2013-2014 Girls Soccer


1 St. Pius X (Festus) (20-2)
Class 1 District 1 
7
4 Fredericktown (1-15)
Class 1 District 1 
0
Class 1 District 1 Tournament, Jackson Final
2 Saxony Lutheran (13-5)
Class 1 District 1 
2
3 St. Vincent (10-8)
Class 1 District 1 
0
Class 1 District 1 Tournament, Cape Girardeau Final
1 Hancock (8-11)
Class 1 District 2 
3
4 Carnahan (5-3)
Class 1 District 2 
0
Class 1 District 2 Tournament, St. Louis Final
2 Bayless (9-14)
Class 1 District 2 
0
3 Notre Dame (St. Louis) (7-13)
Class 1 District 2 
10
Class 1 District 2 Tournament, St. Louis Final
4 Whitfield (3-12)
Class 1 District 3 
3
5 Valley Park (11-13)
Class 1 District 3 
0
Class 1 District 3 Tournament, Manchester Final
4 Soldan International Studies (2-5)
Class 1 District 5 
2
5 Transportation and Law (0-6-4)
Class 1 District 5 
0
Class 1 District 5 Tournament, St. Louis Final
4 McCluer South-Berkeley (6-6)
Class 1 District 6 
0
5 North Technical (5-9)
Class 1 District 6 
1
Class 1 District 6 Tournament, St. Charles Final
4 Farmington (10-11)
Class 2 District 1 
4
5 Central (Cape Girardeau) (7-18)
Class 2 District 1 
0
Class 2 District 1 Tournament, Cape Girardeau Final
4 DeSoto (2-16)
Class 2 District 2 
0
5 North County (5-9)
Class 2 District 2 
1
Class 2 District 2 Tournament, Imperial Final
4 Gateway (6-3)
Class 2 District 3 
1
5 Roosevelt (1-9)
Class 2 District 3 
0
Class 2 District 3 Tournament, St. Louis Final
4 Normandy Collaborative (0-11)
Class 2 District 4 
0
5 Vashon (3-4-2)
Class 2 District 4 
2
Class 2 District 4 Tournament, St. Louis Final
4 Clayton (12-10)
Class 2 District 5 
10
5 University City (3-15)
Class 2 District 5 
0
Class 2 District 5 Tournament, Clayton Final
4 St. Clair (11-14)
Class 2 District 9 
1
5 Pacific (8-11)
Class 2 District 9 
4
Class 2 District 9 Tournament, St. Clair Final
4 Hillcrest (9-15)
Class 2 District 11 
10
5 West Plains (0-21)
Class 2 District 11 
0
Class 2 District 11 Tournament, Willard Final
4 Hazelwood East (9-8)
Class 3 District 2 
3
5 Riverview Gardens (2-12)
Class 3 District 2 
2
Class 3 District 2 Tournament, Florissant Final
4 Parkway North (5-15)
Class 3 District 3 
2
5 Ritenour (11-11)
Class 3 District 3 
0
Class 3 District 3 Tournament, Creve Coeur Final
4 Mehlville (10-10)
Class 3 District 6 
6
5 Fox (7-13)
Class 3 District 6 
1
Class 3 District 6 Tournament, Arnold Final
4 Kirkwood (13-6-1)
Class 3 District 7 
0
5 Ursuline Academy (12-7)
Class 3 District 7 
4
Class 3 District 7 Tournament, St. Louis Final
4 Lafayette (Wildwood) (11-5)
Class 3 District 8 
5
5 Parkway South (10-13)
Class 3 District 8 
1
Class 3 District 8 Tournament, Wildwood Final
1 Jefferson City (19-4-1)
Class 3 District 10 
7
4 Lebanon (13-11)
Class 3 District 10 
0
Class 3 District 10 Tournament, Waynesville Final
2 Camdenton (18-6-1)
Class 3 District 10 
1
3 Waynesville (9-17)
Class 3 District 10 
2
Class 3 District 10 Tournament, Waynesville Final
4 Belton (13-12)
Class 3 District 13 
10
5 Ruskin (0-21)
Class 3 District 13 
0
Class 3 District 13 Tournament, Peculiar Final
4 Raytown (7-17)
Class 3 District 14 
1
5 Truman (6-12-2)
Class 3 District 14 
3
Class 3 District 14 Tournament, Independence Final
4 William Chrisman (9-11)
Class 3 District 15 
2
5 North Kansas City (6-19)
Class 3 District 15 
0
Class 3 District 15 Tournament, Kansas City Final



Processing. Please wait.