2013-2014 Boys Tennis


4 Dexter (5-5)
Class 1 District 1 
5
5 DeSoto (3-10)
Class 1 District 1 
0
Class 1 District 1 Tournament, Dexter Final
2 Duchesne (9-5)
Class 1 District 6 
5
3 Lutheran St. Charles (13-8-1)
Class 1 District 6 
1
Class 1 District 6 Tournament, St. Charles Final
1 Missouri Military Academy (8-1)
Class 1 District 7 
5
4 Mexico (3-9)
Class 1 District 7 
0
Class 1 District 7 Tournament, Variable Final
2 Kirksville (12-7)
Class 1 District 7 
5
3 Moberly (11-8)
Class 1 District 7 
1
Class 1 District 7 Tournament, Variable Final
4 Mexico (3-9)
Class 1 District 7 
5
5 Fulton (4-19-2)
Class 1 District 7 
1
Class 1 District 7 Tournament, Variable Final
1 Osage (15-0)
Class 1 District 8 
5
4 Father Tolton Regional Catholic (10-6)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Tournament, Lake Ozark Final
2 Marshall (15-3)
Class 1 District 8 
6
3 Boonville (6-5)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Tournament, Marshall Final
1 Logan-Rogersville (15-1)
Class 1 District 10 
5
4 Bolivar (11-7)
Class 1 District 10 
1
Class 1 District 10 Tournament, Rogersville Final
2 Springfield Catholic (9-8)
Class 1 District 10 
5
3 Greenwood (8-6)
Class 1 District 10 
1
Class 1 District 10 Tournament, Rogersville Final
4 Bolivar (11-7)
Class 1 District 10 
5
5 Forsyth (5-9)
Class 1 District 10 
2
Class 1 District 10 Tournament, Rogersville Final
4 Monett (4-9)
Class 1 District 11 
4
5 Mt. Vernon (2-8)
Class 1 District 11 
5
Class 1 District 11 Tournament, TBD Final
1 Warrensburg (13-0)
Class 1 District 12 
5
5 Nevada (4-10-1)
Class 1 District 12 
0
Class 1 District 12 Tournament, Warrensburg Final
2 Knob Noster (14-2)
Class 1 District 12 
6
3 Harrisonville (4-8)
Class 1 District 12 
1
Class 1 District 12 Tournament, Warrensburg Final
4 Clinton (3-11)
Class 1 District 12 
4
5 Nevada (4-10-1)
Class 1 District 12 
5
Class 1 District 12 Tournament, Warrensburg Final
1 Barstow (7-5)
Class 1 District 13 
5
5 O'Hara (2-12)
Class 1 District 13 
0
Class 1 District 13 Tournament, Kansas City Final
2 Grain Valley (7-8)
Class 1 District 13 
5
3 Lutheran (Kansas City) (11-1)
Class 1 District 13 
0
Class 1 District 13 Tournament, Grain Valley Final
4 Odessa (1-13)
Class 1 District 13 
2
5 O'Hara (2-12)
Class 1 District 13 
5
Class 1 District 13 Tournament, Kansas City Final
3 Richmond (7-8)
Class 1 District 14 
5
6 Lexington (0-12)
Class 1 District 14 
0
Class 1 District 14 Tournament, Excelsior Springs Final
1 Pembroke Hill (6-6)
Class 1 District 15 
6
4 St. Pius X (Kansas City) (8-6)
Class 1 District 15 
0
Class 1 District 15 Tournament, Kansas City Final
2 Bishop LeBlond (15-3)
Class 1 District 15 
6
3 Lafayette (St. Joseph) (8-7)
Class 1 District 15 
3
Class 1 District 15 Tournament, Saint Joe Final
1 Maryville (9-5)
Class 1 District 16 
5
4 Trenton (7-11)
Class 1 District 16 
1
Class 1 District 16 Tournament, Cameron Final
2 Chillicothe (8-6)
