2012-2013 Boys Soccer


4 Brentwood (9-10)
Class 1 District 3 
1
5 Maplewood-Richmond Hts. (4-20)
Class 1 District 3 
0
Class 1 District 3 Tournament, St. Louis Final -1 OT
1 Trinity Catholic (11-10)
Class 1 District 4 
3
4 North Technical (5-14)
Class 1 District 4 
0
Class 1 District 4 Tournament, St. Louis Final
2 Whitfield (3-19-1)
Class 1 District 4 
3
3 Lutheran North (6-15)
Class 1 District 4 
1
Class 1 District 4 Tournament, St. Louis Final
4 Valley Park (7-17-1)
Class 1 District 5 
2
5 The Fulton School at St. Albans (9-12-1)
Class 1 District 5 
3
Class 1 District 5 Tournament, St. Louis Final 1 OT
4 Elsberry with Silex (9-13)
Class 1 District 6 
2
5 Winfield (1-16)
Class 1 District 6 
0
Class 1 District 6 Tournament, St. Peters Final
1 Southern Boone (23-3)
Class 1 District 7 
2
4 Boonville (6-17)
Class 1 District 7 
1
Class 1 District 7 Tournament, Fulton Final
2 Fulton (15-10)
Class 1 District 7 
1
3 Missouri Military Academy (9-5)
Class 1 District 7 
4
Class 1 District 7 Tournament, Fulton Final
1 Dixon (15-3)
Class 1 District 8 
10
4 Iberia (1-14)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Tournament, Westphalia Final
2 Fatima (15-10)
Class 1 District 8 
5
3 Belle (7-11)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Tournament, Westphalia Final
1 Osage (17-6)
Class 1 District 9 
0
2 Crocker (14-11)
Class 1 District 9 
3
Class 1 District 9 Tournament, Richland Final
4 Cole Camp (5-13)
Class 1 District 10 
1
5 Green Ridge (3-13-2)
Class 1 District 10 
0
Class 1 District 10 Tournament, Sedalia Final 1 OT
1 Springfield Catholic (22-4)
Class 1 District 11 
10
4 Fair Grove (1-10)
Class 1 District 11 
0
Class 1 District 11 Tournament, Springfield Final
2 Greenwood (13-12)
Class 1 District 11 
7
3 New Covenant Academy with The Summit Preparatory (4-18)
Class 1 District 11 
1
Class 1 District 11 Tournament, Springfield Final
4 Aurora (4-15)
Class 1 District 12 
2
5 Thomas Jefferson Independent (1-16)
Class 1 District 12 
1
Class 1 District 12 Tournament, Cassville Final
1 St. Paul Lutheran (Concordia) (22-1)
Class 1 District 13 
10
5 Holden (7-16)
Class 1 District 13 
0
Class 1 District 13 Tournament, Concordia Final
2 Clinton (10-14)
Class 1 District 13 
3
3 Wentworth Military Academy (4-6)
Class 1 District 13 
2
Class 1 District 13 Tournament, Concordia Final
4 Notre Dame (Cape Girardeau) (15-10)
Class 2 District 1 
0
5 Farmington (12-10)
Class 2 District 1 
1
Class 2 District 1 Tournament, Farmington Final
1 Windsor (Imperial) (10-11-1)
Class 2 District 2 
2
4 DeSoto (6-16)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Tournament, Imperial Final
2 Hillsboro (9-12-1)
Class 2 District 2 
6
3 North County (6-12)
Class 2 District 2 
2
Class 2 District 2 Tournament, Imperial Final
1 St. Mary's (St. Louis) (8-14-1)
Class 2 District 4 
10
4 Miller Career Academy (3-4)
Class 2 District 4 
0
Class 2 District 4 Tournament, St. Louis Final
2 Gateway (6-1)
Class 2 District 4 
5
3 Roosevelt (4-6)
Class 2 District 4 
0
Class 2 District 4 Tournament, St. Louis Final
4 Mexico (10-14)
Class 2 District 8 
2
5 Kirksville (3-19)
Class 2 District 8 
0
Class 2 District 8 Tournament, Kirksville Final
1 St. Francis Borgia (3-0)
