2014-2015 Fall Season Softball

Highland (22-4)
Class 2 District 12 
5
Canton (16-6)
Class 1 District 12 
0
Canton Final
East Prairie (1-11)
Class 2 District 1 
1
Chaffee (8-12)
Class 1 District 1 
16
Chaffee Final
Linn (14-6)
Class 2 District 10 
3
Eugene (15-6)
Class 2 District 9 
7
Eugene Final
Glasgow (6-9)
Class 1 District 9 
5
Fayette (11-11)
Class 1 District 9 
6
Fayette Final
Ft. Zumwalt East (10-10)
Class 4 District 7 
13
Ft. Zumwalt South (4-17)
Class 4 District 7 
7
St. Peters Final
Waynesville (14-9)
Class 4 District 10 
7
Glendale (0-25)
Class 4 District 11 
2
Springfield Final
Humansville (5-16)
Class 1 District 5 
0
Halfway (16-7)
Class 1 District 5 
15
Halfway Final
California (0-23)
Class 2 District 9 
1
Hallsville (12-10)
Class 2 District 11 
11
Harrisburg Final
Palmyra (10-10)
Class 2 District 12 
4
Hannibal (9-11)
Class 3 District 8 
3
Hannibal Final
California (0-23)
Class 2 District 9 
2
Harrisburg (2-17)
Class 1 District 10 
12
Harrisburg Final
Dadeville (9-14)
Class 1 District 5 
6
Hermitage (14-11)
Class 1 District 6 
8
Hermitage Final
Knob Noster (5-15)
Class 2 District 13 
0
Holden (12-11)
Class 2 District 13 
4
Holden Final
Ft. Zumwalt North (19-6)
Class 4 District 7 
2
Holt (21-5)
Class 4 District 8 
4
Wentzville Final
Joplin (17-11)
Class 4 District 12 
3
Kickapoo (12-15)
Class 4 District 11 
1
Springfield Final
Atlanta (11-7)
Class 1 District 11 
20
La Plata (10-9)
Class 1 District 11 
7
Laplata Final
Plattsburg (4-17)
Class 2 District 14 
1
Lawson (17-7)
Class 2 District 15 
16
Lawson Final
Paris with Faith Walk (5-13)
Class 1 District 10 
6
Marion County (9-8)
Class 1 District 11 
9
Philadelphia Final
Fox (14-10)
Class 4 District 2 
11
Mehlville (1-19)
Class 4 District 2 
3
St. Louis Final
Fair Play with Dadeville (17-5)
Class 1 District 5 
8
Montrose with Appleton City (8-11)
Class 1 District 6 
5
Montrose Final
Poplar Bluff (14-12)
Class 4 District 1 
3
Neelyville (10-12)
Class 2 District 8 
9
Neelyville Final
Stewartsville with Osborn (2-16)
Class 1 District 14 
7
North Nodaway (5-10)
Class 1 District 16 
17
Hopkins Final
Macon (12-12)
Class 3 District 8 
4
Northeast (Cairo) (14-4)
Class 1 District 10 
6
Cairo Final
Harrisonville (14-11)
Class 3 District 13 
6
Odessa (9-17)
Class 3 District 14 
3
Odessa Final
Ava (7-14)
Class 2 District 7 
4
Parkview (5-19)
Class 4 District 11 
14
Springfield Final
Lafayette (Wildwood) (16-3)
Class 4 District 4 
3
Parkway South (18-7)
Class 4 District 3 
8
Manchester Final
St. Francis Borgia (10-14)
Class 3 District 7 
0
St. Dominic (22-3)
Class 3 District 7 
10
O'fallon Final
Pattonsburg (18-4)
Class 1 District 14 
5
Stewartsville with Osborn (2-16)
Class 1 District 14 
0
Stewartsville Final
Francis Howell North (6-14)
Class 4 District 7 
2
Troy Buchanan (18-6)
Class 4 District 8 
17
Troy Final
Central (St. Joseph) (14-13)
Class 4 District 16 
4
Truman (8-17)
Class 4 District 14 
198
Independence Final
Iberia (18-3)
Class 2 District 5 
15
Tuscumbia (0-19)
Class 1 District 3 
5
Tuscumbia Final
Gateway Science (St.Louis, MO)
 
1
Valley Park (13-5)
Class 2 District 2 
16
Valley Park Final
Francis Howell Central (13-12)
Class 4 District 7 
3
Warrenton (18-3)
Class 3 District 7 
11
Warrenton Final
Smith-Cotton (4-18)
Class 4 District 9 
5
Warsaw (5-13)
Class 2 District 9 
6
Warsaw Final
Dadeville (9-14)
Class 1 District 5 
16
Wheatland (1-22)
Class 1 District 6 
0
Wheatland Final
Lindbergh (7-15)
Class 4 District 2 
Northwest (Cedar Hill) (7-16)
Class 4 District 4 
Cedar Hill 4:15 PM



Processing. Please wait.