2017-2018 Fall Season Softball


1 Weaubleau (20-5)
Class 1 District 4 
3
2 Hermitage (18-5)
Class 1 District 4 
5
Class 1 District 4 Tournament, Hermitage Final
1 Calvary Lutheran (15-6)
Class 1 District 5 
4
2 Vienna (19-5)
Class 1 District 5 
1
Class 1 District 5 Tournament, Jefferson City Final
1 Salisbury (22-2)
Class 1 District 9 
18
2 Brunswick with Keytesville, Northwestern (Mendon) (13-7)
Class 1 District 9 
0
Class 1 District 9 Tournament, Salisbury Final
1 La Plata (18-7)
Class 1 District 10 
2
2 Atlanta (20-3)
Class 1 District 10 
8
Class 1 District 10 Tournament, Laplata Final
1 Canton (17-5)
Class 1 District 11 
6
3 Scotland County (16-9)
Class 1 District 11 
2
Class 1 District 11 Tournament, Memphis Final
2 Norborne (16-3)
Class 1 District 13 
3
4 Polo (12-15)
Class 1 District 13 
1
Class 1 District 13 Tournament, Norborne Final
1 Maysville (12-12)
Class 1 District 14 
2
3 DeKalb (10-17)
Class 1 District 14 
1
Class 1 District 14 Tournament, Dekalb Final
1 North Harrison (19-6)
Class 1 District 15 
3
2 Albany (13-12)
Class 1 District 15 
0
Class 1 District 15 Tournament, Albany Final
3 Jefferson (Conception) with South Nodaway (17-8)
Class 1 District 16 
9
5 North Andrew (10-16)
Class 1 District 16 
0
Class 1 District 16 Tournament, Stanberry Final
1 Bowling Green (22-4)
Class 2 District 6 
7
3 Wright City (13-12)
Class 2 District 6 
0
Class 2 District 6 Tournament, Elsberry Final
1 Palmyra (19-8)
Class 2 District 7 
3
2 Highland (17-10)
Class 2 District 7 
0
Class 2 District 7 Tournament, Monroe City Final
1 Centralia (20-7)
Class 2 District 8 
2
2 North Callaway (20-5)
Class 2 District 8 
5
Class 2 District 8 Tournament, Centralia Final
1 Dixon (22-0)
Class 2 District 11 
8
2 Iberia (17-8)
Class 2 District 11 
2
Class 2 District 11 Tournament, Dixon Final
1 Holden (19-11)
Class 2 District 13 
1
2 Knob Noster (20-9)
Class 2 District 13 
3
Class 2 District 13 Tournament, Higginsville Final
1 Lathrop (25-1)
Class 2 District 14 
5
2 Plattsburg (21-5)
Class 2 District 14 
2
Class 2 District 14 Tournament, Lawson Final
1 Marceline (19-6)
Class 2 District 16 
3
2 Macon (14-10)
Class 2 District 16 
4
Class 2 District 16 Tournament, Macon Final
1 Mexico (21-7)
Class 3 District 8 
1
2 Hannibal (14-12)
Class 3 District 8 
0
Class 3 District 8 Tournament, Hannibal Final (8)
2 Cameron (12-15)
Class 3 District 16 
0
4 Lafayette (St. Joseph) (19-10)
Class 3 District 16 
5
Class 3 District 16 Tournament, St. Joseph Final
1 Savannah (18-8)
Class 3 District 16 
0
4 Lafayette (St. Joseph) (19-10)
Class 3 District 16 
2
Class 3 District 16 Tournament, St. Joseph Final
2 Cameron (12-15)
Class 3 District 16 
10
3 Benton (17-10)
Class 3 District 16 
8
Class 3 District 16 Tournament, St. Joseph Final
1 Troy Buchanan (24-5)
Class 4 District 8 
0
2 Holt (25-5)
Class 4 District 8 
2
Class 4 District 8 Tournament, Troy Final
1 Liberty (24-6)
Class 4 District 15 
5
3 Kearney (18-14)
Class 4 District 15 
3
Class 4 District 15 Tournament, Liberty Final



Processing. Please wait.