2020-2021 Boys Soccer



Viewing Clayton High School
Clayton (7-6)
Class 3 District 4 
4
Parkway South (7-3)
Class 4 District 4 
1
Manchester Final
Lee's Summit North (8-7)
Class 4 District 13 
3
Blue Springs (11-8)
Class 4 District 9 
4
Blue Springs Final 1 OT
Neosho with Neosho Christian (16-1)
Class 3 District 12 
4
Branson (13-9)
Class 3 District 10 
1
Branson Final
Willard (15-7)
Class 3 District 11 
4
Carl Junction (3-14-1)
Class 3 District 12 
0
Carl Junction Final
Ozark (15-8)
Class 4 District 11 
1
Carthage (18-3)
Class 4 District 12 
2
Carthage Final
Monett (14-6)
Class 2 District 4 
4
Cassville (2-16-1)
Class 2 District 4 
0
Cassville Final
Poplar Bluff (5-13-1)
Class 4 District 1 
0
Central (Cape Girardeau) (6-6)
Class 3 District 1 
1
Cape Girardeau Final
Benton (7-5)
Class 2 District 8 
3
Chillicothe (9-6)
Class 2 District 8 
5
Chillicothe Final
Parkway North (7-4)
Class 3 District 5 
0
Eureka (3-8)
Class 4 District 4 
8
Eureka Final
Clinton (14-2)
Class 2 District 5 
1
Excelsior Springs (5-13)
Class 2 District 7 
0
Excelsior Springs Final
Grain Valley (6-11)
Class 3 District 8 
6
Fort Osage (5-13)
Class 4 District 14 
4
Independence Final -1 OT
Washington (10-12)
Class 4 District 4 
0
Francis Howell North (6-9)
Class 4 District 6 
1
St. Charles Final
Liberty (Wentzville) (11-5)
Class 4 District 7 
2
Ft. Zumwalt East (12-7)
Class 3 District 5 
3
St. Peters Final
Francis Howell Central (14-5)
Class 4 District 6 
3
Ft. Zumwalt South (17-4)
Class 3 District 7 
5
St. Peters Final
Ruskin (5-14)
Class 3 District 13 
1
Grandview (3-13)
Class 3 District 13 
2
Grandview Final
Logan-Rogersville (17-5)
Class 2 District 4 
2
Greenwood (8-4)
Class 2 District 4 
1
Springfield Final -1 OT
Pembroke Hill (8-6)
Class 3 District 15 
1
Guadalupe Centers Charter (15-4-2)
Class 3 District 15 
2
Kansas City Final
Moberly (8-7-1)
Class 2 District 6 
0
Hannibal (13-4)
Class 3 District 7 
8
Hannibal Final
Center (13-5)
Class 2 District 7 
0
Harrisonville (11-7-2)
Class 3 District 13 
5
Harrisonville Final
Battle (6-13-1)
Class 4 District 8 
0
Hickman with Columbia Independent (10-4-2)
Class 4 District 9 
1
Columbia Final
St. Dominic (18-1)
Class 4 District 7 
1
John Burroughs (9-1)
Class 4 District 3 
0
St. Louis Final
Webb City (6-15)
Class 3 District 12 
3
Joplin (8-13)
Class 4 District 12 
1
Joplin Final
Marshall (8-9)
Class 3 District 7 
1
Kirksville (5-11)
Class 2 District 6 
2
Kirksville Final
Green Ridge (5-14-1)
Class 1 District 4 
2
Knob Noster (2-16)
Class 1 District 7 
1
Knob Noster Final 2 OT
Summit Christian Academy (5-11)
Class 1 District 7 
2
Lafayette (St. Joseph) (3-12)
Class 2 District 8 
3
St. Joseph Final 1 OT
Ft. Zumwalt West (11-8)
Class 4 District 7 
1
Lafayette (Wildwood) (9-5)
Class 4 District 4 
2
Wildwood Final
Webster Groves (6-4)
Class 3 District 3 
0
Mehlville (5-4-1)
Class 3 District 3 
7
St. Louis Final
Pattonville (3-6)
Class 4 District 6 
0
MICDS (8-3)
Class 2 District 3 
4
St. Louis Final
