2012-2013 Boys Tennis


1 Dexter (9-1)
Class 1 District 1 
5
4 Potosi (6-9)
Class 1 District 1 
0
Class 1 District 1 Semifinal 1, Dexter Final
1 St. Pius X (Festus) (15-1)
Class 1 District 2 
3
4 St. Mary's (St. Louis) (3-9)
Class 1 District 2 
5
Class 1 District 2 Semifinal 1, Imperial Final
2 Festus (8-5)
Class 1 District 2 
3
3 Windsor (Imperial) (9-7)
Class 1 District 2 
5
Class 1 District 2 Semifinal 2, Imperial Final
1 Bishop DuBourg (8-4)
Class 1 District 3 
5
4 Roosevelt (7-2-1)
Class 1 District 3 
0
Class 1 District 3 Semifinal 1, St. Louis Final
2 Metro (9-4)
Class 1 District 3 
5
6 Cleveland NJROTC (2-6)
Class 1 District 3 
0
Class 1 District 3 Semifinal 2, St. Louis Final
1 John Burroughs (9-1)
Class 1 District 4 
5
4 University City (3-12)
Class 1 District 4 
0
Class 1 District 4 Semifinal 1, Clayton Final
2 Clayton (9-2)
Class 1 District 4 
5
3 Vashon (7-2-1)
Class 1 District 4 
0
Class 1 District 4 Semifinal 2, Clayton Final
1 MICDS (11-1)
Class 1 District 5 
5
4 Whitfield (6-10)
Class 1 District 5 
0
Class 1 District 5 Semifinal 1, Chesterfield Final
2 Priory (9-3)
Class 1 District 5 
1
3 Westminster Christian Academy (8-7)
Class 1 District 5 
5
Class 1 District 5 Semifinal 2, Chesterfield Final
1 St. Dominic (12-1)
Class 1 District 6 
5
5 St. Charles West (2-13)
Class 1 District 6 
0
Class 1 District 6 Semifinal 1, O'Fallon Final
2 Lutheran St. Charles (11-5)
Class 1 District 6 
5
3 Duchesne (6-8)
Class 1 District 6 
2
Class 1 District 6 Semifinal 2, O'Fallon Final
1 Fulton (16-3)
Class 1 District 7 
5
4 Missouri Military Academy (3-7)
Class 1 District 7 
3
Class 1 District 7 Semifinal 1, Host School Final
2 Kirksville (15-3)
Class 1 District 7 
7
3 Moberly (10-7)
Class 1 District 7 
2
Class 1 District 7 Semifinal 2, Host School Final
1 Marshall (10-5)
Class 1 District 8 
6
4 Father Tolton Regional Catholic (6-9)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Semifinal 1, Marshall Final
2 Osage (8-4)
Class 1 District 8 
5
3 Sacred Heart (5-5)
Class 1 District 8 
1
Class 1 District 8 Semifinal 2, Marshall Final
1 Salem (10-2)
Class 1 District 9 
5
5 Licking (3-8)
Class 1 District 9 
0
Class 1 District 9 Semifinal 1, Salem Final
2 Willow Springs (5-8)
Class 1 District 9 
1
3 Richland (7-7)
Class 1 District 9 
5
Class 1 District 9 Semifinal 2, Salem Final
2 Greenwood (7-4)
Class 1 District 10 
3
4 Logan-Rogersville (11-3)
Class 1 District 10 
5
Class 1 District 10 Championship, Rogersville Final
1 Carl Junction (9-3)
Class 1 District 11 
5
4 Mt. Vernon (2-7)
Class 1 District 11 
1
Class 1 District 11 Semifinal 1, Joplin Final
2 Thomas Jefferson Independent (7-5)
Class 1 District 11 
5
3 Monett (9-6)
Class 1 District 11 
3
Class 1 District 11 Semifinal 2, Joplin Final
1 Warrensburg (13-0)
Class 1 District 12 
5
5 Nevada (4-9)
Class 1 District 12 
0
Class 1 District 12 Semifinal 1, Warrensburg Final
2 Clinton (4-6)
Class 1 District 12 
2
3 Knob Noster (9-3)
Class 1 District 12 
5
Class 1 District 12 Semifinal 2, Warrensburg Final
1 Barstow (8-5)
Class 1 District 13 
5
4 Odessa (3-10)
Class 1 District 13 
0
Class 1 District 13 Semifinal 1, Kansas City Final
2 Grain Valley (14-3)
Class 1 District 13 
5
3 O'Hara (6-8)
Class 1 District 13 
0
Class 1 District 13 Semifinal 2, Grain Valley Final
1 Lafayette County (12-2)
Class 1 District 14 
5
4 Lexington (6-8)
Class 1 District 14 
0
Class 1 District 14 Semifinal 1, Higginsville Final
2 Excelsior Springs (13-8)
Class 1 District 14 
5
3 Richmond (6-5)
Class 1 District 14 
0
Class 1 District 14 Semifinal 2, Excelsior Springs Final
1 Pembroke Hill (7-4)
Class 1 District 15 
6
4 St. Pius X (Kansas City) (3-8)
Class 1 District 15 
0
Class 1 District 15 Semifinal 1, Kansas City Final
2 Lafayette (St. Joseph) (10-3)
Class 1 District 15 
5
3 Bishop LeBlond (9-6)
Class 1 District 15 
3
Class 1 District 15 Semifinal 2, St. Joseph Final
1 Chillicothe (12-0)
Class 1 District 16 
5
2 Savannah (7-8)
Class 1 District 16 
0
Class 1 District 16 Championship, Cameron Final
1 Central (Cape Girardeau) (6-8)
Class 2 District 1 
1
2 Oakville (6-5)
Class 2 District 1 
5
