2015-2016 Spring Season Baseball


1 Gideon (6-7)
Class 1 District 1 
13
4 Southland (5-4)
Class 1 District 1 
3
Class 1 District 1 Tournament, Gideon Final
2 Risco (6-6)
Class 1 District 1 
9
3 Naylor (1-10)
Class 1 District 1 
8
Class 1 District 1 Tournament, Gideon Final
1 Bell City (19-3)
Class 1 District 2 
11
4 Advance (7-17)
Class 1 District 2 
1
Class 1 District 2 Tournament, Advance Final
1 Eminence (13-11)
Class 1 District 4 
4 Couch (1-13)
Class 1 District 4 
Class 1 District 4 Tournament, Eminence 4:00 PM
1 Bernie (20-7)
Class 2 District 1 
5
4 Bloomfield (14-9)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Tournament, Campbell Final
2 Cooter (13-15)
Class 2 District 1 
12
3 Holcomb (12-10)
Class 2 District 1 
2
Class 2 District 1 Tournament, Campbell Final
1 Thayer (12-4)
Class 2 District 2 
8
4 Van Buren (10-9)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Tournament, Poplar Bluff Final
2 East Carter (12-7)
Class 2 District 2 
3
3 Alton (16-8)
Class 2 District 2 
1
Class 2 District 2 Tournament, Poplar Bluff Final
1 Greenville (19-2)
Class 2 District 3 
10
4 Meadow Heights (12-10)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Tournament, Greenville Final
2 St. Vincent (17-7)
Class 2 District 3 
11
3 Chaffee (18-8)
Class 2 District 3 
12
Class 2 District 3 Tournament, Greenville Final
1 Valle Catholic (30-2)
Class 2 District 4 
7
4 Kingston (9-15)
Class 2 District 4 
1
Class 2 District 4 Tournament, New Haven Final
2 Crystal City (6-9)
Class 2 District 4 
18
3 Barat Academy (6-13)
Class 2 District 4 
19
Class 2 District 4 Tournament, New Haven Final
1 Caruthersville (22-5)
Class 3 District 1 
2
4 Senath-Hornersville (19-7)
Class 3 District 1 
1
Class 3 District 1 Tournament, Malden Final
2 Portageville (17-14)
Class 3 District 1 
4
3 Central (New Madrid County) (10-14-1)
Class 3 District 1 
5
Class 3 District 1 Tournament, Malden Final
1 Scott City (20-7)
Class 3 District 2 
10
4 Charleston (14-13)
Class 3 District 2 
1
Class 3 District 2 Tournament, Charleston Final
2 Saxony Lutheran (15-7)
Class 3 District 2 
7
3 Kelly (13-13)
Class 3 District 2 
15
Class 3 District 2 Tournament, Charleston Final
1 Bowling Green (19-5)
Class 3 District 7 
6
5 Elsberry (10-11)
Class 3 District 7 
0
Class 3 District 7 Tournament, Palmyra Final
4 Montgomery County (10-11)
Class 3 District 8 
5
5 North Callaway (11-18)
Class 3 District 8 
4
Class 3 District 8 Tournament, Mokane Final (10)
2 Father Tolton Regional Catholic (15-10)
Class 3 District 8 
10
7 Centralia (8-15)
Class 3 District 8 
9
Class 3 District 8 Tournament, Mokane Final
3 Hallsville (11-16)
Class 3 District 8 
18
6 Hermann (11-15)
Class 3 District 8 
23
Class 3 District 8 Tournament, Mokane Final
1 Summit Christian Academy (22-2)
Class 3 District 15 
30
4 Central Academy (2-11)
Class 3 District 15 
0
Class 3 District 15 Tournament, Lee's Summit Final
2 Barstow (5-14)
Class 3 District 15 
2
3 University Academy Charter with Ewing Marion Kauffman HS (2-15)
Class 3 District 15 
6
Class 3 District 15 Tournament, Lee's Summit Final
1 Notre Dame (Cape Girardeau) (17-11)
Class 4 District 1 
4
4 Perryville (13-12-1)
Class 4 District 1 
0
Class 4 District 1 Tournament, Cape Girardeau Final
2 Kennett (15-10)
Class 4 District 1 
16
6 Doniphan (5-15)
Class 4 District 1 
2
Class 4 District 1 Tournament, Cape Girardeau Final
2 Lutheran South (23-10)
Class 4 District 3 
5
5 St. Mary's (St. Louis) (8-22)
Class 4 District 3 
4
Class 4 District 3 Tournament, St. Louis Final
1 Winfield (19-8)
Class 4 District 7 
11
4 St. Dominic (15-10)
Class 4 District 7 
6
Class 4 District 7 Tournament, O'Fallon Final
1 Poplar Bluff (25-5-1)
Class 5 District 1 
1
4 Central (Cape Girardeau) (15-12)
Class 5 District 1 
3
Class 5 District 1 Tournament, Sikeston Final
2 Sikeston (17-9)
Class 5 District 1 
5
3 Jackson (20-12)
Class 5 District 1 
8
Class 5 District 1 Tournament, Sikeston Final (9)
1 Oakville (20-7)
Class 5 District 2 
6
5 Fox (9-13)
Class 5 District 2 
2
Class 5 District 2 Tournament, Arnold Final
1 Chaminade College Prep (12-9)
Class 5 District 5 
1
4 DeSmet (15-16)
Class 5 District 5 
2
Class 5 District 5 Tournament, St Louis Final
2 Parkway Central (16-11)
Class 5 District 5 
2
3 Christian Brothers College (17-17)
Class 5 District 5 
1
Class 5 District 5 Tournament, Chesterfield Final
1 Francis Howell North (21-10)
Class 5 District 7 
8
5 Francis Howell Central (11-17)
Class 5 District 7 
7
Class 5 District 7 Tournament, St. Charles Final (9)
4 Troy Buchanan (19-12)
Class 5 District 8 
1
5 Timberland (9-17)
Class 5 District 8 
8
Class 5 District 8 Tournament, Troy Final
1 Webb City (17-13)
Class 5 District 12 
4
4 Joplin (16-17)
Class 5 District 12 
0
Class 5 District 12 Tournament, Joplin Final
2 Neosho (16-12)
Class 5 District 12 
3
6 Carthage (11-19)
Class 5 District 12 
2
Class 5 District 12 Tournament, Joplin Final



Processing. Please wait.