2012-2013 Boys Soccer


1 Bayless (18-7)
Class 1 District 2 
11
4 Carnahan (2-6)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Tournament, St. Louis Final
2 Metro (14-6)
Class 1 District 2 
5
3 Cleveland NJROTC (4-8-1)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Tournament, St. Louis Final
1 John Burroughs (15-5-1)
Class 1 District 3 
3
2 Crossroads College Preparatory (15-7)
Class 1 District 3 
0
Class 1 District 3 Tournament, St. Louis Final
1 Christian (9-13)
Class 1 District 6 
2
2 Canton (10-2)
Class 1 District 6 
4
Class 1 District 6 Tournament, St. Peters Final -1 OT
1 Southern Boone (24-3)
Class 1 District 7 
5
3 Missouri Military Academy (9-6)
Class 1 District 7 
0
Class 1 District 7 Tournament, Fulton Final
1 Sacred Heart (16-9)
Class 1 District 10 
8
2 Stover (9-15)
Class 1 District 10 
1
Class 1 District 10 Tournament, Sedalia Final
1 Springfield Catholic (23-4)
Class 1 District 11 
5
2 Greenwood (13-13)
Class 1 District 11 
1
Class 1 District 11 Tournament, Springfield Final
1 Monett (12-11)
Class 1 District 12 
4
3 Cassville (9-14-1)
Class 1 District 12 
3
Class 1 District 12 Tournament, Cassville Final 1 OT
1 Barstow (15-8)
Class 1 District 14 
3
2 Summit Christian Academy (17-9)
Class 1 District 14 
2
Class 1 District 14 Tournament, Kansas City Final 2 OT
1 Cristo Rey (20-0-1)
Class 1 District 15 
2
2 Pembroke Hill (3-20)
Class 1 District 15 
1
Class 1 District 15 Tournament, Kansas City Final
1 Bishop LeBlond (18-3)
Class 1 District 16 
1
2 Chillicothe (18-4)
Class 1 District 16 
0
Class 1 District 16 Tournament, Chillicothe Final
1 Perryville (17-6-1)
Class 2 District 1 
3
3 Central (Cape Girardeau) (13-10)
Class 2 District 1 
2
Class 2 District 1 Tournament, Farmington Final
1 Lutheran South (20-5-1)
Class 2 District 3 
1
2 Affton (11-13)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Tournament, St. Louis Final 1 OT
1 Ladue Horton Watkins (16-6-1)
Class 2 District 5 
1
2 Clayton (16-7)
Class 2 District 5 
0
Class 2 District 5 Tournament, St. Louis Final -1 OT
1 Parkway Central (20-6-1)
Class 2 District 6 
2
2 Parkway West (14-12-1)
Class 2 District 6 
1
Class 2 District 6 Tournament, Chesterfield Final 2 OT
1 St. Dominic (18-6)
Class 2 District 7 
2
3 Ft. Zumwalt East (13-12)
Class 2 District 7 
0
Class 2 District 7 Tournament, St. Peters Final
1 Hannibal (20-5)
Class 2 District 8 
1
3 Moberly (8-18)
Class 2 District 8 
0
Class 2 District 8 Tournament, Kirksville Final
1 Carthage (19-8)
Class 2 District 12 
2
2 Neosho with Neosho Christian (11-10)
Class 2 District 12 
1
Class 2 District 12 Tournament, Carl Junction Final
1 Harrisonville (19-6-1)
Class 2 District 13 
2
2 Warrensburg (15-10)
Class 2 District 13 
1
Class 2 District 13 Tournament, Grain Valley Final 1 OT
1 Raytown South (9-16)
Class 2 District 14 
3
3 Center (5-14)
Class 2 District 14 
5
Class 2 District 14 Tournament, Grandview Final -1 OT
1 Kearney (20-6-1)
Class 2 District 15 
5
3 Northeast (Kansas City) HS (14-5-2)
Class 2 District 15 
0
Class 2 District 15 Tournament, Excelsior Springs Final
1 Smithville (21-3)
Class 2 District 16 
1
2 Platte County (16-9)
Class 2 District 16 
0
Class 2 District 16 Tournament, Platte City Final
1 Oakville (12-10-3)
Class 3 District 1 
4
2 Fox (10-14-2)
Class 3 District 1 
1
Class 3 District 1 Tournament, St. Louis Final
3 Washington (5-14-1)
Class 3 District 3 
1
4 Holt (8-18-1)
Class 3 District 3 
2
Class 3 District 3 Tournament, Troy Final 1 OT
1 Francis Howell Central (18-5)
Class 3 District 4 
1
2 Francis Howell (21-4)
Class 3 District 4 
0
Class 3 District 4 Tournament, St. Peters Final
2 Francis Howell North (10-14)
Class 3 District 5 
4
4 McCluer North (15-11)
Class 3 District 5 
1
Class 3 District 5 Tournament, Maryland Heights Final
1 Vianney (16-11-1)
Class 3 District 6 
1
2 Kirkwood (16-5-3)
Class 3 District 6 
0
Class 3 District 6 Tournament, Webster Groves Final
1 Marquette (19-3)
Class 3 District 8 
2
2 Christian Brothers College (22-4-1)
Class 3 District 8 
4
Class 3 District 8 Tournament, St. Louis Final
1 Jefferson City (19-8)
Class 3 District 10 
3
2 Camdenton (15-12)
Class 3 District 10 
0
Class 3 District 10 Tournament, Jefferson City Final
1 Glendale (16-6)
Class 3 District 11 
2
2 Nixa (18-7-1)
Class 3 District 11 
1
Class 3 District 11 Tournament, Nixa Final
1 Lee's Summit North (19-2-2)
Class 3 District 14 
3
2 Blue Springs (9-10-1)
Class 3 District 14 
1
Class 3 District 14 Tournament, Blue Springs Final
1 Liberty (17-8)
Class 3 District 15 
6
2 Fort Osage (11-10-1)
Class 3 District 15 
0
Class 3 District 15 Tournament, Independence Final
1 Park Hill South (21-6)
Class 3 District 16 
2
2 Park Hill (17-7)
Class 3 District 16 
0
Class 3 District 16 Tournament, Kansas City Final
MICDS (7-12)
Class 2 District 5 
2
Affton (11-13)
Class 2 District 3 
1
MICDS Invitational,  St. Louis Final



Processing. Please wait.