2011-2012 Boys Tennis


4 Potosi (3-11)
Class 1 District 1 
0
5 Arcadia Valley (3-4)
Class 1 District 1 
5
Class 1 District 1 Tournament, Potosi Final
3 Dexter (7-4)
Class 1 District 1 
5
6 Sikeston (0-13)
Class 1 District 1 
0
Class 1 District 1 Tournament, Potosi Final
3 Crystal City (8-6)
Class 1 District 2 
5
6 DeSoto (0-15)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Tournament, Imperial Final
4 McKinley Classical Leadership (4-4)
Class 1 District 3 
0
5 Lift for Life Academy Charter (4-2)
Class 1 District 3 
5
Class 1 District 3 Tournament, St. Louis Final
2 Gateway (4-2)
Class 1 District 3 
0
7 Cleveland NJROTC (0-6-2)
Class 1 District 3 
1
Class 1 District 3 Tournament, St. Louis Forfeit
3 St. Mary's (St. Louis) (2-10)
Class 1 District 3 
5
6 Vashon (2-6)
Class 1 District 3 
0
Class 1 District 3 Tournament, St. Louis Final
4 Priory (8-5)
Class 1 District 5 
5
5 Principia (4-7)
Class 1 District 5 
0
Class 1 District 5 Tournament, St. Louis Final
3 Whitfield (10-4)
Class 1 District 5 
5
6 John F. Kennedy (10-3)
Class 1 District 5 
0
Class 1 District 5 Tournament, St. Louis Final
2 Fulton (21-3)
Class 1 District 7 
6
3 Missouri Military Academy (7-4)
Class 1 District 7 
3
Class 1 District 7 Tournament, Hannibal Final
4 Kirksville (10-5)
Class 1 District 7 
3
5 Moberly (12-8)
Class 1 District 7 
5
Class 1 District 7 Tournament, Hannibal Final
3 Missouri Military Academy (7-4)
Class 1 District 7 
5
6 Mexico (2-12)
Class 1 District 7 
2
Class 1 District 7 Tournament, Hannibal Final
4 Helias Catholic (2-9)
Class 1 District 8 
5
5 Boonville (2-11)
Class 1 District 8 
1
Class 1 District 8 Tournament, Marshall Final
2 Marshall (12-5)
Class 1 District 8 
5
7 Father Tolton Regional Catholic (2-11)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Tournament, Marshall Final
3 Columbia Independent (8-5)
Class 1 District 8 
9
6 Sacred Heart (4-6)
Class 1 District 8 
0
Class 1 District 8 Tournament, Marshall Final
4 Liberty (Mountain View) (5-5)
Class 1 District 9 
0
5 Notre Dame (Cape Girardeau) (8-4)
Class 1 District 9 
5
Class 1 District 9 Tournament, Mtn View Final
2 Salem (8-6)
Class 1 District 9 
5
7 Licking (0-10)
Class 1 District 9 
0
Class 1 District 9 Tournament, Salem Final
3 Willow Springs (9-6)
Class 1 District 9 
5
6 Houston (2-11)
Class 1 District 9 
0
Class 1 District 9 Tournament, Willow Springs Final
4 Logan-Rogersville (9-4)
Class 1 District 10 
4
5 Forsyth (7-8)
Class 1 District 10 
5
Class 1 District 10 Tournament, Bolivar Final
2 Springfield Catholic (8-5)
Class 1 District 10 
5
7 Reeds Spring (1-19)
Class 1 District 10 
0
Class 1 District 10 Tournament, Bolivar Final
3 Bolivar (19-3)
Class 1 District 10 
5
6 Hillcrest (1-12)
Class 1 District 10 
0
Class 1 District 10 Tournament, Bolivar Final
4 Clever (9-7)
Class 1 District 11 
5
5 Monett (4-11)
Class 1 District 11 
2
Class 1 District 11 Tournament, Clever Final
3 Carl Junction (8-3)
Class 1 District 11 
5
6 Republic (0-15)
Class 1 District 11 
1
Class 1 District 11 Tournament, Carl Junction Final
4 Knob Noster (5-8)
Class 1 District 12 
5
5 Nevada (1-14-1)
Class 1 District 12 
0
Class 1 District 12 Tournament, Warrensburg Final
3 Clinton (5-8)
Class 1 District 12 
5
6 Grandview (1-14)
Class 1 District 12 
2
Class 1 District 12 Tournament, Warrensburg Final
4 Wentworth Military Academy (4-4)
Class 1 District 13 
5
5 Carrollton (1-11)
Class 1 District 13 
2
Class 1 District 13 Tournament, Lexington Final
3 Odessa (9-7)
Class 1 District 13 
5
6 Lexington (1-16)
Class 1 District 13 
0
Class 1 District 13 Tournament, Odessa Final
