9 
5
Class 1 District 9 Tournament, Willow Springs Final
1 Oakville (9-7)
Class 2 District 1 
2
2 Central (Cape Girardeau) (11-6)
Class 2 District 1 
5
Class 2 District 1 Tournament, Sikeston Final
1 Oakville (9-7)
Class 2 District 1 
5
4 Poplar Bluff (6-8)
Class 2 District 1 
2
Class 2 District 1 Tournament, Sikeston Final
2 Central (Cape Girardeau) (11-6)
Class 2 District 1 
5
3 Farmington (11-8)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Tournament, Sikeston Final
1 Christian Brothers College (15-2)
Class 2 District 4 
5
5 Kirkwood (7-11)
Class 2 District 4 
1
Class 2 District 4 Tournament, Town & Country Final
2 Ladue Horton Watkins (16-6)
Class 2 District 4 
5
3 Chaminade College Prep (14-9)
Class 2 District 4 
4
Class 2 District 4 Tournament, Creve Coeur Final
1 McCluer North (13-0)
Class 2 District 5 
5
2 Hazelwood East (6-7)
Class 2 District 5 
0
Class 2 District 5 Tournament, St. Louis Final
1 McCluer North (13-0)
Class 2 District 5 
5
5 Hazelwood Central (1-12)
Class 2 District 5 
0
Class 2 District 5 Tournament, St. Louis Final
2 Hazelwood East (6-7)
Class 2 District 5 
5
3 McCluer (5-10)
Class 2 District 5 
4
Class 2 District 5 Tournament, St. Louis Final
1 Parkway Central (12-2)
Class 2 District 6 
5
2 Parkway North (8-12)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Tournament, Chesterfield Final
1 Ft. Zumwalt South (15-0)
Class 2 District 7 
5
4 Ft. Zumwalt East (6-13)
Class 2 District 7 
0
Class 2 District 7 Tournament, St. Peters Final
2 Francis Howell North (15-6)
Class 2 District 7 
5
3 Francis Howell Central (8-12)
Class 2 District 7 
0
Class 2 District 7 Tournament, St. Charles Final
1 Hannibal (17-3)
Class 2 District 8 
5
2 Francis Howell (14-6)
Class 2 District 8 
0
Class 2 District 8 Tournament, Hannibal Final



Processing. Please wait.