2014-2015 Fall Season Softball


1 Salisbury (19-5)
Class 1 District 8 
13
4 Northwestern (Mendon) (6-7)
Class 1 District 8 
1
Class 1 District 8 Semifinal 1, Marceline Final
2 Keytesville (17-6)
Class 1 District 8 
2
3 Slater (4-16)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Semifinal 2, Marceline Final
1 New Franklin (15-7)
Class 1 District 9 
9
4 Fayette (12-12)
Class 1 District 9 
1
Class 1 District 9 Semifinal 1, New Franklin Final
2 Pilot Grove (16-7)
Class 1 District 9 
6
3 Jamestown (15-7)
Class 1 District 9 
11
Class 1 District 9 Semifinal 2, New Franklin Final
1 Northeast (Cairo) (15-4)
Class 1 District 10 
11
4 Harrisburg (3-18)
Class 1 District 10 
1
Class 1 District 10 Semifinal 1, Sturgeon Final
2 Sturgeon (6-14)
Class 1 District 10 
11
6 Madison (3-16)
Class 1 District 10 
2
Class 1 District 10 Semifinal 2, Sturgeon Final
3 Macon County (13-4)
Class 1 District 11 
6
5 North Shelby (7-14)
Class 1 District 11 
5
Class 1 District 11 Championship, LaPlata Final
1 Green City (8-5)
Class 1 District 13 
12
4 Grundy County with Newtown-Harris (5-6)
Class 1 District 13 
2
Class 1 District 13 Semifinal 1, Galt Final
2 Linn County (11-6)
Class 1 District 13 
8
3 Meadville (6-14)
Class 1 District 13 
5
Class 1 District 13 Semifinal 2, Galt Final
1 Bowling Green (15-5)
Class 2 District 4 
3
4 Trinity Catholic with Lutheran North (12-12)
Class 2 District 4 
0
Class 2 District 4 Semifinal 1, Louisiana Final
2 Louisiana (12-10)
Class 2 District 4 
3
6 Lutheran St. Charles with Duchesne (11-10)
Class 2 District 4 
0
Class 2 District 4 Semifinal 2, Louisiana Final
1 Gallatin (20-5)
Class 2 District 15 
2
4 Lathrop (11-10)
Class 2 District 15 
6
Class 2 District 15 Semifinal 1, Gallatin Final
2 Penney (17-7)
Class 2 District 15 
6
3 Lawson (17-8)
Class 2 District 15 
5
Class 2 District 15 Semifinal 2, Gallatin Final
1 Westminster Christian Academy (12-4)
Class 3 District 6 
17
2 Duchesne (14-7)
Class 3 District 6 
13
Class 3 District 6 Championship, St. Charles Final
1 Mexico (11-13)
Class 3 District 8 
2
5 Kirksville (11-13)
Class 3 District 8 
0
Class 3 District 8 Semifinal 1, Mexico Final
2 Macon (12-13)
Class 3 District 8 
5
6 Fulton (8-16)
Class 3 District 8 
10
Class 3 District 8 Semifinal 2, Mexico Final
1 Blue Springs (29-1)
Class 4 District 9 
3
2 Hickman with Columbia Independent (17-6)
Class 4 District 9 
2
Class 4 District 9 Championship, Columbia Final



Processing. Please wait.