Windsor (Imperial) (3-12)
Class 3 District 3 
1
North County (9-6-2)
Class 3 District 2 
2
Bonne Terre Final
East (Kansas City) (8-9-2)
Class 3 District 15 
3
Northeast (Kansas City) HS (5-8-1)
Class 2 District 7 
0
Kansas City Final
Warrensburg (3-16-1)
Class 3 District 8 
1
Oak Grove (6-10)
Class 2 District 7 
6
Oak Grove Final
Christian Brothers College (1-4)
Class 4 District 5 
3
Oakville (5-6)
Class 4 District 2 
0
St. Louis Final
Pleasant Hill (13-3-2)
Class 2 District 5 
10
Odessa (6-9)
Class 2 District 5 
2
Odessa Final
Fulton (13-6)
Class 2 District 6 
2
Osage (11-7)
Class 2 District 5 
1
Osage Beach Final 1 OT
Sullivan (2-17-1)
Class 2 District 3 
2
Pacific (7-9-2)
Class 3 District 6 
7
Pacific Final
Central (Springfield) (1-14)
Class 4 District 11 
1
Parkview (6-12)
Class 3 District 11 
3
Springfield Final
Ladue Horton Watkins (6-2)
Class 3 District 4 
2
Parkway Central (3-8)
Class 3 District 5 
0
Chesterfield Final
Rockwood Summit (6-5)
Class 3 District 6 
1
Parkway West (2-8)
Class 3 District 4 
0
Ballwin Final
Winnetonka (4-13)
Class 3 District 16 
0
Platte County (10-5)
Class 3 District 16 
2
Platte City Final
Liberty (11-4)
Class 4 District 15 
1
Raymore-Peculiar (5-11)
Class 4 District 13 
0
Peculiar Final
Kearney (10-8)
Class 3 District 16 
0
Raytown South (16-4)
Class 3 District 14 
3
Raytown Final
Nixa (12-9)
Class 4 District 12 
2
Republic (11-8)
Class 4 District 12 
0
Republic Final
Capital City High (7-8)
Class 4 District 10 
0
Rock Bridge (10-6-2)
Class 4 District 9 
8
Columbia Final
Farmington (5-10)
Class 3 District 1 
2
Seckman (7-5-2)
Class 4 District 1 
1
Imperial Final -1 OT
Holt (6-11)
Class 4 District 8 
6
St. Charles (10-3)
Class 3 District 5 
0
St. Charles Final
Northwest (Cedar Hill) (13-10)
Class 4 District 1 
3
St. Francis Borgia (12-9)
Class 3 District 6 
4
Washington Final
Trinity Catholic (1-10)
Class 1 District 1 
0
St. Mary's (St. Louis) (4-4)
Class 2 District 1 
3
St. Louis Final
Francis Howell (16-5)
Class 4 District 6 
3
Timberland (13-9)
Class 4 District 8 
1
Wentzville Final
Belton (8-4)
Class 3 District 13 
0
Truman (9-7)
Class 4 District 14 
1
Independence Final
Warrenton (3-14)
Class 3 District 7 
0
Union (18-3-1)
Class 3 District 6 
6
Union Final
Lincoln College Prep (7-10)
Class 3 District 15 
2
Van Horn (17-4)
Class 3 District 14 
4
Independence Final
Jefferson City (21-2)
Class 4 District 10 
6
Waynesville (5-11)
Class 4 District 11 
0
Waynesville Final
Raytown (3-13)
Class 4 District 14 
0
William Chrisman (10-8)
Class 3 District 14 
5
Independence Final
Laquey (12-8)
Class 1 District 6 
Cole Camp (9-7)
Class 1 District 4 
Cole Camp 5:00 PM
St. Charles West (6-10)
Class 2 District 2 
Ft. Zumwalt North (5-12-1)
Class 4 District 7 
O'fallon 7:00 PM
Hannibal (13-4)
Class 3 District 7 
Troy Buchanan (4-10)
Class 4 District 8 
Troy 5:45 PM
SLUH (5-5)
Class 4 District 3 
Vianney (4-6)
Class 4 District 2 
St. Louis 6:00 PM



Processing. Please wait.