2020-2021 Fall Season Softball


1 Neelyville (14-9)
Class 1 District 1 
11
2 Naylor (13-7)
Class 1 District 1 
1
Class 1 District 1 Championship, Van Buren Final
1 Vienna (18-4)
Class 1 District 2 
15
2 Richland (9-8)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Championship, Crocker Final
1 Walnut Grove (15-8)
Class 1 District 3 
0
2 Marion C. Early (19-6)
Class 1 District 3 
4
Class 1 District 3 Championship, Morrisville Final
1 Weaubleau (18-7)
Class 1 District 4 
11
2 Wheatland (17-10)
Class 1 District 4 
1
Class 1 District 4 Championship, Weaubleau Final
1 Leeton (19-3)
Class 1 District 5 
9
3 Tuscumbia (2-13)
Class 1 District 5 
1
Class 1 District 5 Championship, St. Elizabeth Final
1 Silex (16-6)
Class 1 District 8 
13
2 Community (18-8)
Class 1 District 8 
4
Class 1 District 8 Championship, Laddonia Final
1 La Plata (20-6)
Class 1 District 10 
6
3 Brashear (12-7)
Class 1 District 10 
0
Class 1 District 10 Championship, Laplata Final
1 Atlanta (15-4)
Class 1 District 11 
15
2 Linn County (6-10)
Class 1 District 11 
0
Class 1 District 11 Championship, Brookfield Final
1 Kelly (15-11)
Class 2 District 1 
7
2 Twin Rivers (15-8)
Class 2 District 1 
2
Class 2 District 1 Championship, Ellsinore Final
1 Elsberry (14-10)
Class 2 District 4 
12
3 Jefferson (Festus) (8-14)
Class 2 District 4 
8
Class 2 District 4 Championship, New Haven Final
1 Sullivan (18-9)
Class 3 District 3 
12
3 Salem (14-9)
Class 3 District 3 
0
Class 3 District 3 Championship, Sullivan Final
1 Logan-Rogersville (26-6)
Class 3 District 4 
15
4 Reeds Spring (10-15)
Class 3 District 4 
0
Class 3 District 4 Semifinal 1, Rogersville Final
3 Ava (18-3)
Class 3 District 4 
5
7 Seneca (3-17)
Class 3 District 4 
8
Class 3 District 4 Semifinal 2, Rogersville Final
1 Hillsboro (18-10)
Class 4 District 1 
2
2 Farmington (20-11)
Class 4 District 1 
5
Class 4 District 1 Championship, Bonne Terre Final
1 Webster Groves (13-2)
Class 4 District 2 
15
3 Rosati-Kain (8-1)
Class 4 District 2 
0
Class 4 District 2 Championship, Imperial Final
1 Rockwood Summit (10-3)
Class 4 District 3 
9
2 Parkway West (7-8)
Class 4 District 3 
2
Class 4 District 3 Championship, Pacific Final
1 Webb City (25-5)
Class 4 District 6 
5
2 McDonald County (21-4)
Class 4 District 6 
0
Class 4 District 6 Championship, Monett Final
1 Grain Valley (25-4)
Class 4 District 7 
9
2 Harrisonville (12-14)
Class 4 District 7 
0
Class 4 District 7 Championship, Belton Final
1 Platte County (20-1)
Class 4 District 8 
4
2 Smithville (19-11)
Class 4 District 8 
2
Class 4 District 8 Championship, Smithville Final
1 Notre Dame (Cape Girardeau) (25-2)
Class 5 District 1 
6
2 Jackson (20-5)
Class 5 District 1 
3
Class 5 District 1 Championship, Cedar Hill Final
3 Marquette (10-3)
Class 5 District 2 
9
4 Eureka (10-3)
Class 5 District 2 
2
Class 5 District 2 Championship, Washington Final
1 Helias Catholic (23-7)
Class 5 District 5 
4
2 Lee's Summit West (17-10)
Class 5 District 5 
6
Class 5 District 5 Championship, Sedalia Final
1 Kickapoo (23-3)
Class 5 District 6 
3
3 Carthage (19-12)
Class 5 District 6 
2
Class 5 District 6 Championship, Republic Final



Processing. Please wait.