2019-2020 Fall Season Softball


1 Canton (20-1)
Class 1 District 9 
13
3 Scotland County (10-12)
Class 1 District 9 
3
Class 1 District 9 Championship, Edina Final
1 Atlanta (20-3)
Class 1 District 10 
7
3 Schuyler County (15-11)
Class 1 District 10 
1
Class 1 District 10 Championship, Laplata Final
1 Maysville (21-5)
Class 1 District 13 
14
2 Gallatin (6-15)
Class 1 District 13 
2
Class 1 District 13 Championship, King City Final
2 DeKalb (13-10)
Class 1 District 14 
4
5 North Andrew (9-12)
Class 1 District 14 
1
Class 1 District 14 Championship, Dearborn Final
1 Princeton (14-3)
Class 1 District 15 
3
2 North Harrison (16-8)
Class 1 District 15 
1
Class 1 District 15 Championship, Eagleville Final
3 Jefferson (Conception) with South Nodaway (16-6)
Class 1 District 16 
8
4 Stanberry (14-7)
Class 1 District 16 
7
Class 1 District 16 Championship, Stanberry Final (8)
1 Bowling Green (21-7)
Class 2 District 5 
5
2 Monroe City (16-7)
Class 2 District 5 
8
Class 2 District 5 Championship, Montgomery City Final
1 Palmyra (18-8)
Class 2 District 6 
5
3 Highland (14-10)
Class 2 District 6 
1
Class 2 District 6 Championship, Kahoka Final
1 Father Tolton Regional Catholic (16-3)
Class 2 District 7 
8
2 Centralia (11-13)
Class 2 District 7 
1
Class 2 District 7 Championship, Mokane Final
2 Warsaw (19-4)
Class 2 District 9 
8
4 Calvary Lutheran (12-12)
Class 2 District 9 
7
Class 2 District 9 Championship, Versailles Final
1 Knob Noster (15-10)
Class 2 District 13 
4
2 Lafayette County (10-11)
Class 2 District 13 
5
Class 2 District 13 Championship, Higginsville Final
1 Putnam County (19-4)
Class 2 District 16 
2
2 Marceline (20-4)
Class 2 District 16 
9
Class 2 District 16 Championship, Trenton Final
1 Wright City (23-5)
Class 3 District 8 
2
2 Mexico (18-10)
Class 3 District 8 
3
Class 3 District 8 Championship, Winfield Final
1 Helias Catholic (22-5)
Class 3 District 9 
1
2 Blair Oaks (20-6)
Class 3 District 9 
0
Class 3 District 9 Championship, Ashland Final
1 Bolivar (23-6)
Class 3 District 10 
6
2 Osage (12-14)
Class 3 District 10 
0
Class 3 District 10 Championship, Bolivar Final
1 Logan-Rogersville (23-6)
Class 3 District 11 
2
2 Reeds Spring (18-6)
Class 3 District 11 
1
Class 3 District 11 Championship, Reeds Spring Final
1 Odessa (15-8)
Class 3 District 14 
5
2 Oak Grove (13-15)
Class 3 District 14 
15
Class 3 District 14 Championship, Raytown Final
1 Smithville (17-11)
Class 3 District 16 
1
2 Savannah (17-2)
Class 3 District 16 
2
Class 3 District 16 Championship, St. Joseph Final
1 Rock Bridge (25-6)
Class 4 District 8 
11
2 Hickman with Columbia Independent (17-8)
Class 4 District 8 
4
Class 4 District 8 Championship, Columbia Final
1 Truman (18-11)
Class 4 District 14 
7
2 St. Teresa's Academy (10-14)
Class 4 District 14 
0
Class 4 District 14 Championship, Raytown Final



Processing. Please wait.