2014-2015 Boys Soccer


Perryville (25-1)
Class 2 District 1 
3
Bayless (14-12-2)
Class 2 District 2 
1
Class 2 State Tournament, Arnold Final
Lutheran South (14-10)
Class 2 District 3 
0
John Burroughs (12-7-2)
Class 2 District 4 
3
Class 2 State Tournament, Saint Louis Final
Pembroke Hill (11-13-3)
Class 2 District 14 
4
O'Hara (14-8)
Class 2 District 13 
0
Class 2 State Tournament, Kansas City Final
St. Pius X (Kansas City) (19-3-1)
Class 2 District 15 
7
Chillicothe (13-5)
Class 2 District 16 
1
Class 2 State Tournament, Chillicothe Final
Duchesne (14-8-2)
Class 2 District 6 
1
Soldan International Studies (11-2-1)
Class 2 District 5 
2
Class 2 State Tournament, Saint Charles Final -1 OT
St. Francis Borgia (11-10-2)
Class 2 District 7 
1
Moberly (21-4)
Class 2 District 8 
2
Class 2 State Tournament, Moberly Final -1 OT
Fatima (18-7)
Class 2 District 10 
0
Southern Boone (26-2)
Class 2 District 9 
2
Class 2 State Tournament, Westphalia Final
Springfield Catholic (20-7)
Class 2 District 11 
2
Monett (17-8)
Class 2 District 12 
0
Class 2 State Tournament, Monett Final
Poplar Bluff (12-12-1)
Class 3 District 1 
4
North County (16-7)
Class 3 District 2 
0
Class 3 State Tournament, Bonne Terre Final
St. Mary's (St. Louis) (15-8-1)
Class 3 District 4 
0
Webster Groves (21-5-1)
Class 3 District 3 
2
Class 3 State Tournament, St. Louis Final
Smith-Cotton (21-5)
Class 3 District 13 
1
Belton (19-7)
Class 3 District 14 
0
Class 3 State Tournament, Belton Final
Van Horn (18-5)
Class 3 District 15 
5
Platte County (16-10)
Class 3 District 16 
1
Class 3 State Tournament, Platte City Final
Westminster Christian Academy (12-11-1)
Class 3 District 6 
0
Ladue Horton Watkins (20-4-1)
Class 3 District 5 
2
Class 3 State Tournament, Town and Country Final
St. Dominic (13-10-1)
Class 3 District 8 
0
Ft. Zumwalt South (18-6-1)
Class 3 District 7 
3
Class 3 State Tournament, O'Fallon Final
Carthage (13-15)
Class 3 District 12 
1
Glendale (18-5-1)
Class 3 District 11 
6
Class 3 State Tournament, Carthage Final
Northwest (Cedar Hill) (23-8)
Class 4 District 1 
2
Mehlville (16-7)
Class 4 District 2 
3
Class 4 State Tournament, St. Louis Final 2 OT
Vianney (21-5-1)
Class 4 District 3 
0
Chaminade College Prep (23-2-1)
Class 4 District 4 
2
Class 4 State Tournament, St. Louis Final
Rockhurst (20-6)
Class 4 District 13 
3
Blue Springs South (15-11-1)
Class 4 District 14 
1
Class 4 State Tournament, Blue Springs Final
Staley (18-5-1)
Class 4 District 16 
1
Park Hill South (23-3)
Class 4 District 15 
0
Class 4 State Tournament, Kansas City Final
Waynesville (16-10)
Class 4 District 9 
0
Kickapoo (20-5)
Class 4 District 10 
1
Class 4 State Tournament, Springfield Final
Lee's Summit (18-3)
Class 4 District 12 
3
Hickman (16-8)
Class 4 District 11 
2
Class 4 State Tournament, Lee's Summit Final 2 OT
Lindbergh (10-14)
Class 4 District 2 
SECTIONALS (TBA, MO)
 
TBA TBD



Processing. Please wait.