Class 1 District 16 
3
3 Savannah (9-6)
Class 1 District 16 
5
Class 1 District 16 Tournament, Cameron Final
4 Trenton (7-11)
Class 1 District 16 
5
5 Cameron (3-8)
Class 1 District 16 
0
Class 1 District 16 Tournament, Cameron Final
1 Lafayette (Wildwood) (12-10)
Class 2 District 2 
5
4 Eureka (9-6)
Class 2 District 2 
3
Class 2 District 2 Tournament, Sappington Final
2 Parkway West (12-5)
Class 2 District 2 
5
3 Marquette (9-6)
Class 2 District 2 
4
Class 2 District 2 Tournament, Chesterfield Final
1 Hannibal (16-3)
Class 2 District 8 
5
4 Holt (11-8)
Class 2 District 8 
0
Class 2 District 8 Tournament, Hannibal Final
4 Camdenton (5-6)
Class 2 District 9 
2
5 Helias Catholic (6-5)
Class 2 District 9 
5
Class 2 District 9 Tournament, Camdenton Final
1 Glendale (15-1)
Class 2 District 10 
6
4 Lebanon (7-7)
Class 2 District 10 
0
Class 2 District 10 Tournament, Waynesville Final
2 Rolla (7-4)
Class 2 District 10 
5
3 Waynesville (8-7)
Class 2 District 10 
1
Class 2 District 10 Tournament, waynesville Final
1 Nixa (11-4)
Class 2 District 11 
3
4 Kickapoo (10-4)
Class 2 District 11 
5
Class 2 District 11 Tournament, Nixa Final
2 Central (Springfield) (6-5)
Class 2 District 11 
7
3 Ozark (11-4)
Class 2 District 11 
2
Class 2 District 11 Tournament, Springfield Final
4 Carthage (4-7)
Class 2 District 12 
5
5 Neosho (0-10)
Class 2 District 12 
0
Class 2 District 12 Tournament, Carthage Final
1 Lee's Summit West (16-0)
Class 2 District 13 
6
4 Belton (4-8)
Class 2 District 13 
0
Class 2 District 13 Tournament, Lee's Summit Final
2 Lee's Summit (6-8)
Class 2 District 13 
5
3 Raymore-Peculiar (8-7)
Class 2 District 13 
2
Class 2 District 13 Tournament, Lee's Summit Final
4 Belton (4-8)
Class 2 District 13 
5
5 Grandview (2-12)
Class 2 District 13 
4
Class 2 District 13 Tournament, Lee's Summit Final
3 Raymore-Peculiar (8-7)
Class 2 District 13 
6
6 Ruskin (1-16)
Class 2 District 13 
0
Class 2 District 13 Tournament, Lee's Summit Final
4 William Chrisman (5-7)
Class 2 District 14 
4
5 Truman (5-10)
Class 2 District 14 
5
Class 2 District 14 Tournament, Independence Final
3 Blue Springs (7-9)
Class 2 District 14 
6
6 Fort Osage (3-10)
Class 2 District 14 
0
Class 2 District 14 Tournament, Blue Springs Final
4 North Kansas City (11-2)
Class 2 District 15 
5
5 Winnetonka (5-9)
Class 2 District 15 
4
Class 2 District 15 Tournament, North Kansas City Final
3 Park Hill (9-5)
Class 2 District 15 
5
6 Oak Park (2-13)
Class 2 District 15 
0
Class 2 District 15 Tournament, Kansas City Final
4 Platte County (9-4)
Class 2 District 16 
4
5 Staley (5-9)
Class 2 District 16 
5
Class 2 District 16 Tournament, Platte City Final
3 Central (St. Joseph) (6-6)
Class 2 District 16 
5
6 Kearney (5-11)
Class 2 District 16 
3
Class 2 District 16 Tournament, St Joe Final
Lexington (0-12)
Class 1 District 14 
0
Richmond (7-8)
Class 1 District 14 
9
Richmond Final



Processing. Please wait.