Class 2 District 1 Championship, Cape Girardeau Final
1 Central (Cape Girardeau) (6-8)
Class 2 District 1 
5
4 Farmington (7-8)
Class 2 District 1 
2
Class 2 District 1 Semifinal 1, Cape Girardeau Final
2 Oakville (6-5)
Class 2 District 1 
5
3 Poplar Bluff (4-7)
Class 2 District 1 
1
Class 2 District 1 Semifinal 2, Cape Girardeau Final
1 Eureka (17-1)
Class 2 District 2 
5
4 Rockwood Summit (9-5)
Class 2 District 2 
4
Class 2 District 2 Semifinal 1, Eureka Final
2 Lafayette (Wildwood) (11-11)
Class 2 District 2 
4
3 Parkway West (9-4)
Class 2 District 2 
5
Class 2 District 2 Semifinal 2, Wildwood Final
1 SLUH (8-4)
Class 2 District 3 
5
4 Vianney (4-8)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Semifinal 1, Webster Groves Final
1 Ladue Horton Watkins (10-4)
Class 2 District 4 
5
4 Kirkwood (4-9)
Class 2 District 4 
1
Class 2 District 4 Semifinal 1, Ladue Final
2 Christian Brothers College (14-6)
Class 2 District 4 
8
3 Chaminade College Prep (3-6)
Class 2 District 4 
1
Class 2 District 4 Semifinal 2, St. Louis Final
1 McCluer North (8-5)
Class 2 District 5 
5
4 Riverview Gardens (3-9)
Class 2 District 5 
0
Class 2 District 5 Semifinal 1, Florissant Final
2 Hazelwood East (4-4)
Class 2 District 5 
5
3 McCluer (3-10)
Class 2 District 5 
0
Class 2 District 5 Semifinal 2, St. Louis Final
1 Parkway Central (10-3)
Class 2 District 6 
5
4 Hazelwood West (7-5)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Semifinal 1, Chesterfield Final
2 Parkway North (7-11)
Class 2 District 6 
5
3 Pattonville (8-4)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Semifinal 2, Creve Coeur Final
1 Francis Howell North (17-0)
Class 2 District 7 
5
5 Ft. Zumwalt East (3-11)
Class 2 District 7 
0
Class 2 District 7 Semifinal 1, St. Charles Final
2 Ft. Zumwalt South (9-4)
Class 2 District 7 
5
3 Francis Howell Central (7-9)
Class 2 District 7 
1
Class 2 District 7 Semifinal 2, St. Peters Final
1 Francis Howell (13-4)
Class 2 District 8 
5
4 Timberland (13-9)
Class 2 District 8 
1
Class 2 District 8 Semifinal 1, Hannibal Final
2 Hannibal (19-3)
Class 2 District 8 
5
3 Ft. Zumwalt West (13-5)
Class 2 District 8 
1
Class 2 District 8 Semifinal 2, Hannibal Final
1 Rock Bridge (14-1)
Class 2 District 9 
6
4 Camdenton (10-4)
Class 2 District 9 
0
Class 2 District 9 Semifinal 1, Columbia Final
2 Jefferson City (13-5)
Class 2 District 9 
5
3 Hickman (9-10)
Class 2 District 9 
4
Class 2 District 9 Semifinal 2, Jefferson City Final
1 Glendale (11-3)
Class 2 District 10 
6
4 Lebanon (10-6)
Class 2 District 10 
0
Class 2 District 10 Semifinal 1, springfield Final
2 Waynesville (8-3)
Class 2 District 10 
5
3 Rolla (7-6)
Class 2 District 10 
3
Class 2 District 10 Semifinal 2, springfield Final
1 Central (Springfield) (7-4)
Class 2 District 11 
5
5 Kickapoo (4-7)
Class 2 District 11 
0
Class 2 District 11 Semifinal 1, Springfield Final
1 Joplin (15-3)
Class 2 District 12 
6
5 Neosho (1-10)
Class 2 District 12 
0
Class 2 District 12 Semifinal 1, Joplin Final
1 Lee's Summit West (9-2-1)
Class 2 District 13 
6
4 Belton (6-6)
Class 2 District 13 
0
Class 2 District 13 Semifinal 1, Lee's Summit Final
2 Lee's Summit (6-8)
Class 2 District 13 
5
3 Raymore-Peculiar (3-8-1)
Class 2 District 13 
1
Class 2 District 13 Semifinal 2, Lee's Summit Final
1 Blue Springs South (13-1)
Class 2 District 14 
5
4 Truman (8-7)
Class 2 District 14 
0
Class 2 District 14 Semifinal 1, Blue Springs Final
2 Blue Springs (7-4)
Class 2 District 14 
4
3 Lee's Summit North (5-7)
Class 2 District 14 
5
Class 2 District 14 Semifinal 2, Blue Springs Final
1 Rockhurst (8-0)
Class 2 District 15 
5
4 Winnetonka (6-6)
Class 2 District 15 
0
Class 2 District 15 Semifinal 1, Kansas City Final
2 Park Hill (7-6)
Class 2 District 15 
3
3 Park Hill South (7-3)
Class 2 District 15 
5
Class 2 District 15 Semifinal 2, Kansas City Final
1 Liberty (14-3)
Class 2 District 16 
5
5 Kearney (8-9-1)
Class 2 District 16 
2
Class 2 District 16 Semifinal 1, St. Joseph Final
2 Liberty North (12-2)
Class 2 District 16 
5
3 Platte County (11-4)
Class 2 District 16 
2
Class 2 District 16 Semifinal 2, St. Joseph Final



Processing. Please wait.