2017-2018 Boys Soccer


1 Maplewood-Richmond Hts. (16-7-1)
Class 1 District 2 
6
5 Collegiate School of Med-Bio Science (6-7)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Tournament, St. Louis Final
2 Brentwood (8-15)
Class 1 District 2 
3
3 Metro (13-7)
Class 1 District 2 
2
Class 1 District 2 Tournament, St. Louis Final 1 OT
1 Valley Park (14-8)
Class 1 District 3 
3
2 Canton (11-10)
Class 1 District 3 
1
Class 1 District 3 Tournament, Jefferson City Final
1 Bishop LeBlond (14-6)
Class 1 District 8 
10
3 Northland Christian (5-14)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Tournament, St. Joseph Final
1 Soldan International Studies (15-3)
Class 2 District 4 
6
2 Cardinal Ritter (3-7)
Class 2 District 4 
0
Class 2 District 4 Tournament, St. Louis Final
1 John Burroughs (18-2)
Class 2 District 5 
7
2 Trinity Catholic (11-13)
Class 2 District 5 
0
Class 2 District 5 Tournament, Saint Louis Final
1 Priory (15-7)
Class 2 District 6 
5
3 Whitfield (10-10)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Tournament, St. Louis Final
1 Southern Boone (16-7-2)
Class 2 District 9 
2
2 Father Tolton Regional Catholic (15-9)
Class 2 District 9 
1
Class 2 District 9 Tournament, Ashland Final 2 OT
1 Maryville (15-4-1)
Class 2 District 16 
7
4 Savannah (5-14)
Class 2 District 16 
0
Class 2 District 16 Tournament, St. Joseph Final
2 St. Pius X (Kansas City) (12-9-2)
Class 2 District 16 
10
3 Benton (7-13)
Class 2 District 16 
3
Class 2 District 16 Tournament, St. Joseph Final
Raymore-Peculiar (13-7)
Class 4 District 12 
2
Blue Springs South (9-13)
Class 4 District 14 
0
Blue Springs Final
Rolla (20-4)
Class 3 District 9 
1
Camdenton (7-16)
Class 3 District 9 
0
Camdenton Final
North County (19-3)
Class 3 District 1 
2
Central (Cape Girardeau) (14-8)
Class 3 District 1 
1
Cape Girardeau Final 1 OT
Truman (14-7)
Class 4 District 13 
0
Central (St. Joseph) (6-10)
Class 4 District 16 
2
St. Joseph Final
Seckman (14-10)
Class 4 District 1 
0
Farmington (18-3)
Class 3 District 1 
4
Farmington Final
Ft. Zumwalt South (11-12-1)
Class 3 District 7 
4
Francis Howell (19-4-1)
Class 4 District 5 
5
St. Charles Final 1 OT
Hillcrest (0-23)
Class 3 District 10 
0
Glendale (18-5)
Class 3 District 10 
10
Springfield Final
Parkway Central (15-8-1)
Class 3 District 5 
0
Hazelwood West (15-5-2)
Class 4 District 3 
5
St. Louis Final
Rockhurst (21-3)
Class 4 District 13 
3
Jefferson City (12-11)
Class 4 District 11 
1
Jefferson City Final
Raytown South (14-6)
Class 3 District 14 
3
Kearney (10-9-1)
Class 3 District 16 
0
Kearney Final
Pattonville (7-10-2)
Class 4 District 3 
0
Kirkwood (19-4-4)
Class 4 District 7 
2
Kirkwood Final
Parkway South (14-10)
Class 4 District 7 
1
Lindbergh (14-8-1)
Class 4 District 6 
2
St. Louis Final
Liberty (Wentzville) (19-6)
Class 3 District 8 
3
McCluer (15-4)
Class 3 District 7 
0
Florissant Final
Lafayette (Wildwood) (7-11-3)
Class 4 District 2 
0
MICDS (12-10-1)
Class 3 District 6 
2
St. Louis Final
Blue Springs (0-18)
Class 4 District 14 
0
Park Hill (6-14)
Class 4 District 16 
1
Kansas City Final 2 OT
Belton (9-14)
Class 3 District 14 
0
Platte County (16-6)
Class 3 District 16 
3
Platte City Final
Park Hill South (15-6-1)
Class 4 District 15 
6
Raytown (2-18)
Class 4 District 13 
0
Raytown Final
Parkway North (9-15)
Class 3 District 5 
1
Ritenour (11-8-1)
Class 4 District 8 
3
St. Louis Final
Windsor (Imperial) (9-12-1)
Class 3 District 2 
2
Union (6-16)
Class 3 District 4 
0
Union Final



Processing. Please wait.