2012-2013 Girls Soccer


1 Saxony Lutheran (20-2)
Class 1 District 1 
0
2 St. Pius X (Festus) (20-3)
Class 1 District 1 
1
Class 1 District 1 Tournament, Festus Final 2 OT
1 Notre Dame (St. Louis) (6-14)
Class 1 District 2 
14
4 Hancock (4-12)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Tournament, St. Louis Final
2 St. Elizabeth Academy (8-8-1)
Class 1 District 2 
2
3 Bayless (7-9)
Class 1 District 2 
3
Class 1 District 2 Tournament, St. Louis Final 2 OT
1 Lutheran North (8-13)
Class 1 District 5 
7
2 Metro (14-8)
Class 1 District 5 
1
Class 1 District 5 Tournament, St. Louis Final
1 Duchesne (10-5)
Class 1 District 6 
10
5 McCluer South-Berkeley (5-8)
Class 1 District 6 
0
Class 1 District 6 Tournament, St. Louis Final
2 Trinity Catholic (11-8)
Class 1 District 6 
2
3 Orchard Farm (10-10-1)
Class 1 District 6 
0
Class 1 District 6 Tournament, St. Louis Final
1 Lutheran St. Charles (15-6)
Class 1 District 7 
7
4 Canton (3-10)
Class 1 District 7 
0
Class 1 District 7 Tournament, St. Peters Final
2 Christian (5-14-1)
Class 1 District 7 
1
3 Winfield (9-13)
Class 1 District 7 
0
Class 1 District 7 Tournament, St. Peters Final
1 Osage (18-4)
Class 1 District 11 
4
2 Crocker (14-8)
Class 1 District 11 
1
Class 1 District 11 Tournament, Osage Beach Final
1 Springfield Catholic (13-10-1)
Class 1 District 12 
5
4 McAuley Catholic with College Heights Christian (7-6)
Class 1 District 12 
0
Class 1 District 12 Tournament, Springfield Final
2 Logan-Rogersville (12-9-1)
Class 1 District 12 
1
3 Greenwood (4-12)
Class 1 District 12 
0
Class 1 District 12 Tournament, Springfield Final
1 Lutheran (Kansas City) (14-4)
Class 1 District 14 
7
4 Center (4-15)
Class 1 District 14 
0
Class 1 District 14 Tournament, Kansas City Final
2 Barstow (11-6-1)
Class 1 District 14 
15
3 Southeast (0-2)
Class 1 District 14 
0
Class 1 District 14 Tournament, Kansas City Final
1 Pembroke Hill (7-9-1)
Class 1 District 15 
2
2 Lincoln College Prep (10-4)
Class 1 District 15 
1
Class 1 District 15 Tournament, Kansas City Final
1 Farmington (18-4)
Class 2 District 1 
7
5 Central (Cape Girardeau) (9-17-1)
Class 2 District 1 
1
Class 2 District 1 Tournament, Cape Girardeau Final
2 Notre Dame (Cape Girardeau) (13-8)
Class 2 District 1 
4
3 Perryville (14-9)
Class 2 District 1 
1
Class 2 District 1 Tournament, Cape Girardeau Final
4 Vashon (5-3-2)
Class 2 District 4 
2
5 Normandy Collaborative (0-14)
Class 2 District 4 
1
Class 2 District 4 Tournament, St. Louis Final
1 MICDS (17-2-1)
Class 2 District 5 
1
4 Clayton (9-10)
Class 2 District 5 
0
Class 2 District 5 Tournament, St. Louis Final
2 Incarnate Word Academy (12-6-3)
Class 2 District 5 
4
3 Ladue Horton Watkins (19-7)
Class 2 District 5 
1
Class 2 District 5 Tournament, St. Louis Final
1 Hannibal (19-5)
Class 2 District 8 
6
5 Marshall (3-15)
Class 2 District 8 
0
Class 2 District 8 Tournament, Moberly Final
2 Moberly (10-11-2)
Class 2 District 8 
4
3 Kirksville (14-9-1)
Class 2 District 8 
3
Class 2 District 8 Tournament, Moberly Final
1 Rolla (18-4)
Class 2 District 10 
10
4 Marshfield (2-17)
Class 2 District 10 
0
Class 2 District 10 Tournament, Rolla Final
2 Helias Catholic (13-8)
Class 2 District 10 
3
3 Bolivar (8-7)
Class 2 District 10 
0
Class 2 District 10 Tournament, Rolla Final
1 Eureka (17-1-1)
Class 3 District 2 
4
4 Marquette (8-8-1)
Class 3 District 2 
1
Class 3 District 2 Tournament, Eureka Final
2 Rockwood Summit (19-3-1)
Class 3 District 2 
0
3 Lafayette (Wildwood) (13-2)
Class 3 District 2 
1
Class 3 District 2 Tournament, Eureka Final
1 Hazelwood Central (7-12)
Class 3 District 3 
10
5 Riverview Gardens (6-10)
Class 3 District 3 
0
Class 3 District 3 Tournament, Florissant Final
2 McCluer North (12-7)
Class 3 District 3 
3
3 McCluer (7-13)
Class 3 District 3 
0
Class 3 District 3 Tournament, Florissant Final
1 Pattonville (18-5-1)
Class 3 District 4 
6
5 Ritenour (13-11)
Class 3 District 4 
1
Class 3 District 4 Tournament, Maryland Heights Final
2 Parkway Central (11-7-1)
Class 3 District 4 
2
3 Hazelwood West (10-9)
Class 3 District 4 
0
Class 3 District 4 Tournament, Maryland Heights Final
1 Timberland (11-10)
Class 3 District 6 
1
4 Troy Buchanan (9-14)
Class 3 District 6 
0
Class 3 District 6 Tournament, Troy Final 1 OT
2 Washington (12-12-1)
Class 3 District 6 
1
3 Ft. Zumwalt West (11-10-1)
Class 3 District 6 
2
Class 3 District 6 Tournament, Troy Final -1 OT
1 Glendale (17-4)
Class 3 District 11 
10
4 Branson (4-18)
Class 3 District 11 
0
Class 3 District 11 Tournament, Nixa Final
2 Nixa (20-3)
Class 3 District 11 
10
3 Ozark (14-7)
Class 3 District 11 
0
Class 3 District 11 Tournament, Nixa Final
1 Kickapoo (9-12)
Class 3 District 12 
5
4 Joplin (10-14)
Class 3 District 12 
0
Class 3 District 12 Tournament, Springfield Final
2 Parkview (12-10)
Class 3 District 12 
1
3 Central (Springfield) (11-6)
Class 3 District 12 
3
Class 3 District 12 Tournament, Springfield Final
1 Lee's Summit West (20-2-1)
Class 3 District 13 
11
4 Belton (15-10)
Class 3 District 13 
1
Class 3 District 13 Tournament, Belton Final
2 Raymore-Peculiar (8-12)
Class 3 District 13 
0
3 Lee's Summit (8-10)
Class 3 District 13 
1
Class 3 District 13 Tournament, Belton Final -1 OT
1 Liberty (13-6-1)
Class 3 District 16 
2
5 Oak Park (9-13)
Class 3 District 16 
0
Class 3 District 16 Tournament, Kansas City Final
2 Staley (20-3)
Class 3 District 16 
3
3 Park Hill (9-13-1)
Class 3 District 16 
2
Class 3 District 16 Tournament, Kansas City Final



Processing. Please wait.