2020-2021 Boys Soccer


1 New Covenant Academy with The Summit Preparatory (14-4)
Class 1 District 6 
3
4 College Heights Christian with McAuley Catholic (4-10)
Class 1 District 6 
1
Class 1 District 6 Semifinal 1, Springfield Final
2 Laquey (12-9)
Class 1 District 6 
0
3 Fair Grove (5-11-1)
Class 1 District 6 
1
Class 1 District 6 Semifinal 2, Springfield Final
1 Lone Jack (13-4-2)
Class 1 District 7 
8
2 Summit Christian Academy (6-12)
Class 1 District 7 
1
Class 1 District 7 Championship, Lee's Summit Final
1 Saxony Lutheran (11-2)
Class 2 District 1 
7
4 Affton (4-9)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Semifinal 1, Perryville Final
2 Perryville (12-4)
Class 2 District 1 
0
3 St. Mary's (St. Louis) (6-4)
Class 2 District 1 
2
Class 2 District 1 Semifinal 2, Perryville Final
1 Pleasant Hill (14-4-2)
Class 2 District 5 
4
4 Odessa (7-10)
Class 2 District 5 
1
Class 2 District 5 Semifinal 1, Clinton Final
2 Clinton (16-2)
Class 2 District 5 
3
3 Osage (11-8)
Class 2 District 5 
2
Class 2 District 5 Semifinal 2, Clinton Final
1 Fulton (15-6)
Class 2 District 6 
2
5 Boonville (2-13-1)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Semifinal 1, Moberly Final
2 Mexico (9-13-1)
Class 2 District 6 
1
3 Moberly (10-7-1)
Class 2 District 6 
2
Class 2 District 6 Semifinal 2, Moberly Final 2 OT
1 Center (13-6)
Class 2 District 7 
1
5 St. Pius X (Kansas City) (6-10)
Class 2 District 7 
2
Class 2 District 7 Semifinal 1, Oak Grove Final
2 Oak Grove (7-10)
Class 2 District 7 
5
3 Northeast (Kansas City) HS (5-9-1)
Class 2 District 7 
1
Class 2 District 7 Semifinal 2, Oak Grove Final
1 Bishop LeBlond (10-2)
Class 2 District 8 
4
4 Chillicothe (11-7)
Class 2 District 8 
1
Class 2 District 8 Semifinal 1, Savannah Final -1 OT
2 Savannah (8-5)
Class 2 District 8 
0
3 Benton (8-5)
Class 2 District 8 
2
Class 2 District 8 Semifinal 2, Savannah Final
1 Notre Dame (Cape Girardeau) (12-1)
Class 3 District 1 
1
4 Central (Cape Girardeau) (6-6)
Class 3 District 1 
0
Class 3 District 1 Semifinal 1, Cape Girardeau Forfeit
2 Sikeston (5-11)
Class 3 District 1 
2
3 Farmington (6-11)
Class 3 District 1 
0
Class 3 District 1 Semifinal 2, Cape Girardeau Final
1 Ladue Horton Watkins (7-3)
Class 3 District 4 
0
2 Clayton (9-7)
Class 3 District 4 
1
Class 3 District 4 Championship, Clayton Final
1 Neosho with Neosho Christian (18-1)
Class 3 District 12 
3
2 Webb City (8-16)
Class 3 District 12 
2
Class 3 District 12 Championship, Neosho Final 1 OT
1 Lindbergh (11-2)
Class 4 District 2 
4
2 Vianney (5-7)
Class 4 District 2 
2
Class 4 District 2 Championship, Saint Louis Final
2 Chaminade College Prep (10-6)
Class 4 District 3 
1
4 Kirkwood (6-5)
Class 4 District 3 
0
Class 4 District 3 Championship, Creve Coeur Final
1 Jefferson City (23-2)
Class 4 District 10 
3
2 Smith-Cotton (15-6)
Class 4 District 10 
0
Class 4 District 10 Championship, Jefferson City Final
1 Rockhurst (17-2-1)
Class 4 District 14 
7
2 Truman (10-9)
Class 4 District 14 
1
Class 4 District 14 Championship, Kansas City Final



Processing. Please wait.