2013-2014 Girls Soccer


1 Duchesne (15-7)
Class 1 District 6 
3
3 Orchard Farm (9-13)
Class 1 District 6 
0
Class 1 District 6 Tournament, St. Charles Final
1 Winfield (14-8)
Class 1 District 7 
1
2 Lutheran St. Charles (13-7)
Class 1 District 7 
6
Class 1 District 7 Tournament, O'Fallon Final
1 Clinton (11-13)
Class 1 District 9 
1
2 Sacred Heart (7-7-1)
Class 1 District 9 
0
Class 1 District 9 Tournament, Sedalia Final 1 OT
1 Dixon (20-5-1)
Class 1 District 10 
2
3 Owensville (6-7)
Class 1 District 10 
1
Class 1 District 10 Tournament, Westphalia Final
1 Springfield Catholic (16-8)
Class 1 District 12 
3
2 Logan-Rogersville (12-9)
Class 1 District 12 
0
Class 1 District 12 Tournament, Rogersville Final
1 Summit Christian Academy (13-4-1)
Class 1 District 13 
4
2 O'Hara (8-13)
Class 1 District 13 
2
Class 1 District 13 Tournament, Kansas City Final
1 Lutheran (Kansas City) (18-1-1)
Class 1 District 14 
3
2 Barstow (11-4-4)
Class 1 District 14 
2
Class 1 District 14 Tournament, Kansas City Final
1 St. Pius X (Kansas City) (18-3-1)
Class 1 District 16 
1
2 Maryville (17-3)
Class 1 District 16 
0
Class 1 District 16 Tournament, Chillicothe Final
1 Rosati-Kain (13-13)
Class 2 District 4 
13
3 Jennings (5-4)
Class 2 District 4 
0
Class 2 District 4 Tournament, St. Louis Final
1 MICDS (12-7-1)
Class 2 District 5 
0
2 Incarnate Word Academy (9-8-1)
Class 2 District 5 
1
Class 2 District 5 Tournament, Clayton Final
1 Visitation Academy (17-3-2)
Class 2 District 6 
3
3 Parkway West (15-7)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Tournament, Ballwin Final
1 St. Dominic (21-2-1)
Class 2 District 7 
2
2 Ft. Zumwalt East (5-20-1)
Class 2 District 7 
0
Class 2 District 7 Tournament, St. Charles Final
1 Helias Catholic (17-8-1)
Class 2 District 10 
2
3 Rolla (20-5)
Class 2 District 10 
1
Class 2 District 10 Tournament, Bolivar Final
3 Willard (15-8)
Class 2 District 11 
1
4 Hillcrest (10-16)
Class 2 District 11 
0
Class 2 District 11 Tournament, Willard Final
1 Carl Junction (22-3)
Class 2 District 12 
4
2 Carthage (9-10-1)
Class 2 District 12 
0
Class 2 District 12 Tournament, Webb City Final
1 Smithville (23-3)
Class 2 District 16 
4
2 Platte County (10-11-1)
Class 2 District 16 
0
Class 2 District 16 Tournament, Platte City Final
1 McCluer North (9-11)
Class 3 District 2 
1
2 Hazelwood Central (9-15)
Class 3 District 2 
2
Class 3 District 2 Tournament, Florissant Final -1 OT
1 Parkway Central (13-8-1)
Class 3 District 3 
1
2 Pattonville (13-11-1)
Class 3 District 3 
2
Class 3 District 3 Tournament, Creve Coeur Final
1 Timberland (12-9-2)
Class 3 District 5 
2
3 Ft. Zumwalt West (10-14-2)
Class 3 District 5 
3
Class 3 District 5 Tournament, O'Fallon Final -1 OT
1 St. Joseph's Academy (19-1)
Class 3 District 7 
1
2 Nerinx Hall (17-3-1)
Class 3 District 7 
0
Class 3 District 7 Tournament, St. Louis Final
1 Glendale (17-5)
Class 3 District 11 
2
2 Nixa (18-3-1)
Class 3 District 11 
4
Class 3 District 11 Tournament, Ozark Final
1 Joplin (18-6)
Class 3 District 12 
0
2 Kickapoo (12-12)
Class 3 District 12 
2
Class 3 District 12 Tournament, Joplin Final
1 Lee's Summit North (17-5-2)
Class 3 District 14 
2
2 Blue Springs (12-7)
Class 3 District 14 
1
Class 3 District 14 Tournament, Independence Final 1 OT
1 St. Teresa's Academy (19-0)
Class 3 District 15 
5
2 Park Hill South (12-11-1)
Class 3 District 15 
1
Class 3 District 15 Tournament, Kansas City Final



Processing. Please wait.