2017-2018 Boys Soccer


1 Windsor (Imperial) (11-12-1)
Class 3 District 2 
3
2 Hillsboro (6-17-2)
Class 3 District 2 
0
Class 3 District 2 Tournament, Hillsboro Final
1 Washington (22-8)
Class 3 District 4 
2
2 Pacific (12-9)
Class 3 District 4 
1
Class 3 District 4 Tournament, Washington Final
1 Parkway Central (17-8-1)
Class 3 District 5 
2
2 Parkway West (9-17-1)
Class 3 District 5 
1
Class 3 District 5 Tournament, Creve Coeur Final -1 OT
1 Clayton (12-10)
Class 3 District 6 
0
2 Ladue Horton Watkins (15-5-1)
Class 3 District 6 
1
Class 3 District 6 Tournament, Clayton Final
1 Ft. Zumwalt South (13-12-1)
Class 3 District 7 
7
2 Ft. Zumwalt East (8-15-1)
Class 3 District 7 
2
Class 3 District 7 Tournament, St. Peters Final
1 St. Dominic (18-8)
Class 3 District 8 
1
2 Liberty (Wentzville) (21-7)
Class 3 District 8 
0
Class 3 District 8 Tournament, Lake St. Louis Final
1 Rolla (22-4)
Class 3 District 9 
4
2 Helias Catholic (12-11)
Class 3 District 9 
1
Class 3 District 9 Tournament, Camdenton Final
1 Glendale (21-5)
Class 3 District 10 
9
3 West Plains (9-17)
Class 3 District 10 
0
Class 3 District 10 Tournament, Springfield Final
1 Grain Valley (12-11)
Class 3 District 13 
0
2 Marshall (17-8)
Class 3 District 13 
1
Class 3 District 13 Tournament, Grain Valley Final
1 Harrisonville (23-3)
Class 3 District 14 
2
3 Belton (11-15)
Class 3 District 14 
0
Class 3 District 14 Tournament, Belton Final
1 Van Horn (25-1)
Class 3 District 15 
1
2 East (Kansas City) (15-4-1)
Class 3 District 15 
3
Class 3 District 15 Tournament, Kansas City Final
1 Smithville (16-7-1)
Class 3 District 16 
4
2 Platte County (18-7)
Class 3 District 16 
0
Class 3 District 16 Tournament, Smithville Final
1 Ft. Zumwalt West (15-10-1)
Class 4 District 4 
2
2 Francis Howell Central (12-10-1)
Class 4 District 4 
4
Class 4 District 4 Tournament, St. Charles Final
1 St. Louis University (21-4-1)
Class 4 District 8 
0
2 Chaminade College Prep (15-6-2)
Class 4 District 8 
1
Class 4 District 8 Tournament, St. Louis Final
1 Smith-Cotton (25-1)
Class 4 District 11 
3
3 Rock Bridge (10-12-1)
Class 4 District 11 
1
Class 4 District 11 Tournament, Columbia Final
1 Lee's Summit (13-7)
Class 4 District 12 
1
2 Lee's Summit North (15-9)
Class 4 District 12 
0
Class 4 District 12 Tournament, Lee's Summit Final
1 Blue Springs South (11-14)
Class 4 District 14 
3
2 Fort Osage (17-5)
Class 4 District 14 
0
Class 4 District 14 Tournament, Independence Final



Processing. Please wait.