2018-2019 Boys Tennis

1 Notre Dame (Cape Girardeau) (8-3)
Class 1 District 1 
2
2 Dexter (9-6)
Class 1 District 1 
5
Class 1 District 1 Tournament, Cape Girardeau Final
1 St. Pius X (Festus) (15-0)
Class 1 District 2 
5
2 Festus (8-6)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Tournament, Imperial Final
1 John Burroughs (14-1)
Class 1 District 4 
5
2 Clayton (8-6)
Class 1 District 4 
0
Class 1 District 4 Tournament, Saint Louis Final
1 MICDS (9-3)
Class 1 District 5 
5
2 Priory (7-4)
Class 1 District 5 
2
Class 1 District 5 Tournament, St Louis Final
1 St. Dominic (13-4)
Class 1 District 6 
5
2 Hannibal (12-8)
Class 1 District 6 
1
Class 1 District 6 Tournament, O'fallon Final
1 Helias Catholic (13-0)
Class 1 District 8 
5
2 Fulton (7-7)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Tournament, Tbd Final
1 Springfield Catholic (9-3)
Class 1 District 10 
5
2 Forsyth (14-1)
Class 1 District 10 
0
Class 1 District 10 Tournament, Springfield Final
1 Thomas Jefferson Independent (13-1)
Class 1 District 11 
5
2 Carl Junction (8-7)
Class 1 District 11 
3
Class 1 District 11 Tournament, Joplin Final
1 Warrensburg (13-0)
Class 1 District 12 
5
2 Nevada (12-2)
Class 1 District 12 
1
Class 1 District 12 Tournament, Warrensburg Final
1 Lafayette County (13-2)
Class 1 District 13 
3
3 Marshall (11-8)
Class 1 District 13 
5
Class 1 District 13 Tournament, Higginsville Final
1 Pembroke Hill (9-3)
Class 1 District 14 
5
2 Barstow (11-6-1)
Class 1 District 14 
1
Class 1 District 14 Tournament, Kansas City Final
1 Trenton (12-0)
Class 1 District 15 
5
4 Excelsior Springs (5-14)
Class 1 District 15 
0
Class 1 District 15 Tournament, Trenton Final
2 Chillicothe (6-6)
Class 1 District 15 
5
3 Cameron (6-8)
Class 1 District 15 
1
Class 1 District 15 Tournament, Chillicothe Final
1 Savannah (12-2)
Class 1 District 16 
5
2 Maryville (10-3)
Class 1 District 16 
1
Class 1 District 16 Tournament, Maryville Final
2 Oakville (5-6)
Class 2 District 1 
5
5 Farmington (9-5)
Class 2 District 1 
2
Class 2 District 1 Tournament, Cape Girardeau Final
1 Lindbergh (8-4)
Class 2 District 2 
2
2 St. Louis University (10-4)
Class 2 District 2 
5
Class 2 District 2 Tournament, St. Louis Final
1 Marquette (17-2)
Class 2 District 3 
5
3 Rockwood Summit (9-4)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Tournament, Manchester Final
1 Christian Brothers College (9-7)
Class 2 District 4 
5
3 Chaminade College Prep (9-8)
Class 2 District 4 
4
Class 2 District 4 Tournament, St. Louis Final
1 Hazelwood West (6-8)
Class 2 District 5 
5
2 Hazelwood Central (8-6)
Class 2 District 5 
0
Class 2 District 5 Tournament, Hazelwood Final
1 Francis Howell North (15-3)
Class 2 District 6 
5
3 Francis Howell Central (3-11)
Class 2 District 6 
1
Class 2 District 6 Tournament, St. Charles Final
1 Branson (11-3)
Class 2 District 11 
2
2 Kickapoo (13-2)
Class 2 District 11 
5
Class 2 District 11 Tournament, Springfield Final
1 Joplin (16-3)
Class 2 District 12 
5
2 Republic (12-5)
Class 2 District 12 
0
Class 2 District 12 Tournament, Joplin Final
1 Rockhurst (13-3)
Class 2 District 13 
5
2 Raymore-Peculiar (10-5)
Class 2 District 13 
0
Class 2 District 13 Tournament, Kansas City Final
1 Blue Springs South (9-9-2)
Class 2 District 14 
5
3 Grain Valley (8-9-1)
Class 2 District 14 
0
Class 2 District 14 Tournament, Independence Final
1 Liberty (17-3)
Class 2 District 15 
5
2 Liberty North (12-2)
Class 2 District 15 
0
Class 2 District 15 Tournament, Liberty Final
1 Park Hill (12-2-2)
Class 2 District 16 
5
4 Platte County (7-7)
Class 2 District 16 
1
Class 2 District 16 Tournament, Kansas City Final
2 Park Hill South (8-3)
Class 2 District 16 
5
3 Staley (9-8)
Class 2 District 16 
0
Class 2 District 16 Tournament, Kansas City Final



Processing. Please wait.