2011-2012 Girls Soccer


1 St. Vincent (19-5)
Class 1 District 1 
0
2 St. Pius X (Festus) (23-2)
Class 1 District 1 
2
Class 1 District 1 Tournament, Festus Final
2 Metro (16-2)
Class 1 District 3 
5
3 Cleveland NJROTC (2-9)
Class 1 District 3 
1
Class 1 District 3 Tournament, St. Louis Final
1 Southern Boone (12-9-1)
Class 1 District 9 
3
2 Fatima (8-14)
Class 1 District 9 
0
Class 1 District 9 Tournament, Westphalia Final
1 Sacred Heart (6-10)
Class 1 District 10 
1
2 St. Paul Lutheran (Concordia) (11-11)
Class 1 District 10 
0
Class 1 District 10 Tournament, Concordia Final -1 OT
1 Liberty (Mountain View) (14-7)
Class 1 District 11 
3
3 Dixon (9-12-1)
Class 1 District 11 
0
Class 1 District 11 Tournament, Dixon Final
1 Springfield Catholic (17-6)
Class 1 District 12 
5
2 Greenwood (15-8)
Class 1 District 12 
0
Class 1 District 12 Tournament, Springfield Final
1 Pembroke Hill (7-14-1)
Class 1 District 14 
6
4 Lutheran (Kansas City) (18-6)
Class 1 District 14 
1
Class 1 District 14 Tournament, Kansas City Final
2 O'Hara (15-7)
Class 1 District 14 
5
3 Barstow (10-7-1)
Class 1 District 14 
2
Class 1 District 14 Tournament, Kansas City Final
1 St. Pius X (Kansas City) (11-8-1)
Class 1 District 15 
10
2 Cristo Rey (12-6-1)
Class 1 District 15 
0
Class 1 District 15 Tournament, Kansas City Final
1 Notre Dame (Cape Girardeau) (11-7)
Class 2 District 1 
6
4 Sikeston (8-14)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Tournament, Farmington Final
2 Farmington (16-6)
Class 2 District 1 
3
3 Perryville (9-10)
Class 2 District 1 
1
Class 2 District 1 Tournament, Farmington Final
1 DeSoto (13-9-1)
Class 2 District 2 
3
4 Festus (5-16)
Class 2 District 2 
1
Class 2 District 2 Tournament, Hillsboro Final
2 Windsor (Imperial) (12-7-1)
Class 2 District 2 
1
3 Hillsboro (14-7)
Class 2 District 2 
2
Class 2 District 2 Tournament, Hillsboro Final 2 OT
1 Rosati-Kain (20-6-1)
Class 2 District 4 
6
2 University City (5-15)
Class 2 District 4 
0
Class 2 District 4 Tournament, St. Louis Final
1 St. Dominic (23-2)
Class 2 District 8 
10
4 Warrenton (6-14-2)
Class 2 District 8 
0
Class 2 District 8 Tournament, St. Charles Final
2 St. Charles West (8-13)
Class 2 District 8 
2
3 Duchesne (9-12)
Class 2 District 8 
1
Class 2 District 8 Tournament, St. Charles Final
1 Moberly (17-7-1)
Class 2 District 9 
8
4 Kirksville (10-14-1)
Class 2 District 9 
1
Class 2 District 9 Tournament, Moberly Final
2 Mexico (13-9-2)
Class 2 District 9 
6
3 Hannibal (10-17)
Class 2 District 9 
3
Class 2 District 9 Tournament, Moberly Final
1 Warrensburg (15-7-1)
Class 2 District 12 
5
4 Pleasant Hill (12-10)
Class 2 District 12 
0
Class 2 District 12 Tournament, Warrensburg Final
2 Bolivar (10-10)
Class 2 District 12 
0
3 Harrisonville (10-12)
Class 2 District 12 
2
Class 2 District 12 Tournament, Warrensburg Final
4 Grandview (7-19)
Class 2 District 13 
4
5 Center (2-13)
Class 2 District 13 
0
Class 2 District 13 Tournament, Grain Valley Final
1 Smithville (19-3)
Class 2 District 15 
6
4 Excelsior Springs (7-9)
Class 2 District 15 
