2021-2022 Boys Tennis


1 North County (11-3)
Class 1 District 2 
5
2 Festus (10-3)
Class 1 District 2 
1
Class 1 District 2 Championship, Tbd Final
1 Duchesne (7-9)
Class 1 District 5 
5
2 Lutheran North (3-6)
Class 1 District 5 
1
Class 1 District 5 Championship, St Charles Final
1 Missouri Military Academy (9-1)
Class 1 District 6 
5
2 Mexico (4-16)
Class 1 District 6 
1
Class 1 District 6 Championship, Mexico Final
1 Moberly (17-2)
Class 1 District 7 
4
2 Father Tolton Regional Catholic (9-6)
Class 1 District 7 
5
Class 1 District 7 Championship, Columbia Final
1 Osage (14-6)
Class 1 District 8 
5
2 Salem (6-8)
Class 1 District 8 
1
Class 1 District 8 Championship, Salem Final
1 Bolivar (13-4)
Class 1 District 12 
5
2 Nevada (5-6)
Class 1 District 12 
0
Class 1 District 12 Championship, Bolivar Final
1 Warrensburg (14-1)
Class 1 District 13 
5
3 Boonville (4-8)
Class 1 District 13 
0
Class 1 District 13 Championship, Marshall Final
1 St. Pius X (Kansas City) (8-4)
Class 1 District 14 
4
2 St. Michael the Archangel (9-2)
Class 1 District 14 
5
Class 1 District 14 Championship, Odessa Final
1 Trenton (11-2)
Class 1 District 15 
4
2 Chillicothe (10-4)
Class 1 District 15 
5
Class 1 District 15 Championship, Trenton Final
1 Farmington (10-9)
Class 2 District 1 
4
3 Central (Cape Girardeau) (9-6)
Class 2 District 1 
5
Class 2 District 1 Championship, Fenton Final
1 Ladue Horton Watkins (14-0)
Class 2 District 2 
5
2 MICDS (9-3)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Championship, St Louis Final
1 Priory (11-0)
Class 2 District 3 
5
2 Parkway West (11-3)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Championship, Saint Louis Final
1 Helias Catholic (17-2)
Class 2 District 5 
5
3 Capital City (10-10)
Class 2 District 5 
1
Class 2 District 5 Championship, Jefferson City Final
1 Branson (20-0)
Class 2 District 6 
5
2 Willard (13-4)
Class 2 District 6 
2
Class 2 District 6 Championship, Springfield Final
1 Barstow (11-2-2)
Class 2 District 7 
5
2 Thomas Jefferson Independent (13-2)
Class 2 District 7 
0
Class 2 District 7 Championship, Kansas City Final
1 Grain Valley (15-2)
Class 2 District 8 
5
2 Platte County (9-7)
Class 2 District 8 
4
Class 2 District 8 Championship, Tba Final
1 Lindbergh (14-6)
Class 3 District 1 
5
2 Oakville (7-6)
Class 3 District 1 
0
Class 3 District 1 Championship, Manchester Final
1 Marquette (16-1)
Class 3 District 2 
5
3 John Burroughs (10-8)
Class 3 District 2 
0
Class 3 District 2 Championship, St. Louis Final
1 Ft. Zumwalt West (16-3)
Class 3 District 3 
5
2 Francis Howell Central (15-8)
Class 3 District 3 
1
Class 3 District 3 Championship, O'fallon Final
1 Rock Bridge (16-4)
Class 3 District 4 
5
3 Liberty (Wentzville) (16-7)
Class 3 District 4 
0
Class 3 District 4 Championship, Columbia Final
1 Central (Springfield) (18-3)
Class 3 District 5 
5
3 Kickapoo (14-5)
Class 3 District 5 
3
Class 3 District 5 Championship, Springfield Final
1 Rockhurst (9-3)
Class 3 District 6 
5
2 Lee's Summit West (9-7)
Class 3 District 6 
1
Class 3 District 6 Championship, Kansas City Final
1 Pembroke Hill (12-1)
Class 3 District 7 
5
2 Blue Springs South (10-10)
Class 3 District 7 
0
Class 3 District 7 Championship, North Kansas City Final
1 Park Hill (19-2)
Class 3 District 8 
5
3 Liberty (14-6)
Class 3 District 8 
0
Class 3 District 8 Championship, St. Joseph Final



Processing. Please wait.