2016-2017 Fall Season Softball

Neosho (9-15)
Class 4 District 12 
16
Carl Junction (2-27)
Class 3 District 12 
2
Carl Junction Final
Hollister (4-11)
Class 3 District 11 
1
Carthage (11-17)
Class 4 District 12 
15
Carthage Final
Nerinx Hall (3-16)
Class 4 District 2 
0
Cor Jesu Academy (14-10)
Class 4 District 2 
11
St. Louis Final
Warsaw (11-13)
Class 2 District 12 
0
Eldon (12-16)
Class 3 District 10 
2
Eldon Final
Glasgow (1-15)
Class 1 District 9 
3
Fayette (9-11)
Class 1 District 6 
13
Fayette Final
Humansville (10-12)
Class 1 District 4 
5
Halfway (10-9)
Class 1 District 3 
2
Halfway Final
St. Clair (7-12)
Class 3 District 4 
7
Hermann (4-19)
Class 2 District 9 
17
Hermann Final
St. James (11-11)
Class 3 District 9 
18
Hermann (4-19)
Class 2 District 9 
3
Hermann Final
Carthage (11-17)
Class 4 District 12 
15
Hollister (4-11)
Class 3 District 11 
1
Hollister Final
Fair Play with Dadeville (5-16)
Class 1 District 3 
0
Marion C. Early (13-7)
Class 1 District 3 
16
Morrisville Final
Paris with Faith Walk (1-16)
Class 1 District 8 
8
Marion County (2-16)
Class 1 District 10 
10
Philadelphia Final
Jennings (4-11)
Class 3 District 6 
5
Metro (19-6)
Class 2 District 5 
17
St. Louis Final
Dixon (15-4)
Class 2 District 11 
13
Newburg (10-11)
Class 1 District 2 
2
Newburg Final
Norborne (17-2)
Class 1 District 13 
1
Northwestern (Mendon) (10-2)
Class 1 District 9 
0
Mendon Forfeit
Lee's Summit North (19-7)
Class 4 District 14 
19
Park Hill (1-13)
Class 4 District 16 
0
Kansas City Final
Ava (8-11)
Class 2 District 1 
1
Parkview (11-13)
Class 4 District 11 
6
Springfield Final
Affton (9-19)
Class 3 District 4 
12
Parkway North (3-20)
Class 4 District 5 
6
Creve Coeur Final
Hazelwood West (17-2)
Class 4 District 6 
4
Ritenour (10-12)
Class 4 District 5 
2
St. Louis Final
Hermann (4-19)
Class 2 District 9 
17
St. Clair (7-12)
Class 3 District 4 
7
St. Clair Final
St. James (11-11)
Class 3 District 9 
22
St. Clair (7-12)
Class 3 District 4 
8
St. Clair Final
Pattonsburg (4-15)
Class 1 District 14 
5
Stewartsville with Osborn (7-9)
Class 1 District 14 
15
Stewartsville Final
Iberia (12-11)
Class 2 District 11 
1
Waynesville (14-13)
Class 4 District 10 
11
Waynesville Final
East Prairie (2-15)
Class 2 District 3 
Naylor (12-11)
Class 1 District 1 
Naylor 4:30 PM



Processing. Please wait.