4 Lincoln College Prep (9-7)
Class 1 District 14 
4
5 O'Hara (2-10)
Class 1 District 14 
5
Class 1 District 14 Tournament, Kansas City Final
3 Grain Valley (6-7)
Class 1 District 14 
5
6 Lutheran (Kansas City) (0-10)
Class 1 District 14 
0
Class 1 District 14 Tournament, Kansas City Final
4 Chillicothe (14-4)
Class 1 District 15 
5
5 St. Pius X (Kansas City) (7-8)
Class 1 District 15 
1
Class 1 District 15 Tournament, Excelsior Springs Final
3 Platte County (8-7)
Class 1 District 15 
5
6 Cameron (2-13)
Class 1 District 15 
1
Class 1 District 15 Tournament, Excelsior Springs Final
1 Savannah (13-3)
Class 1 District 16 
4
4 Maryville (11-7)
Class 1 District 16 
5
Class 1 District 16 Tournament, St. Joseph Final
2 Lafayette (St. Joseph) (12-3)
Class 1 District 16 
5
3 Trenton (5-12)
Class 1 District 16 
1
Class 1 District 16 Tournament, St. Joseph Final
4 Maryville (11-7)
Class 1 District 16 
5
5 Bishop LeBlond (3-10)
Class 1 District 16 
0
Class 1 District 16 Tournament, St. Joseph Final
3 Trenton (5-12)
Class 1 District 16 
5
6 Benton (0-15)
Class 1 District 16 
2
Class 1 District 16 Tournament, St. Joseph Final
4 Mehlville (3-10)
Class 2 District 1 
5
5 Poplar Bluff (4-9)
Class 2 District 1 
4
Class 2 District 1 Tournament, St. Louis Final
4 Vianney (9-5)
Class 2 District 2 
1
5 Roosevelt (5-1)
Class 2 District 2 
0
Class 2 District 2 Tournament, Kirkwood Forfeit
4 Marquette (5-10)
Class 2 District 3 
5
5 Rockwood Summit (3-14)
Class 2 District 3 
2
Class 2 District 3 Tournament, Manchester Final
4 DeSmet (5-12)
Class 2 District 4 
3
5 Chaminade College Prep (2-8)
Class 2 District 4 
5
Class 2 District 4 Tournament, Ballwin Final
4 Hazelwood Central (2-16)
Class 2 District 6 
4
5 Riverview Gardens (0-11)
Class 2 District 6 
1
Class 2 District 6 Tournament, St. Louis Final
4 Ft. Zumwalt East (7-12)
Class 2 District 7 
5
5 Ft. Zumwalt North (6-9)
Class 2 District 7 
4
Class 2 District 7 Tournament, St. Peters Final
4 Timberland (10-8)
Class 2 District 8 
5
5 Troy Buchanan (2-10)
Class 2 District 8 
1
Class 2 District 8 Tournament, St. Charles Final
4 Camdenton (3-11)
Class 2 District 9 
4
5 Smith-Cotton (8-5)
Class 2 District 9 
5
Class 2 District 9 Tournament, Camdenton Final
4 Waynesville (6-9)
Class 2 District 10 
3
5 Rolla (9-7-2)
Class 2 District 10 
5
Class 2 District 10 Tournament, Springfield Final
4 Ozark (6-9)
Class 2 District 11 
5
5 Parkview (0-13)
Class 2 District 11 
1
Class 2 District 11 Tournament, Ozark Final
2 Central (Springfield) (12-8)
Class 2 District 12 
6
3 Webb City (7-5)
Class 2 District 12 
0
Class 2 District 12 Tournament, Joplin Final
4 Carthage (6-7)
Class 2 District 12 
5
5 Neosho (3-9)
Class 2 District 12 
3
Class 2 District 12 Tournament, Joplin Final
2 Lee's Summit West (15-1)
Class 2 District 13 
6
3 Raymore-Peculiar (6-5)
Class 2 District 13 
0
Class 2 District 13 Tournament, Lee's Summit Final
4 Belton (4-8)
Class 2 District 13 
6
5 Ruskin (3-11)
Class 2 District 13 
0
Class 2 District 13 Tournament, Belton Final
4 Blue Springs (19-10-2)
Class 2 District 14 
5
5 Lee's Summit (2-11-3)
Class 2 District 14 
1
Class 2 District 14 Tournament, Blue Springs Final
4 Fort Osage (6-9)
Class 2 District 15 
5
5 William Chrisman (5-14)
Class 2 District 15 
1
Class 2 District 15 Tournament, Riverside Final
4 Oak Park (9-6)
Class 2 District 16 
5
5 Central (St. Joseph) (1-14-1)
Class 2 District 16 
0
Class 2 District 16 Tournament, Kansas City Final
3 Liberty (11-7)
Class 2 District 16 
5
6 Kearney (2-16)
Class 2 District 16 
0
Class 2 District 16 Tournament, Liberty Final



Processing. Please wait.