2009-2010 Spring Season Baseball


1 Billings (18-3)
Class 1 District 6 
8
6 Golden City (8-8)
Class 1 District 6 
4
Class 1 District 6 Tournament, Jasper Final
1 Dadeville (19-4)
Class 1 District 7 
4
4 Fair Play (14-9)
Class 1 District 7 
2
Class 1 District 7 Tournament, Final
2 Weaubleau (17-8)
Class 1 District 7 
0
3 Wheatland (21-5)
Class 1 District 7 
11
Class 1 District 7 Tournament, Final
1 Stoutland (9-7)
Class 1 District 8 
10
2 St. Elizabeth (8-12)
Class 1 District 8 
13
Class 1 District 8 Tournament, Final
1 Northeast (Cairo) (10-7)
Class 1 District 12 
2
2 Bevier (5-4)
Class 1 District 12 
1
Class 1 District 12 Tournament, Cairo Final
1 Crystal City (17-5)
Class 2 District 4 
1
2 Valle Catholic (22-5)
Class 2 District 4 
0
Class 2 District 4 Tournament, Brentwood Final
1 Mark Twain (15-6)
Class 2 District 5 
9
2 Elsberry (12-7)
Class 2 District 5 
5
Class 2 District 5 Tournament, Palmyra Final
2 New Bloomfield (16-4)
Class 2 District 6 
3
4 Fatima (11-11)
Class 2 District 6 
1
Class 2 District 6 Tournament, Russellville Final
2 New Bloomfield (16-4)
Class 2 District 6 
17
6 Tipton (11-9)
Class 2 District 6 
3
Class 2 District 6 Tournament, Russellville Final
1 Eugene (22-2)
Class 2 District 8 
12
4 Iberia (13-6)
Class 2 District 8 
0
Class 2 District 8 Tournament, Iberia Final
1 Licking (15-8)
Class 2 District 9 
4
2 Fordland (14-9)
Class 2 District 9 
5
Class 2 District 9 Tournament, Hartville Final (9)
1 Strafford (25-5)
Class 2 District 10 
6
2 Blue Eye (11-5)
Class 2 District 10 
4
Class 2 District 10 Tournament, Crane Final
1 Cole Camp (17-5)
Class 2 District 13 
4
2 Lafayette County (15-10)
Class 2 District 13 
5
Class 2 District 13 Tournament, Higginsville Final
3 Lexington with Norborne (13-8)
Class 2 District 14 
9
5 Barstow (8-9)
Class 2 District 14 
5
Class 2 District 14 Tournament, Adrian Final
1 Adrian (15-3)
Class 2 District 14 
5
5 Barstow (8-9)
Class 2 District 14 
13
Class 2 District 14 Tournament, Adrian Final
2 Summit Christian Academy (14-8)
Class 2 District 14 
5
3 Lexington with Norborne (13-8)
Class 2 District 14 
6
Class 2 District 14 Tournament, Adrian Final
1 Salisbury (17-3)
Class 2 District 15 
1
2 Carrollton (16-2)
Class 2 District 15 
4
Class 2 District 15 Tournament, Salisbury Final
2 Lathrop (13-5)
Class 2 District 16 
7
5 West Platte (15-6)
Class 2 District 16 
10
Class 2 District 16 Tournament, Dearborn Final (8)
2 Lathrop (13-5)
Class 2 District 16 
4
3 East Buchanan (9-9)
Class 2 District 16 
0
Class 2 District 16 Tournament, Dearborn Final
2 Westminster Christian Academy (20-10)
Class 3 District 5 
8
4 John Burroughs (14-8)
Class 3 District 5 
2
Class 3 District 5 Tournament, Final
1 Orchard Farm (15-8)
Class 3 District 7 
0
2 Winfield (20-8)
Class 3 District 7 
11
Class 3 District 7 Tournament, Winfield Final
1 Pleasant Hill (15-6)
Class 3 District 9 
11
3 Warsaw (13-4)
Class 3 District 9 
1
Class 3 District 9 Tournament, Holden Final
2 Monett (16-6)
Class 3 District 11 
13
4 Bolivar (14-10)
Class 3 District 11 
7
Class 3 District 11 Tournament, Aurora Final
1 Carl Junction (21-8)
Class 3 District 12 
12
2 Nevada (10-9)
Class 3 District 12 
1
Class 3 District 12 Tournament, Seneca Final
1 Boonville (19-4)
Class 3 District 13 
3
2 Kirksville (12-14)
Class 3 District 13 
0
Class 3 District 13 Tournament, Boonville Final
1 O'Hara (14-9-2)
Class 3 District 15 
4
2 Pembroke Hill (12-9)
Class 3 District 15 
5
Class 3 District 15 Tournament, Harrisonville Final (8)
1 O'Hara (14-9-2)
Class 3 District 15 
14
4 Lincoln College Prep (9-9)
Class 3 District 15 
4
Class 3 District 15 Tournament, Harrisonville Final
2 Pembroke Hill (12-9)
Class 3 District 15 
7
3 Harrisonville (15-10)
Class 3 District 15 
0
Class 3 District 15 Tournament, Harrisonville Final
1 Oakville (21-8)
Class 4 District 3 
7
3 Lindbergh (15-10)
Class 4 District 3 
6
Class 4 District 3 Tournament, Final (8)
1 Vianney (20-9)
Class 4 District 4 
3
2 Parkway South (14-6)
Class 4 District 4 
9
Class 4 District 4 Tournament, Ballwin Final
1 Christian Brothers College (21-7)
Class 4 District 7 
13
3 Chaminade College Prep (14-10)
Class 4 District 7 
7
Class 4 District 7 Tournament, Final
1 Ft. Zumwalt South (27-6)
Class 4 District 8 
6
2 Francis Howell (20-8)
Class 4 District 8 
5
Class 4 District 8 Tournament, Final
1 Rock Bridge (25-4)
Class 4 District 10 
6
2 Helias Catholic (19-5)
Class 4 District 10 
3
Class 4 District 10 Tournament, Camdenton Final
1 Branson (22-4)
Class 4 District 11 
6
5 Nixa (18-9)
Class 4 District 11 
1
Class 4 District 11 Tournament, Branson Final
2 Ozark (15-11)
Class 4 District 11 
4
3 Kickapoo (15-7)
Class 4 District 11 
9
Class 4 District 11 Tournament, Branson Final
1 Webb City (19-6)
Class 4 District 12 
6
6 Carthage (12-13)
Class 4 District 12 
3
Class 4 District 12 Tournament, Carthage Final
2 Lee's Summit West (17-9)
Class 4 District 13 
7
3 Lee's Summit (14-10)
Class 4 District 13 
8
Class 4 District 13 Tournament, Belton Final



Processing. Please wait.