2016-2017 Spring Season Baseball


1 Valley (13-11)
Class 1 District 3 
6
2 Leopold (6-9)
Class 1 District 3 
4
Class 1 District 3 Championship, Farmington Final
1 Greenfield (14-5)
Class 1 District 6 
4
2 Hurley (13-6)
Class 1 District 6 
8
Class 1 District 6 Championship, Hurley Final
2 Lakeland (15-6)
Class 1 District 7 
0
4 Halfway (12-8)
Class 1 District 7 
15
Class 1 District 7 Championship, Humansville Final
2 Miami (4-7)
Class 1 District 8 
11
4 Ballard (3-6)
Class 1 District 8 
12
Class 1 District 8 Championship, Amoret Final
1 St. Elizabeth (12-6)
Class 1 District 9 
4
2 Wheatland (10-10)
Class 1 District 9 
2
Class 1 District 9 Championship, Hermitage Final
1 Pilot Grove (10-5)
Class 1 District 11 
7
2 Jamestown (11-7)
Class 1 District 11 
6
Class 1 District 11 Championship, Pilot Grove Final
1 La Plata (15-4)
Class 1 District 13 
8
2 Bevier (11-2)
Class 1 District 13 
3
Class 1 District 13 Championship, La Plata Final
1 Green City (9-7)
Class 1 District 15 
9
2 Northeast Nodaway with Worth County (12-4)
Class 1 District 15 
11
Class 1 District 15 Championship, Eagleville Final
2 South Pemiscot (14-7)
Class 2 District 1 
19
4 Campbell (10-6)
Class 2 District 1 
15
Class 2 District 1 Championship, Bernie Final
1 Van Buren (16-2)
Class 2 District 2 
9
2 Ellington (14-10)
Class 2 District 2 
6
Class 2 District 2 Championship, Alton Final
1 Scotland County (19-2)
Class 2 District 5 
1
2 Canton (17-4)
Class 2 District 5 
13
Class 2 District 5 Championship, Memphis Final
1 Russellville (14-9)
Class 2 District 7 
19
2 Harrisburg (13-7)
Class 2 District 7 
10
Class 2 District 7 Championship, Harrisburg Final
1 Adrian (20-5)
Class 2 District 14 
7
2 Skyline (14-13)
Class 2 District 14 
2
Class 2 District 14 Championship, Adrian Final
1 West County (15-3-1)
Class 3 District 3 
10
3 Jefferson (Festus) (11-12)
Class 3 District 3 
1
Class 3 District 3 Championship, Park Hills Final
1 Valley Park (21-2)
Class 3 District 6 
10
3 Principia (8-10)
Class 3 District 6 
0
Class 3 District 6 Championship, St. Louis Final
2 Bowling Green (13-8)
Class 3 District 7 
3
5 Hallsville (14-12)
Class 3 District 7 
7
Class 3 District 7 Championship, Bowling Green Final
1 Clark County (15-7)
Class 3 District 8 
7
2 Palmyra (19-5)
Class 3 District 8 
10
Class 3 District 8 Championship, Palmyra Final
1 Strafford (18-6)
Class 3 District 11 
10
2 Conway (14-8)
Class 3 District 11 
9
Class 3 District 11 Championship, Clever Final
1 Knob Noster (18-5)
Class 3 District 13 
2
3 Warsaw (11-14)
Class 3 District 13 
0
Class 3 District 13 Championship, California Final
1 Lawson (21-1)
Class 3 District 15 
6
2 Lafayette County (15-7)
Class 3 District 15 
3
Class 3 District 15 Championship, Lexington Final
1 Mid-Buchanan (18-2)
Class 3 District 16 
10
2 Bishop LeBlond (9-10)
Class 3 District 16 
0
Class 3 District 16 Championship, Faucett Final
1 St. Mary's (St. Louis) (19-13)
Class 4 District 4 
12
2 Bishop DuBourg (10-9)
Class 4 District 4 
1
Class 4 District 4 Championship, St Louis Final
1 MICDS (13-9)
Class 4 District 5 
3
3 Clayton (11-15)
Class 4 District 5 
6
Class 4 District 5 Championship, Saint Louis Final
1 Boonville (20-4)
Class 4 District 8 
15
2 Kirksville (15-10)
Class 4 District 8 
9
Class 4 District 8 Championship, Marshall Final
1 Harrisonville (13-10)
Class 4 District 13 
5
3 Pleasant Hill (16-9)
Class 4 District 13 
6
Class 4 District 13 Championship, Odessa Final
1 Pembroke Hill (14-8)
Class 4 District 14 
22
2 Lincoln College Prep (7-4)
Class 4 District 14 
1
Class 4 District 14 Championship, Kansas City Final
3 Maryville (13-9)
Class 4 District 16 
13
4 Lafayette (St. Joseph) (13-11)
Class 4 District 16 
8
Class 4 District 16 Championship, St. Joseph Final
1 Hazelwood Central (17-5)
Class 5 District 6 
7
3 McCluer North (18-9)
Class 5 District 6 
6
Class 5 District 6 Championship, St. Louis Final
1 Francis Howell (17-16-1)
Class 5 District 7 
2
3 Ft. Zumwalt North (16-12)
Class 5 District 7 
3
Class 5 District 7 Championship, St. Charles Final
1 Rockhurst (16-13)
Class 5 District 13 
5
4 Raymore-Peculiar (4-26)
Class 5 District 13 
3
Class 5 District 13 Semifinal 1, Lee's Summit Final
2 Lee's Summit (20-9)
Class 5 District 13 
9
3 Lee's Summit West (14-14)
Class 5 District 13 
8
Class 5 District 13 Semifinal 2, Lee's Summit Final
1 Platte County (23-2)
Class 5 District 16 
10
2 Staley (24-7)
Class 5 District 16 
0
Class 5 District 16 Championship, Platte City Final



Processing. Please wait.