2015-2016 Boys Tennis


4 Cleveland NJROTC (4-5)
Class 1 District 3 
1
5 Roosevelt (0-6)
Class 1 District 3 
0
Class 1 District 3 Quarterfinal 2, St. Louis Forfeit
3 McKinley Classical Leadership (6-3)
Class 1 District 3 
1
6 Vashon (1-3)
Class 1 District 3 
0
Class 1 District 3 Quarterfinal 4, St. Louis Forfeit
4 Missouri Military Academy (2-9)
Class 1 District 7 
5
5 Columbia Independent (2-9-2)
Class 1 District 7 
3
Class 1 District 7 Quarterfinal 2, Mexico Final
4 Carl Junction (6-6)
Class 1 District 11 
5
5 Monett (3-8)
Class 1 District 11 
1
Class 1 District 11 Quarterfinal 2, Joplin Final
4 O'Hara (8-6)
Class 1 District 14 
5
5 Lutheran (Kansas City) (9-4)
Class 1 District 14 
0
Class 1 District 14 Quarterfinal 2, Kansas City Final
3 St. Pius X (Kansas City) (5-6)
Class 1 District 14 
5
6 Lincoln College Prep (2-13)
Class 1 District 14 
0
Class 1 District 14 Quarterfinal 4, Kansas City Final
3 Cameron (7-8)
Class 1 District 15 
5
6 Richmond (3-11)
Class 1 District 15 
0
Class 1 District 15 Quarterfinal 4, Cameron Final
4 Benton (5-10)
Class 1 District 16 
5
5 Lafayette (St. Joseph) (0-15)
Class 1 District 16 
0
Class 1 District 16 Quarterfinal 2, St. Joseph Final
4 Rockwood Summit (7-9)
Class 2 District 2 
5
5 Vianney (7-12)
Class 2 District 2 
3
Class 2 District 2 Quarterfinal 2, Fenton Final
3 Webster Groves (10-3)
Class 2 District 2 
5
6 Mehlville (4-9)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Quarterfinal 4, St. Louis Final
4 Lafayette (Wildwood) (11-9)
Class 2 District 6 
9
5 Eureka (5-11)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Quarterfinal 2, Wildwood Final
4 Camdenton (11-11)
Class 2 District 10 
5
5 Lebanon (7-13)
Class 2 District 10 
1
Class 2 District 10 Quarterfinal 2, Camdenton Final
4 Ozark (10-8)
Class 2 District 11 
5
5 West Plains (3-11)
Class 2 District 11 
0
Class 2 District 11 Quarterfinal 2, Springfield Final
4 Joplin (9-10)
Class 2 District 12 
5
5 Neosho (6-8)
Class 2 District 12 
2
Class 2 District 12 Quarterfinal 2, Nixa Final
3 Webb City (6-5)
Class 2 District 12 
5
6 Carthage (0-14)
Class 2 District 12 
0
Class 2 District 12 Quarterfinal 4, Nixa Final
4 Grandview (7-8)
Class 2 District 13 
5
5 Belton (1-14)
Class 2 District 13 
1
Class 2 District 13 Quarterfinal 2, Grandview Final
3 Lee's Summit West (7-8)
Class 2 District 13 
5
6 Ruskin (2-11)
Class 2 District 13 
0
Class 2 District 13 Quarterfinal 4, Lees Summit Final
4 Truman (6-8)
Class 2 District 14 
5
5 Blue Springs (3-15-2)
Class 2 District 14 
1
Class 2 District 14 Quarterfinal 2, Independence Final
3 Lee's Summit North (6-10)
Class 2 District 14 
5
6 Fort Osage (4-8)
Class 2 District 14 
0
Class 2 District 14 Quarterfinal 4, Lees Summit Final
4 Winnetonka (11-3)
Class 2 District 15 
5
5 William Chrisman (5-12-1)
Class 2 District 15 
0
Class 2 District 15 Quarterfinal 2, Kansas City Final
3 North Kansas City (13-0)
Class 2 District 15 
5
6 Oak Park (0-15)
Class 2 District 15 
0
Class 2 District 15 Quarterfinal 4, North Kansas City Final
4 Platte County (10-6)
Class 2 District 16 
3
5 Kearney (10-4)
Class 2 District 16 
5
Class 2 District 16 Quarterfinal 2, Kearney Final
3 Staley (8-7)
Class 2 District 16 
5
6 Central (St. Joseph) (4-8)
Class 2 District 16 
1
Class 2 District 16 Quarterfinal 4, Kansas City Final
Missouri Military Academy (2-9)
Class 1 District 7 
5
Columbia Independent (2-9-2)
Class 1 District 7 
3
Class 1 District 7,  Mexico Final



Processing. Please wait.