0
Class 2 District 15 Tournament, Excelsior Springs Final
2 Platte County (11-11-1)
Class 2 District 15 
2
3 Liberty North (10-12)
Class 2 District 15 
0
Class 2 District 15 Tournament, Excelsior Springs Final
2 Chillicothe (7-14)
Class 2 District 16 
0
4 Savannah (4-17)
Class 2 District 16 
2
Class 2 District 16 Tournament, St. Joseph Final
1 Nerinx Hall (15-3-3)
Class 3 District 2 
2
4 Webster Groves (21-7)
Class 3 District 2 
1
Class 3 District 2 Tournament, Kirkwood Final 1 OT
2 Kirkwood (18-5)
Class 3 District 2 
1
3 St. Joseph's Academy (12-6-1)
Class 3 District 2 
3
Class 3 District 2 Tournament, Kirkwood Final
1 Eureka (17-2)
Class 3 District 3 
2
4 Parkway South (11-10)
Class 3 District 3 
1
Class 3 District 3 Tournament, Ballwin Final
2 Lafayette (Wildwood) (14-4)
Class 3 District 3 
0
3 Marquette (9-9)
Class 3 District 3 
1
Class 3 District 3 Tournament, Ballwin Final 2 OT
1 Incarnate Word Academy (14-5-1)
Class 3 District 4 
10
5 Normandy Collaborative (2-16)
Class 3 District 4 
0
Class 3 District 4 Tournament, St. Louis Final
2 Ritenour (8-17-1)
Class 3 District 4 
6
3 Hazelwood East (6-10)
Class 3 District 4 
2
Class 3 District 4 Tournament, St. Louis Final
1 Pattonville (19-5)
Class 3 District 5 
3
4 Hazelwood Central (12-10)
Class 3 District 5 
1
Class 3 District 5 Tournament, St. Louis Final
2 Hazelwood West (13-8-1)
Class 3 District 5 
6
3 McCluer North (11-11)
Class 3 District 5 
1
Class 3 District 5 Tournament, St. Louis Final
1 Ft. Zumwalt East (19-6)
Class 3 District 6 
1
4 Francis Howell North (13-10)
Class 3 District 6 
3
Class 3 District 6 Tournament, St. Peters Final
2 Francis Howell Central (12-12-1)
Class 3 District 6 
0
3 Francis Howell (15-8-1)
Class 3 District 6 
2
Class 3 District 6 Tournament, St. Peters Final
1 Ft. Zumwalt West (20-4-1)
Class 3 District 7 
1
4 Timberland (13-10)
Class 3 District 7 
0
Class 3 District 7 Tournament, O'Fallon Final
2 Troy Buchanan (18-6)
Class 3 District 7 
0
3 Ft. Zumwalt South (18-8)
Class 3 District 7 
2
Class 3 District 7 Tournament, O'Fallon Final
1 Rock Bridge (13-6)
Class 3 District 9 
1
4 Hickman (8-13-1)
Class 3 District 9 
0
Class 3 District 9 Tournament, Columbia Final
2 Washington (12-14-1)
Class 3 District 9 
0
3 Jefferson City (10-14)
Class 3 District 9 
1
Class 3 District 9 Tournament, Columbia Final
1 Willard (16-6)
Class 3 District 12 
1
4 Joplin (9-15)
Class 3 District 12 
0
Class 3 District 12 Tournament, Joplin Final
2 Central (Springfield) (13-9)
Class 3 District 12 
2
3 Parkview (7-13)
Class 3 District 12 
1
Class 3 District 12 Tournament, Joplin Final -1 OT
1 Raymore-Peculiar (16-9)
Class 3 District 13 
5
3 Lee's Summit West (17-7-2)
Class 3 District 13 
1
Class 3 District 13 Tournament, Peculiar Final
1 Lee's Summit North (19-3)
Class 3 District 14 
2
4 Blue Springs (7-11-1)
Class 3 District 14 
0
Class 3 District 14 Tournament, Raytown Final
2 St. Teresa's Academy (16-2)
Class 3 District 14 
8
3 Raytown (21-4)
Class 3 District 14 
0
Class 3 District 14 Tournament, Raytown Final



Processing. Please wait.