2011-2012 Spring Season Baseball

1 Cooter (19-5)
Class 1 District 1 
8
2 Holcomb (22-5)
Class 1 District 1 
3
Class 1 District 1 Tournament, Holcomb Final
1 Norwood (19-5)
Class 1 District 5 
10
2 Billings (15-6)
Class 1 District 5 
3
Class 1 District 5 Tournament, Norwood Final
1 Wheaton (9-5)
Class 1 District 6 
8
3 McAuley Catholic (8-9)
Class 1 District 6 
0
Class 1 District 6 Tournament, Exeter Final
1 St. Elizabeth (7-9)
Class 1 District 10 
2
2 New Haven (10-13)
Class 1 District 10 
3
Class 1 District 10 Tournament, St. Elizabeth Final
1 Canton (18-4)
Class 1 District 13 
10
2 Novinger (14-6)
Class 1 District 13 
0
Class 1 District 13 Tournament, LaPlata Final
1 Linn County (10-3)
Class 1 District 14 
6
2 Bevier (6-6)
Class 1 District 14 
5
Class 1 District 14 Tournament, Keytesville Final (8)
1 Santa Fe (19-1)
Class 1 District 15 
3
3 Sacred Heart (13-5)
Class 1 District 15 
1
Class 1 District 15 Tournament, Sedalia Final
2 Valle Catholic (20-4)
Class 2 District 3 
5
4 Jefferson (Festus) (10-10)
Class 2 District 3 
2
Class 2 District 3 Tournament, Chaffee Final
1 Crystal City (22-3)
Class 2 District 4 
6
2 West County (13-12)
Class 2 District 4 
4
Class 2 District 4 Tournament, Park Hills Final
1 Valley Park (14-7)
Class 2 District 5 
3
2 Brentwood (15-8)
Class 2 District 5 
7
Class 2 District 5 Tournament, Brentwood Final
1 Eugene (14-11)
Class 2 District 6 
0
4 South Callaway (16-5)
Class 2 District 6 
3
Class 2 District 6 Tournament, Harrisburg Final
2 Linn (15-4)
Class 2 District 6 
6
6 Harrisburg (6-12)
Class 2 District 6 
5
Class 2 District 6 Tournament, Harrisburg Final
3 Louisiana (12-10)
Class 2 District 7 
0
4 Monroe City (9-11)
Class 2 District 7 
5
Class 2 District 7 Tournament, Monroe City Final
1 Schuyler County (16-2)
Class 2 District 8 
4
2 Scotland County (16-2)
Class 2 District 8 
3
Class 2 District 8 Tournament, Shelbina Final
1 Tipton (19-4)
Class 2 District 14 
14
2 Windsor (12-6)
Class 2 District 14 
8
Class 2 District 14 Tournament, Windsor Final
1 Bishop LeBlond (13-9)
Class 2 District 16 
9
2 West Platte (18-6)
Class 2 District 16 
6
Class 2 District 16 Tournament, St. Joseph Final
1 Notre Dame (Cape Girardeau) (21-5)
Class 3 District 1 
4
2 Kennett (23-3)
Class 3 District 1 
6
Class 3 District 1 Tournament, Cape Girardeau Final
1 Sullivan (15-6)
Class 3 District 2 
2
2 Central (Park Hills) (13-14)
Class 3 District 2 
4
Class 3 District 2 Tournament, Potosi Final
1 Lutheran South (22-5)
Class 3 District 3 
11
3 Affton (8-13)
Class 3 District 3 
1
Class 3 District 3 Tournament, St. Louis Final
1 Kirksville (18-10)
Class 3 District 7 
1
5 Mexico (13-12)
Class 3 District 7 
11
Class 3 District 7 Tournament, Kirksville Final
2 Hallsville (12-12)
Class 3 District 7 
4
6 Moberly (8-12)
Class 3 District 7 
5
Class 3 District 7 Tournament, Kirksville Final (9)
2 Blair Oaks (21-4)
Class 3 District 8 
11
4 Fatima (17-8)
Class 3 District 8 
8
Class 3 District 8 Tournament, Fulton Final
1 Marshall (16-10)
Class 3 District 9 
5
2 Boonville (11-16)
Class 3 District 9 
2
Class 3 District 9 Tournament, Osage Beach Final
1 Richmond (19-2)
Class 3 District 15 
4
3 St. Pius X (Kansas City) (11-13)
Class 3 District 15 
3
Class 3 District 15 Tournament, Independence Final
1 Savannah (21-4)
Class 3 District 16 
4
2 Smithville (15-10)
Class 3 District 16 
1
Class 3 District 16 Tournament, St. Joseph Final
1 Festus (21-5)
Class 4 District 2 
14
6 Northwest (Cedar Hill) (8-17)
Class 4 District 2 
4
Class 4 District 2 Tournament, Imperial Final
1 Hazelwood West (16-9)
Class 4 District 6 
5
2 Hazelwood Central (17-8)
Class 4 District 6 
3
Class 4 District 6 Tournament, Hazelwood Final
2 Francis Howell North (20-10)
Class 4 District 7 
5
4 Parkway North (19-9-2)
Class 4 District 7 
7
Class 4 District 7 Tournament, St. Louis Final
2 Francis Howell (22-9)
Class 4 District 8 
3
4 Ft. Zumwalt South (18-11)
Class 4 District 8 
5
Class 4 District 8 Tournament, St. Peters Final
1 Rock Bridge (22-6)
Class 4 District 9 
6
3 Timberland (18-11)
Class 4 District 9 
3
Class 4 District 9 Tournament, Troy Final (8)
1 Helias Catholic (21-3)
Class 4 District 10 
10
7 Marshfield (12-13)
Class 4 District 10 
0
Class 4 District 10 Tournament, Waynesville Final
2 Willard (20-9)
Class 4 District 12 
3
5 Carl Junction (17-10)
Class 4 District 12 
2
Class 4 District 12 Tournament, Republic Final
1 Winnetonka (19-6)
Class 4 District 15 
6
3 Fort Osage (14-15)
Class 4 District 15 
3
Class 4 District 15 Tournament, Kansas City Final
1 Liberty (25-3)
Class 4 District 16 
3
3 Staley (19-7)
Class 4 District 16 
2
Class 4 District 16 Tournament, Liberty Final



Processing. Please wait.