Class 2 District 9 
10
5 St. Clair (9-16)
Class 2 District 9 
0
Class 2 District 9 Tournament, Washington Final
2 Warrenton (13-10)
Class 2 District 9 
0
3 Union (13-10)
Class 2 District 9 
1
Class 2 District 9 Tournament, Washington Final
1 Rolla (22-4)
Class 2 District 10 
10
4 Marshfield (4-19)
Class 2 District 10 
0
Class 2 District 10 Tournament, Rolla Final
2 Helias Catholic (11-8-1)
Class 2 District 10 
3
3 Bolivar (15-8)
Class 2 District 10 
0
Class 2 District 10 Tournament, Rolla Final
1 Willard (14-8)
Class 2 District 11 
2
4 West Plains (5-20)
Class 2 District 11 
1
Class 2 District 11 Tournament, Republic Final
2 Logan-Rogersville (16-8)
Class 2 District 11 
2
3 Republic (9-11)
Class 2 District 11 
1
Class 2 District 11 Tournament, Republic Final
4 Oak Grove (13-10)
Class 2 District 13 
4
5 Pleasant Hill (8-14-1)
Class 2 District 13 
1
Class 2 District 13 Tournament, Grain Valley Final -1 OT
4 Excelsior Springs (10-11-1)
Class 2 District 15 
2
5 Van Horn (5-16-4)
Class 2 District 15 
1
Class 2 District 15 Tournament, Excelsior Springs Final 2 OT
4 Savannah (10-10)
Class 2 District 16 
6
5 Benton (2-18)
Class 2 District 16 
0
Class 2 District 16 Tournament, Platte City Final
1 Chaminade College Prep (20-2-2)
Class 3 District 2 
10
4 McCluer (8-17)
Class 3 District 2 
0
Class 3 District 2 Tournament, Creve Coeur Final
4 Ft. Zumwalt West (12-10-2)
Class 3 District 4 
1
5 Ft. Zumwalt North (13-9)
Class 3 District 4 
0
Class 3 District 4 Tournament, St. Peters Final
2 Kirkwood (16-4-3)
Class 3 District 6 
2
3 Lindbergh (12-10-1)
Class 3 District 6 
0
Class 3 District 6 Tournament, Webster Groves Final
1 Rockwood Summit (16-7-2)
Class 3 District 7 
1
4 Lafayette (Wildwood) (11-8-3)
Class 3 District 7 
2
Class 3 District 7 Tournament, Eureka Final
2 Eureka (15-8)
Class 3 District 7 
3
3 Northwest (Cedar Hill) (17-6-1)
Class 3 District 7 
1
Class 3 District 7 Tournament, Eureka Final
1 Rock Bridge (17-7-1)
Class 3 District 9 
4
4 Smith-Cotton (16-8)
Class 3 District 9 
0
Class 3 District 9 Tournament, Blue Springs Final
2 Hickman (7-15-2)
Class 3 District 9 
1
3 Blue Springs South (10-12)
Class 3 District 9 
3
Class 3 District 9 Tournament, Blue Springs Final
1 Glendale (15-6)
Class 3 District 11 
3
4 Branson (16-9-1)
Class 3 District 11 
1
Class 3 District 11 Tournament, Nixa Final
2 Nixa (18-6-1)
Class 3 District 11 
2
3 Ozark (11-12)
Class 3 District 11 
1
Class 3 District 11 Tournament, Nixa Final
1 Lee's Summit West (18-5-3)
Class 3 District 13 
8
4 Belton (8-17)
Class 3 District 13 
0
Class 3 District 13 Tournament, Peculiar Final
2 Rockhurst (16-9-1)
Class 3 District 13 
3
3 Raymore-Peculiar (14-11)
Class 3 District 13 
0
Class 3 District 13 Tournament, Peculiar Final
4 Lee's Summit (9-9-1)
Class 3 District 14 
2
5 Raytown (12-7-1)
Class 3 District 14 
0
Class 3 District 14 Tournament, Blue Springs Final
1 Liberty (16-8)
Class 3 District 15 
3
4 William Chrisman (7-11-1)
Class 3 District 15 
0
Class 3 District 15 Tournament, Independence Final
2 Fort Osage (11-9-1)
Class 3 District 15 
1
3 North Kansas City (5-16)
Class 3 District 15 
0
Class 3 District 15 Tournament, Independence Final



Processing. Please wait.