2015-2016 Girls Soccer


1 Trinity Catholic (12-7-2)
Class 1 District 3 
6
3 Crossroads College Preparatory (9-11)
Class 1 District 3 
1
Class 1 District 3 Tournament, St. Louis Final
1 Crocker (11-12-1)
Class 1 District 6 
2
2 Fair Grove (15-6)
Class 1 District 6 
1
Class 1 District 6 Tournament, Springfield Final
1 Barstow (9-8-1)
Class 1 District 8 
4
2 Lutheran (Kansas City) (12-6-1)
Class 1 District 8 
2
Class 1 District 8 Tournament, Kansas City Final
1 Bishop DuBourg (8-11)
Class 2 District 3 
3
2 Affton (6-16)
Class 2 District 3 
1
Class 2 District 3 Tournament, St. Louis Final
1 Pleasant Hill (23-1)
Class 2 District 11 
5
2 Clinton (10-13-1)
Class 2 District 11 
0
Class 2 District 11 Tournament, Clinton Final
2 Kirksville (6-18)
Class 2 District 15 
0
4 Moberly (4-20-1)
Class 2 District 15 
1
Class 2 District 15 Tournament, Kirksville Final
1 Visitation Academy (14-6-1)
Class 3 District 4 
2
2 Westminster Christian Academy (13-7-1)
Class 3 District 4 
0
Class 3 District 4 Tournament, Chesterfield Final
1 Incarnate Word Academy (16-5-1)
Class 3 District 6 
7
2 Rosati-Kain (12-9-1)
Class 3 District 6 
0
Class 3 District 6 Tournament, St. Louis Final
1 Ft. Zumwalt East (13-9-2)
Class 3 District 7 
1
3 St. Charles (15-5)
Class 3 District 7 
0
Class 3 District 7 Tournament, St. Peters Final
1 Republic (16-7)
Class 3 District 11 
2
2 Willard (11-12)
Class 3 District 11 
1
Class 3 District 11 Tournament, Willard Final
1 Carl Junction (16-6-1)
Class 3 District 12 
3
2 Neosho (15-7)
Class 3 District 12 
0
Class 3 District 12 Tournament, Carl Junction Final
1 Kearney (16-7)
Class 3 District 15 
0
2 Grain Valley (18-5)
Class 3 District 15 
1
Class 3 District 15 Tournament, Grain Valley Final
1 Platte County (15-6)
Class 3 District 16 
2
2 Smithville (10-14-1)
Class 3 District 16 
1
Class 3 District 16 Tournament, Platte City Final 1 OT
1 Eureka (22-2-1)
Class 4 District 3 
1
2 Marquette (12-6-1)
Class 4 District 3 
0
Class 4 District 3 Tournament, Chesterfield Final
1 Hazelwood West (13-10-1)
Class 4 District 4 
2
2 Hazelwood Central (15-9)
Class 4 District 4 
1
Class 4 District 4 Tournament, Florissant Final
1 Francis Howell North (16-4-1)
Class 4 District 5 
1
2 Pattonville (12-7)
Class 4 District 5 
0
Class 4 District 5 Tournament, St. Charles Final
1 Francis Howell Central (17-6-2)
Class 4 District 6 
2
2 Ft. Zumwalt West (13-8-1)
Class 4 District 6 
0
Class 4 District 6 Tournament, St. Charles Final
1 Holt (17-7-1)
Class 4 District 7 
0
2 Troy Buchanan (15-11-1)
Class 4 District 7 
4
Class 4 District 7 Tournament, Columbia Final
3 Cor Jesu Academy (12-10)
Class 4 District 8 
4
4 Mehlville (6-14)
Class 4 District 8 
0
Class 4 District 8 Tournament, St. Louis Final
1 Kickapoo (21-4-2)
Class 4 District 10 
0
3 Nixa (17-5)
Class 4 District 10 
1
Class 4 District 10 Tournament, Springfield Final
1 Hickman (22-5)
Class 4 District 11 
3
3 Rock Bridge (9-13)
Class 4 District 11 
1
Class 4 District 11 Tournament, Columbia Final
1 Blue Springs South (14-6-1)
Class 4 District 13 
0
2 Lee's Summit North (15-7)
Class 4 District 13 
3
Class 4 District 13 Tournament, Blue Springs Final
1 Park Hill (24-3)
Class 4 District 16 
4
2 Staley (16-9-1)
Class 4 District 16 
0
Class 4 District 16 Tournament, Riverside Final



Processing. Please wait.