2013-2014 Boys Tennis

3 Potosi (7-6)
Class 1 District 1 
5
6 North County (2-13)
Class 1 District 1 
0
Class 1 District 1 Tournament, Potosi Final
4 St. Mary's (St. Louis) (2-9)
Class 1 District 2 
5
5 Lutheran South (2-13)
Class 1 District 2 
1
Class 1 District 2 Tournament, Imperial Final
3 Festus (8-5)
Class 1 District 2 
5
6 Crystal City (0-13)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Tournament, Imperial Final
2 Metro (8-5)
Class 1 District 3 
6
3 Cleveland NJROTC (4-4)
Class 1 District 3 
1
Class 1 District 3 Tournament, St. Louis Final
4 McKinley Classical Leadership (4-4)
Class 1 District 3 
8
5 Roosevelt (0-8)
Class 1 District 3 
1
Class 1 District 3 Tournament, St. Louis Final
4 Sumner (4-5)
Class 1 District 4 
2
5 Vashon (4-4)
Class 1 District 4 
5
Class 1 District 4 Tournament, St. Louis Final
3 University City (3-9)
Class 1 District 4 
9
6 Soldan International Studies (1-7)
Class 1 District 4 
0
Class 1 District 4 Tournament, St. Louis Final
4 Whitfield (8-5)
Class 1 District 5 
5
5 John F. Kennedy (5-8)
Class 1 District 5 
0
Class 1 District 5 Tournament, St. Louis Final
3 Westminster Christian Academy (10-6)
Class 1 District 5 
6
6 Principia (2-10)
Class 1 District 5 
0
Class 1 District 5 Tournament, St. Louis Final
4 St. Charles West (4-11)
Class 1 District 6 
5
5 St. Charles (2-13)
Class 1 District 6 
0
Class 1 District 6 Tournament, St. Charles Final
3 Lutheran St. Charles (13-7-1)
Class 1 District 6 
5
6 Lutheran North (3-10)
Class 1 District 6 
0
Class 1 District 6 Tournament, St. Charles Final
3 Moberly (11-7)
Class 1 District 7 
5
6 Columbia Independent (2-7)
Class 1 District 7 
1
Class 1 District 7 Tournament, Variable Final
4 Father Tolton Regional Catholic (10-5)
Class 1 District 8 
5
5 Sacred Heart (0-10)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Tournament, Columbia Final
4 Houston (4-8)
Class 1 District 9 
5
5 Licking (2-7)
Class 1 District 9 
0
Class 1 District 9 Tournament, Willow Springs Final
3 Richland (4-9)
Class 1 District 9 
5
6 Liberty (Mountain View) (1-10)
Class 1 District 9 
0
Class 1 District 9 Tournament, Willow Springs Final
3 Greenwood (8-5)
Class 1 District 10 
5
6 Reeds Spring (2-15)
Class 1 District 10 
0
Class 1 District 10 Tournament, Rogersville Final
4 Carrollton (4-10)
Class 1 District 14 
5
5 Wentworth Military Academy (2-7)
Class 1 District 14 
2
Class 1 District 14 Tournament, Excelsior Springs Final
4 St. Pius X (Kansas City) (8-5)
Class 1 District 15 
5
5 Lincoln College Prep (4-9)
Class 1 District 15 
0
Class 1 District 15 Tournament, Kansas City Final
3 Lafayette (St. Joseph) (8-6)
Class 1 District 15 
5
6 Benton (0-14)
Class 1 District 15 
0
Class 1 District 15 Tournament, Saint Joe Final
4 Poplar Bluff (6-7)
Class 2 District 1 
5
5 Sikeston (2-12)
Class 2 District 1 
2
Class 2 District 1 Tournament, Poplar Bluff Final
4 Eureka (9-5)
Class 2 District 2 
5
5 Parkway South (3-10)
Class 2 District 2 
1
Class 2 District 2 Tournament, Eureka Final
3 Marquette (9-5)
Class 2 District 2 
5
6 Rockwood Summit (2-12)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Tournament, Chesterfield Final
4 Vianney (8-9)
Class 2 District 3 
5
5 Mehlville (3-11)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Tournament, St. Louis Final
3 Lindbergh (7-8)
Class 2 District 3 
6
6 Gateway (5-3)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Tournament, St. Louis Final
4 DeSmet (6-11)
Class 2 District 4 
3
5 Kirkwood (7-10)
Class 2 District 4 
6
Class 2 District 4 Tournament, St. Louis Final
4 Riverview Gardens (2-12)
Class 2 District 5 
0
5 Hazelwood Central (1-11)
Class 2 District 5 
5
Class 2 District 5 Tournament, St. Louis Final
2 Parkway North (8-11)
Class 2 District 6 
5
3 Ritenour (9-4)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Tournament, St Louis Final
4 Pattonville (8-5)
Class 2 District 6 
5
5 Hazelwood West (4-8)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Tournament, Maryland Heights Final
4 Ft. Zumwalt East (6-12)
Class 2 District 7 
5
5 Ft. Zumwalt North (4-11)
Class 2 District 7 
3
Class 2 District 7 Tournament, St. Peters Final
3 Francis Howell Central (8-11)
Class 2 District 7 
5
6 Battle (0-8)
Class 2 District 7 
0
Class 2 District 7 Tournament, St. Charles Final
4 Holt (11-7)
Class 2 District 8 
5
5 Ft. Zumwalt West (10-9)
Class 2 District 8 
2
Class 2 District 8 Tournament, Wentzville Final
3 Timberland (15-5)
Class 2 District 8 
5
6 Troy Buchanan (3-13)
Class 2 District 8 
2
Class 2 District 8 Tournament, Wentzville Final
3 Jefferson City (14-8)
Class 2 District 9 
5
6 Smith-Cotton (4-9)
Class 2 District 9 
0
Class 2 District 9 Tournament, Jefferson City Final
4 Lebanon (7-6)
Class 2 District 10 
6
5 Hillcrest (0-12)
Class 2 District 10 
3
Class 2 District 10 Tournament, Lebanon Final
3 Waynesville (8-6)
Class 2 District 10 
5
6 West Plains (2-6)
Class 2 District 10 
0
Class 2 District 10 Tournament, Waynesville Final
4 Kickapoo (9-4)
Class 2 District 11 
5
5 Branson (10-10)
Class 2 District 11 
0
Class 2 District 11 Tournament, Springfield Final
3 Ozark (11-3)
Class 2 District 11 
5
6 Parkview (5-12)
Class 2 District 11 
0
Class 2 District 11 Tournament, Ozark Final



Processing. Please wait.