2008-2009 Spring Season Baseball


2 Oak Ridge (11-6)
Class 1 District 3 
8
4 South Iron (8-7)
Class 1 District 3 
2
Class 1 District 3 Tournament, Annapolis Final
1 Winona (12-6)
Class 1 District 4 
2
3 Naylor (4-12)
Class 1 District 4 
1
Class 1 District 4 Tournament, Winona Final
1 Sturgeon (13-5)
Class 1 District 10 
5
2 Paris with Faith Walk (9-7)
Class 1 District 10 
4
Class 1 District 10 Tournament, New Franklin Final
1 Bevier (10-2)
Class 1 District 12 
7
3 Northeast (Cairo) (4-11)
Class 1 District 12 
5
Class 1 District 12 Tournament, Bevier Final
1 Liberal (14-7)
Class 1 District 13 
4
2 Hume (11-1-6)
Class 1 District 13 
5
Class 1 District 13 Tournament, Liberal Final
1 Santa Fe (18-1)
Class 1 District 15 
3
2 Concordia (10-9)
Class 1 District 15 
1
Class 1 District 15 Tournament, Concordia Final
3 Lone Jack (11-9)
Class 1 District 16 
8
4 Kingsville (5-8)
Class 1 District 16 
5
Class 1 District 16 Tournament, Lexington Final
1 Clearwater (18-3)
Class 2 District 2 
4
2 Puxico (12-6)
Class 2 District 2 
3
Class 2 District 2 Tournament, Piedmont Final
1 Hartville (14-6)
Class 2 District 9 
4
2 Mansfield (13-5)
Class 2 District 9 
5
Class 2 District 9 Tournament, Mansfield Final
1 Lexington with Norborne (15-5)
Class 2 District 14 
4
2 Barstow (16-4)
Class 2 District 14 
3
Class 2 District 14 Tournament, Kansas City Final
1 Salisbury (13-2)
Class 2 District 15 
4
2 Carrollton (7-7)
Class 2 District 15 
3
Class 2 District 15 Tournament, Edina Final
1 Plattsburg (16-6)
Class 2 District 16 
7
7 Mid-Buchanan (6-13)
Class 2 District 16 
3
Class 2 District 16 Tournament, Dearborn Final
1 Potosi (14-3)
Class 3 District 2 
4
3 Herculaneum (12-12)
Class 3 District 2 
1
Class 3 District 2 Tournament, Potosi Final
1 Sullivan (12-6)
Class 3 District 6 
2
3 Salem (19-2)
Class 3 District 6 
8
Class 3 District 6 Tournament, Sullivan Final
1 Southern Boone (15-7)
Class 3 District 8 
3
2 Fulton (14-9)
Class 3 District 8 
6
Class 3 District 8 Tournament, Mexico Final
2 Carl Junction (13-10)
Class 3 District 12 
11
4 El Dorado Springs (10-11)
Class 3 District 12 
1
Class 3 District 12 Tournament, Lamar Final
1 Savannah (20-5)
Class 3 District 16 
11
3 Lafayette (St. Joseph) (12-8)
Class 3 District 16 
3
Class 3 District 16 Tournament, Final
2 North County (16-5)
Class 4 District 1 
0
5 DeSoto (14-12)
Class 4 District 1 
2
Class 4 District 1 Tournament, Farmington Final
1 Hazelwood Central (10-5)
Class 4 District 6 
4
2 Hazelwood West (15-12)
Class 4 District 6 
7
Class 4 District 6 Tournament, Final
1 Ft. Zumwalt South (24-5)
Class 4 District 8 
6
7 St. Charles West (14-14)
Class 4 District 8 
0
Class 4 District 8 Tournament, O'Fallon Final
1 Troy Buchanan (19-9)
Class 4 District 9 
4
2 Timberland (12-15)
Class 4 District 9 
2
Class 4 District 9 Tournament, O'Fallon Final
2 Winnetonka (13-5-2)
Class 4 District 15 
8
4 Fort Osage (11-9-1)
Class 4 District 15 
7
Class 4 District 15 Tournament, North Kansas City Final
Joplin (16-11)
Class 4 District 12 
15
Waynesville (2-19)
Class 4 District 10 
4
Waynesville Final
DeSmet (13-13)
Class 4 District 7 
Christian Brothers College (12-8)
Class 4 District 7 
St. Louis TBD
Parkway South (17-6)
Class 4 District 4 
Lafayette (Wildwood) (20-4)
Class 4 District 4 
Wildwood TBD
Metro (4-10)
Class 3 District 4 
Roosevelt (5-11)
Class 4 District 3 
St. Louis TBD



Processing. Please wait.